ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
22. mar 2011

@lowee drz sa

lowee
22. mar 2011

@nemko napodobneee 🙂

nemko
23. mar 2011

dobre ranko zienky, tak test (y) za mnou - Mamatest s citlivostou 10 pozitivny ( nie duch) a Clearblue ( nie digi, ale ten palickovy) negativny.Takze zahada, ktoru dufam, zajtrajsia krv rozlusti, ale verim tomu neg neviem preco asi som uz skeptikus 😒

ladybaby
23. mar 2011

@nemko hm... tak zajtra uvidis, hm... drzim palce, nech to je dobre!!!! aj ked to je tazke vsetko.... hlavu hore!

nemko
23. mar 2011

@ladybaby diky 🙂

mili78
23. mar 2011

@nemko ... no a potom, ze ver testom 😝

nemko
23. mar 2011

@mili78 no milli vidis 😀 a uz am dilemu 😀 😀 ja uz neverim nicomu ved toto nie je normlne co sa mne deje 😀 vecer ma bolelo brucho ako na mrchu, dnes je den mrchy tak budem cakat a rano pocupkam do centra na krv 🙂

ladybaby
23. mar 2011

@nemko aj ja sa citim, ako by som mala dostat mrchu..ale ja mam dostat v piatok/sobotu.... a to som este netestovala a ani radsej teda nebudem..... u mna je este skoro - 8.den. hm....

nemko
23. mar 2011

tot moj test z dnesneho dna ( ten vcerajsi je slabsi )

ladybaby
23. mar 2011

@nemko no to vyzera dobre, ciarka fajn - aspon podla mojich "tehotenskych skusenosti" 😀 ..len skoda, ze ten druhy nic..... uvidis definitivne zajtra...

mili78
23. mar 2011

@nemko ....sak to je iná koľajnica!! ten negativny si asi ocikala mimo 😀

nemko
23. mar 2011

@mili78 ja uz neviem ci je zvlhnuty ten neg ( to su argumenty, ze 😀 ) alebo co, mne je to tiez divne, ale na clerblue je napisane, ze spolahlivost 99% tak ja neviem ☹ boze clovek je nervozny z toho cakania a potom toto, ze som ja krava robila ten druhy , mohla som sa vytesovat z toohto pozitivneho 😀

mili78
23. mar 2011

@nemko...a nemoze to este ucinkovat pregnyl? ved mne v centre tvrdili, ze do 10.-teho dna nech ani nerobim test, lebo to je este v moci pregnyl...

nemko
23. mar 2011

@mili78 to by mi ten pregnyl skakal ako na kolotoci test by bol slabsi ako vcera a on je silnejsi, ja som sa rozpravala s endokr. a ona povedala, ze Pregnyl prcha po 4 dnoch, v decembri mi pichali 10 000 jednotiek a na 5 den ani duch po pregnyle teraz som mala 5000 tak asi uz nie - teda dufam.ja som taka divna zena

mili78
23. mar 2011

@nemko ...jaj taaaak, tak teda dufajme, ze ten pozitivny je naozaj pozitivny 😀 drzim moc silno palce

nemko
23. mar 2011

@mili78 dakujem, dufam aj ja

mili78
23. mar 2011

ozaj baby, neboli ste niektora na imuno v KE, v tkanivovej banke?

nemko
23. mar 2011

@mili78 ja som tam posielala krvicku, osobne som tam nebola

mili78
23. mar 2011

@nemko ...my tam ideme osobne v aprili...tak som chcela nejake info zistit....a v utorok ideme na genetiku 😅 dufam, ze ma v centre nesprdnu, ze si vsetko vybavujem sama ☹

nemko
23. mar 2011

@mili78 v iscare robia imuno ako v kosiciach, valky mi povedal, ze kosiciam neveri tak ja mam imuno dva razy - aj z kosic aj z iscare

mili78
23. mar 2011

@nemko ...to vazne?????????????? mne to nikto nepovedal ☹ a vysledky boli rovnake, alebo sa odlišovali? ja uz nebudem tie Kosice rusit, kaslem nato

nemko
23. mar 2011

@mili78 rovnake, dokonca v iscare mi robili aj placentu co v kosiciach nerobia tak som aj bola rada lebo valky povedal, ze je to dolezite

mili78
23. mar 2011

@nemko ....no toto je fakt uzasne...to povedia asi len komu chcu alebo co 😒

nemko
23. mar 2011

@mili78 neviem 😒

mili78
23. mar 2011

@nemko ...nevadi, idem uz do tych KE ked som nas objednala a zvysok si vydupem v centre 😠

zomata
23. mar 2011

ahojte
@nemko mamatest je naj test 😉 nikdy nesklamal, ked tehu nebolo, nebola ciarka, ked tehu bolo vysla krasne na 7 den 😵 drzim palec ale ja by som bola optimisticka 🙂

nemko
23. mar 2011

@zomata dakujem moc za podporu 😉

zomata
23. mar 2011

a este jedna otazka na vas: chysta sa niekto na april? viete mi povedat ci je tam docent? v sobotu pride mrsina a zacinam 🙂

zomata
23. mar 2011

@nemko a mam mensiu dilemu... ty sa zdas byt zbehla vo veci 🙂 kedze uz jedno dievcatko doma mame najradsej by som chcela jedno babo znova... zyvsuje sa relane sanca pri 2 vlozenych alebo zavisi len od kvality embria?

kaaaty
23. mar 2011

@nemko to su krasne kolajnice...drzim palce nech silneju.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre