ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

flock
29. sep 2009

ahojte babulky,

hlavne pozdravujem nase stimulantky, drzim vam palceky 🙂 🙂 🙂 transfer je uplne v pohodke, ako bezne gyn. vysetrenie, trva cca 5 minut a pre mna najhorsie bolo vydrzat s plnym mocovym mechurom. ale aj to sa dalo. netreba sa bat, my sme boli este cca hodku v postielkach, kym sa to zacalo, tak sa da doplnat tekutiny a ked budete mat moc tak sa da aj odciknut, vsetko vam sestricky poradia a vysvetlia. ja som s tym mala problem, stale som chodila odcikavat, problem bol v tom, ze ked som sa trosku napila, hned som mala plny mechur, takze netreba to prehanat.

monika - vitaj medzi nami, mne pomohlo, ze som si pred prvou konzultaciou prestudovala infosky na tejto temicke, na stranke iscare je toho tiez dost, aj na www.ivf.sk. pomohlo, ked som si zapisovala co ma zaujimalo a potom sme to s dokim prebrali. a robim to tak do dnes 🙂

jaja, mib, szilvia - zdravim vas 🙂 🙂 🙂 vcera som povybavovala co sa dalo a uz som doma na pn-ke, konecne budem troska v klude, nebudem musiet cestovat a mozem si chystat veci pre maleho aj pre seba. tesim sa na spolocne stretko

monika0001
29. sep 2009

bublinka - tá pani na recepcii čo s nou manýel hovoril, vravela, že ak máme už spermiogram tak nám ho robiť nebudú.. tak tiež mám všetky pomerne čerstvé vyšetrenia už za sebou. Máme komplet všetko, ale ten HP chcem aby mi urobili znovu..
a máš pravdu je to tak, že každý prípad je iný... nechám sa teda prekvapiť.. veď už iba pár hodín a sme tam...

Dakuejm Ti velmi pekne... a som rada, že poznám aj nejaký názor na tú dr...
začínam sa viac tešííť ako báť...
DAKUJEM MOC!!!

Flock - hej poznam tú stranku.. pozerala som sa tam... dakujem!!! a dnes sa s mmm chystame spisat co sa chceme spytat a tak... 😉

insolka
29. sep 2009

Ahgojte tak už su u mna dve osembunkove embrijka 😀 😀 😀

monika0001
29. sep 2009

insolka - Gratulujem a držím palčeky!!!!

majka212
29. sep 2009

Ahojte!

insolka myslim na teba, aby ti to dobre dopadlo!!! ja som sa po transfere snazila dodrzat tych 15min., o ktorych som ti uz pisala. Potom som asi hodku lezala na izbe, potom ma cakalo skoro hodinove cakanie na spravu od dr. a napokon cesta domov. Ta nebola moc prijemna - sla som domov MHD a roztrasenejsi autobus uz asi ani nie je... som si myslela, ze to zo mna hned aj vypadne... cestou domov som este urobila nakup - nebol najlahsi, takze som sa este trapila aj s tym (hoci nic tazke sa nema dvihat) a potom doma som uz len oddychovala skoro cele 2 tyzdne. a samozrejme som aj vela pila.... ale vraj sa uz to, co sa stane po transfere, velmi ovplyvnit neda... niektore baby isli hned do prace a vyslo im to, a niektore lezali dva tyz. a nevyslo to... takze je to asi indiv. ja som sa este snazila vkladat si utros kazdych 8 hod. a nie len ked ma napadlo...

monika ja som nemala iui, my sme sli rovno na IVF, lebo iui by u nas nemalo vyznam. postup v centre zalezi aj od toho, aky mate problem.....

monika0001
29. sep 2009

majka - hej hej.. ale dakujem.... ved uvidíme.. ako som už písala, je to už len pár hodín...

majka212
29. sep 2009

monika, insolka... kym som moj siahodlhy prispevok odoslala, tak vy ste tu stihli uz aj napisat....

insolka drzim palce, nech sa maju u teba dobre a nech sa nepustia skor, ako za 9 mesiacov 😵

flock
29. sep 2009

insolka - zladla si to, tak pekne drzkaj bambulky, aby sa ta tak skoro nepustili 🙂

majka - aj teba zdravim 🙂

bubina1
29. sep 2009

ahoj insolka...teším sa, už sú teraz na dobrom mieste......aké to bolo? ako si to prežívala?
....ja som stále telepaticky spojená s mojim vajcom....dufam, že sa mu páči v skumafke a že sa mu este viac bude páčit u mna....zajtra si idem po neho 🙂 moc kvoli tomu neviem ani spat....

flock, majka, monika....zdravím aj vás.....

monika0001
29. sep 2009

babuchy ja vam strasne drzim placeky!!!

insolka
29. sep 2009

Ahojte babulky a vsetkym vam velmi pekne dakujem ako mi držíte palce. 😉 😉 bubina no strašne som to teraz prežívala nechali ma tam od 7h do 9 30 s plnzm moč mechurom som sa bala že to nevydržím stale ma odkladali ale nakooniec som sa dozvedela že su velmi pekne . 😀 😀 😀

monika0001
30. sep 2009

neviem či som dopadla dobre či zle.. posúdte samé...

má podozrenie na PCO... čím ma nepotešila teda 😠
V pondelok ideme odovzdať SPG a idem na sono.. potom ma chce poslať k inému diabetologovi lebo ten môj stojí za .... Má podozrenie či mi tie moje výkyvy cukru nejako nebránia otehu...
vyzerá to všeliako... ak sa potvrdia výkyvy cukru musím podstúpiť 3 mesačnú liečbu... ☹

insolka
30. sep 2009

Ahoj monika myslim že skor dobre ked Ti zisttia čo Ti je možu to liečit pripadne ti pomoct 😉 😉 😉 😉

bubina1
30. sep 2009

cafte...tak sa teda hlasim po transfere....dufam, že dopadol dobre.....vecer som vajce zobrala na vandrovku...som bola nakupovat s manželom...teda ja som davala len do košíka, on to tahal domov .-)))))))))))
moni...tomu sa možeš len tesit v tejto situácii, že hned ma na niečo podozrenie....u mnohych hladaju hladaju a nic aj tak nevedia nájst....3 mes. nie je taká dlhá doba......

insolka
30. sep 2009

Ahoj bubina tak držim palce ....inak super už mate aj prvu vychadzku za sebou 😀 😀 😀 ....ja som teraz sama doma tak len navštevy prímam 🙂 🙂 🙂

kaciatko81
30. sep 2009

insolka, bubina, drzim palce 🙂
u nas nic nove, stale cakam na mrchu 😅

szilvia31
30. sep 2009

bubina1 pekne lez aby sa bobulka poriadne zahniezdila 🙂

insolka
1. okt 2009

Kaciatko dakujem .... 😉 😉 😉

emulienka99
1. okt 2009

Ahojte Iscaračky, som tiež jedna z Vás a vrhám sa do 4.IVF, Nemám však gonal. Neviete pomôcť ?

flock
1. okt 2009

emulienka - skus temu mam/nemam lieky na ivf

insolka
1. okt 2009

No kočky ako sa Vám darí?Dnes som isla mhd do banky a tyk mi doslo zle ....tie hormony somnou kyvu 😀 😀 😀 😝 😝

mib
1. okt 2009

ahojte kocky,

flock, tak uz si uzivas pohodicku bez stresov pri cestovani a v praci ... to je super. mozes si cez den oddychnut kedy potrebujes a budes mat cas si vsetko v klude zabezpecit. ono sa to nezda, ale cas leti.

bubina, insolka, vidim, ze ste sa pekne rozbehli. uz mate svojich drobcekov u seba. teraz na nich davajte velky pozor a oddychujte si. uvidite, ze dva tyzdne rychlo ubehnu. drzim vam palce.

monika, dolezite je, ze ak je problem, tak sa riesi. horsie je, ked sa vsetko tvari ze je v poriadku a stale sa nedari. kedy budes vediet ako si na tom s tym cukrom?

kaciatko, ... uz sa to blizi. ides na ivf alebo iui?

inak ... ja zatial po starom. uzivam stale prednison a anopyrin a cakam na dalsiu mrchu. snad koncom oktobra by sme mohli ist na to. 😝

vsetkym babulkam prajem este krasny slnieckovy den. 🙂

bubina1
1. okt 2009

ahoj baby...
dne sa akurat tak prevalujem z jedneho boku na druhy.....a napáda ma, či je takéto prevalovanie zarukou uspechu...asi ani nie...zatial sa s vajcom rozprávam....o 2 týždne sa dozviem, či som sa nerozprávala skor sama so sebou 😝

kaciatko81
1. okt 2009

mib, ideme na iui. tento mesiac som nezabrala na lieky... tak po mrche ideme do toho znova, este neviem co mi da, ale uz sa tesim 🙂

insolka
3. okt 2009

Ahojte kočky ...už doma blbnem manžel je preč a stale vyvolava či mi je dobre a pod. 😉 😉 😉 asi ma vetšie obavy ako ja .....ale aj tak som nanervy už aby som mala za tym je to hrozne
😝 😝 😝 😝 😝 😝

bubina1
3. okt 2009

insolka...nestresuj.....
...ja tiež nemam vždy najčistejšie myslienky a neistota ubíja, snažím sa to neriešit....ved do výsldku je este niečo vyše 10 dní.. ☹
mas aj nejaké fyzické pocity?

insolka
3. okt 2009

....no bubina akurat mam velke brucho stale pijem snžim sa dodržat tych 5l.aj ked mi to už tečie ušami 😀 😀 😀 😀 a ty ako ?ako sa citiš?
😉 😉

insolka
3. okt 2009

..snažim sa moc sa nesledovat inak by som asi zošalela 😝 😝 😝 😝

bubina1
3. okt 2009

tak nápodobne...sem tam pichne tu, potom tam.... pijem tiež vela...každodenny plán je 4x 1,5 litrovu flasu...aj sa darí.....ale cítim sa jak nafúknutý balon........zatial msom skor polihovala, akurat tak vzdy navarila a to bolo všetko...neiem, či robím dobre alebo nie, ale pri tom mojom nafuknuti sa mi skor dobre ležalo ako chodilo....od zajtra sa už chcem rozhýbat, lebo skysnem na pohovke....len ležím, kukam v telke samé nezaujímave veci a furt niečo žujem...hlavne sladke .... 😝

insolka
3. okt 2009

..no presne ked na tej pohovke to najlepsie chuti 😀 😀 😀 no ja skor chytam depku s tej samoty ale od zajtra idem zavolat kamošky na posed nech už sa rozptýlim a pridem na ine myslienky 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre