ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
14. aug 2013

@jenyke aj ja mám aj s bruchom problémy, síce ešte sa dá stiahnut, ale som nešťastná z toho....trošku no🙂 ja ako tehotná zatial nevyzerám, ale nie som spokojná...ale tak hádam sa nám to upraví....

jen29
15. aug 2013

@zuzanita444 ahoky. tak nam volali. a je to negativne :(. mam vysadit lieky a do par dni mi pride MS... a potom mam ist doktorke na konzultaciu. ale v iscare nechcem pokracovat. chcem chvilu pauzu a skusime asi Brno - kamoska mi to odporuca maju podobne problemy ako my a teraz jej robili Soft IVF- a je tehotna... po 2 neuspesnych IVF tu v SR. takze sa pozitivne ladim 🙂 a idem to predychat..... TEBE velmi drzim palce ak mas pozitivne testy bude to ok 🙂))

zuzanita444
15. aug 2013

@jen29 To mi je luto 😒 som myslela na teba od rana, fakt ma to mrzi ale super ze to beries takto a sustredis sa na buducnost 🙂 Drzim prsty aby to skoro vyslo ci uz v brne alebo kdekolvek sa rozhodnes 🙂 Ja sa sa dost obavam zajtrajska, sice testy su pozitivne ale clovek nikdy nevie....

cucoriedkacucoriedka
15. aug 2013

@jen29 jaj, to mi je ľúto....dúfam že sa vám to čoskoro podarí....drž sa.

jen29
15. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka @zuzanita444 dakujem baby 🙂 ono to preboli a potom skusime znovu, kazdopadne mam skveleho manzela, my to spolu zvladneme 🙂 velmi vamdrzim palce aby sa vam to podarilo 🙂

cucoriedkacucoriedka
15. aug 2013

@jen29 to máš pravdu, bez takýchto partnerov ako máme ,by sa to nedalo....časom budeme všetky šťastne tehotné🙂

denulka85
15. aug 2013

@jen29 je mi to ľúto neboj v Brne sa určite podarí a aký mate vy problém? My zlepene vajcovodi 😢

jen29
15. aug 2013

@denulka85 my mame iba v spermiach. ja mam vsetko uplne v poriadku :( pri ET sa nam 1 embryo uchytilo ale nevyvyjalo. a ja nechcem dalsi velku IVF stimulaciu ja nechcem dalsi OHSS - uz som pisala do Brna - aj nam doktor odpisal ze kedze som mala OHSS tak som vhdna pacientka na Soft IVF 🙂 a ze sa mame objednat na konzultaciu - tak si iba urcime datum. len teraz neviem ci mam ist este do iscare na kontrolu po MS - co nam tam asi tak povedia ?? jedine ze ci chceme podpisat dalsiu ziadost....co ja nechcem.

jen29
15. aug 2013

@denulka85 a dakujem za povzdbudenie 🙂 velmi to pomaha 🙂 uz je aj mm doma, tak ma vyobjimal 🙂 Zlepene vajcovody? to mi je moc luto, a mm je ok? a vy ste skusali iba iscare?

gaga83
15. aug 2013

@jen29 ahoj, je mi to luto ze to nevislo. Ak ti mozem poradit na konzultaciu do brna si zober vsetky papiere co mas, vysledky testov a ake lieky si brala pri ivku. Ja som tam bola tiez na konzultacii teraz.

denulka85
16. aug 2013

@jen29 ano mm je v poriadku.... my sme boli len v iscare mala som tri vkladi prve a piosledne sa neuchytilo a druhy vklad sa prestalo male vyvijat este mam tri embryjka v isceri tie este pouzijem a odchadzam od nich... ti uz nemas nic? aj ja som mala ohss 😖

monca2013
16. aug 2013

@denulka85 ahoj pridavam sa k vam včera som mala vklad 2embrii,ale boli ma brucho ako si zistila že maš OOHS ake si mala priznaky

martinazvo
16. aug 2013

@jen29 ahoj, ak si po stimulke (prepac ale nezachytila som ci si mala ET alebo uz KET), mala by si ist este do centra, minimalne by Ti pozreli ci si ok, ci nemas cysty... a daj im vediet ze odchadzas, ved tam Ta nikto nasilu nedrzi a podla mojho nazoru treba veci "vyrozpravat"... aj oni potrebuju spatnu vazbu...

denulka85
16. aug 2013

@monca2013 no ja som to mala po odbere vajicok preto sa mi ket oddialil.... mala som 31 folik tak som bola prestimulovana.... bolelo ma brucho vajecniky.... ake ti vkladali? a kto?

monca2013
16. aug 2013

@denulka85 ahoj ja som mala 22 vajok z toha 18 zrelych ale mna hned bolelo brucho. Ja chodim do Košic do splnu ale vklad mi urobily ale som už 2 den aja nemožem ani chodit poriadne lebo ma to stale boli 😒 😒

zuzanita444
16. aug 2013

@lucka_220809
@jen29
Baby tak krv bola dnes pozitivna, hcg 2800 🙂 este stale tomu nemozem uverit a potichucky sa tesim. Drzim prsty aby vam to vsetkym vyslo tiez!

jen29
16. aug 2013

@martinazvo ok 🙂 mali sme KET

jen29
16. aug 2013

@zuzanita444 GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂 tak sa drzkajte mas to krasne vysoke urcite to vyjde 🙂

jen29
16. aug 2013

@denulka85 nie uz tam nic nemame. uz iba kontrola po MS a ukoncime to tam. velmi ti drzim palce aby sa mrazacikovia chytili 🙂

zuzanita444
16. aug 2013

@jen29 Dakujem 🙂 tak je to este len zaciatok ale dufam, ze to vsetko bude ok.

jen29
16. aug 2013

@zuzanita444 urcite bude 🙂

zuzanita444
16. aug 2013

@jen29 dakujem si zlata 🙂

denulka85
16. aug 2013

@jen29 dakujem moja ale neviem kedy pôjdem na ket aj tebe veľa šťastia do ďalšieho boja

denulka85
16. aug 2013

@monca2013 aj ja som mala 18 zrelych neboj to prejde len oddychuj

lucka_220809
16. aug 2013

@zuzanita444 Zuziiiiii, kraaaasa... odpadnem! Strasne blahozelam :-***** pecka peckovata, nech to ide aj dalej tak krasne... tesim sa s tebou a dufam,ze budeme nasledovat 😉

zuzanita444
16. aug 2013

@lucka_220809 Dakujem 😀 Jasne ze ma budes nasledovat, my 2 sme na tom boli uplne rovnako, takze musis 🙂 Uzi si dovo a potom daj vediet kedy mam drzat prsty 😉

lucka_220809
16. aug 2013

@zuzanita444 urcite sa ozvem moja... a ty sa veru drz...teda uz vy 🙂 uz si dvaja /minimalne/ 😉

marculik
18. aug 2013

@jen29 Ahoj aj ja som na tom ako ty podobne dva krat ivf mi nevyslo ,pri druhom sice sa uchytilo no zacala som krvacat tak neviem kde bol asi problem mozno nebolo asi ani dobre,no aj tak som sa rozhodla ist treti krat ,no tiez som moc uvazovala nad brnom,tiez som pocula na nich same chvali mam jednu znamu s modreho konika tiez sa jej nepodarilo v iscare a v brne na prvy krat,ja by som ,keby ze mas znovu sa rozhodovat nad klinikou nic nedas ak pojdes do iscare nech ti udaju aspon dovod,ak budu nieco ovsem vediet a nemusis hned podavat ziadost to je na tebe a ist aspon na konzultaciu do brna a viem ze urcite po dvoch neuspechoch tu sa rozhodnes tam ,ja tiez tak uvazujem do tretice si vravim len mi to vyjde dam este raz sancu dr.lattakovej a nakoniec uz tam asi ani nebude ze ked je tehu,no tebe prajem aby ti to uz vyslo 🙂

jen29
18. aug 2013

@marculik dakujem este sa rozhodneme - na kontrolu urcite pojdem ale ziadost nepodavame.. prajem ti vela stastia 🙂 a nech sa splni to po com tuzis 🙂

cucoriedkacucoriedka
18. aug 2013

@monca2013 no moja len vela pi...inak, ohss sa moze zhoršiť ak sa to uchytilo....ja som tiez nemohla ani chodit, slabo som cikala, chodila na infuzky, nevedela som sa na posteli otočitť....fujjj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre