ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

flock
12. feb 2010

mib - pripajam sa ku gratulacii, a dobre spravicky aj v pondelok 🙂

anni38__2
12. feb 2010

ahojte kocky!

majka držim palčeky aby prebehlo všetko v poriadku, potom dajte o sebe vediet 🙂

mib, gratulujem k výsledkom 😀
ja idem v pondelok na krv a ultrazvuk, som strašne zvedavá či tam už bude niečo vidiet 🙂

pozdravujem a držím palčeky aj ostatným kočkam 🙂

flock
13. feb 2010

ahojte babulky 🙂

konecne sa mi podarilo dat par fotiek do albumu z tych co som fotila mobilom. ak mi mm stiahne aj z fotaku, tak pridam dalsie

pekny vikend 🙂

zojec
13. feb 2010

ahojte kocky..

mib gratulujem, neboj aj v pondelok budu dobre vysledky.. 🙂
flock maly je krasnucky.. 🙂 maly anjelicek.. 🙂

mib
13. feb 2010

ahojte

flock, vsimli sme si. alexko je velky fesak. 😉 a vies ze som ho vlaste videla prvy krat takto? vzdy ho vidim iba zababuseneho v kociku. 🙂 tesime na dalsie.

babulky, dakujem za povzbudenie. dufam, ze mi v pondelok lekarka potvrdi, ze vsetko v poriadku. pokial nebude vazny dovod na amniocentezu, tak by som sa jej celkom rada vyhla ... vravim si ... na co?

nemko
14. feb 2010

Dobry den prajem kocky, prosim vas chcela by som sa spytat, chystam sa objednat do Iscare (po zlych skusenostiach vo Ferticente) a zaujimalo by ma, ci to funguje tak, ze ked zacnem chodit k jednemu lekarovi/lekarke tak budem u nej stale alebo aj tam si prehadzuju pacientky/klientky ako v Gyn Five?

jaja1118
14. feb 2010

ahojte kocky.....

nemko-ku komu zacnes chodit-ten ta aj privedie do stastneho tehulkovania......

anni38__2
14. feb 2010

ahojte dievčata!
flock maly je straaaasne pekne babo 🙂

aj ja zajtra idem k svojmu dokimu na krv a dufam, že aj ultrazvuk už niečo ukaže 🙂

scarlette
14. feb 2010

caute babule, mam sekundu cas 🙂
flock maly je straaasne zlaty 🙂
co mate nove?

mib
14. feb 2010

ahoj scarlette, zda sa ze chlapci ti daju slusne zabrat. minule som na teba myslela, ze si sa uz dlhsie neozvala. s flock a jajou sa dost casto stretavame. teraz uz nekecame, ale zvycajne ideme kocikovat. bolo by super, ak by si sa k nam niekedy mohla pridat. mozno aj trosku neskor, ked uz bude krajsie pocasie ... marec, april. 😉

anni, urcite uz nieco bude vidno, ale je pravdepodobne, ze este neuvidis drobceka, iba fazulku, v ktorej bude byvat. srdiecko je zvycajne az niekedy okolo 7-8 tyzdna, aj ked niekto uz vidi srdiecko na tom prvom uzv v 6 tyzdni. v kazdom pripade je to ale krasny pocit, tak si ho vychutnaj. 🙂 kedy mas termin? ja tam budem pred obedom.

anni38__2
14. feb 2010

ahoj mib, dakujem za dobre info!
zajtra idem k svojmu dokimu v mieste bydiska, lutujem ale do Ba idem až v stredu.

scarlette
14. feb 2010

mib to kocikovanie znie super 🙂 len teraz je pre nas este tazke nieco take riesit, kym obriadim chlapov a este poodsavam mlieko tak nam ostava hodinka a pol casu a ideme zase takze stihame len vybehnut u nas na hodinku von ☹ ale ak vydrzime do toho aprila tak to mozno uy aj zvladneme 🙂

jaja1118
14. feb 2010

ahojte kocky.

scarlet tiez ta rada vidim...

mib,anni-uzite si zajtrajsok

flock-pozdravujem

ostatne kocky-pekny vecer

mib
14. feb 2010

anni, to nevadi, tak sa s dobrymi spravickami stretneme zajtra tu na konikovi. 😵

jaja, flock, ale my by sme nejake to kocikovanie mohli dat znovu. co poviete na najblizsi piatok? planujem byt doma, tak ak by bolo pekne pocasie a mali by ste cas, mozeme dat niekde stretko. 😉

jaja1118
14. feb 2010

mib u mna je piatok ok 🙂

majka21
15. feb 2010

Anni,mib, majka 🙂

Flock, malý je prekrásny.

Ja ešte stále čakám na mrchu. Mala som ju dostať už v piatok a ešte stále nič. 😒

mib
15. feb 2010

majka, to su tie nervy. keby o nic neslo, tak pride raz dva. skus (ne)overene metody starych mam ... horuci kupel, cervene vino, ... mozno nieco zaberie. ak nie, aspon bude atmoska. 😉

kocky, dnesna kontrola dopadla super. doki nam potvrdila, ze AFP testy su v poriadku. na amnio netreba, aj ked kvoli icsi nam odporucila konzultaciu u genetika. dala mi ale za pravdu, ze ak sme rozhodnuti tehotenstvo neukoncit, tak to nema ziaden vyznam ... iba dalsia nervozita pri cakani na vysledky. zajtra ale pojdeme este na tu konzultaciu k Ondrejcakovi a vypocujeme si jeho nazor. v kazdom pripade ... uz dvoje testy hovoria ze vsetko je ok, tak naco do toho vrtat. drobec bol hrozne zlaty. lezka na brusku a pod sebou ma placentu ako vankusik (davam aj foto do albumu). krasne bolo vidno chrbticu. zamaval nam na chvilocku rucickami. len skoda, ze sme sa nespytali na velkost. patrala som aj v tehu knizke, ale nikde som to tam nenasla. ale to nevadi. dolezite je, ze vsetko naznacuje, ze je v bezpeci. 🙂

babulky, ktore sa chystate alebo uz ste v stimulke. drzim vam hrooozne moc palce. my sme si svoje trpezlivo odcakali a dnes v cakarni mi to pripadalo, ze to vlastne nic nebolo a islo to rychlo. treba pozitivne mysliet a nepodlahnut smutku z pripadneho neuspechu. ten uzasny pocit, ze to malo vsetko zmysel stoji za to. 😉

kaciatko81
15. feb 2010

ahojte 🙂
anni, som rada, ze sa ti dari 😵
mib, super, ze to dobre dopadlo, drzim palce 🙂
majka, ja som tiez mrchu pomaly uprosila alebo ako povedal mm opila cervenym vinom? zajtra idem na kontrolu a ak bude vsetko ok, tak by som mala zacat stimulovat a snad konecne iui 😵 😵

flock
15. feb 2010

ahojte 🙂

mib - som rada, ze kontrola dopadla dobre, chodte aj k ondrejcakovi, ved za jeho nazor nic nedate 🙂
pozerala som drobca v albume a velmi pekne brusko mas 🙂

mib,jaja - ohladne kocikovania vam este dam vediet - susedke pride malu odfotit fotografka, tak sa chcem s malym pridat. zatial neviem, ci to bude stvrtok alebo piatok, ked sa dohodneme, dam vediet 😀

kaciatko a majka - drzim palceky pri stimulovani

scarlette - tesim sa, ze si sa ukazala, malinki su zlatunki 🙂 vcera si mala "vyrocie" a uff, ze 5 mesiacov, ako to leti

majka21
15. feb 2010

Ďakujem kočky. Ak do stredy nedostanem mrchu, idem sa ukázať dokine. Dnes som tam volala a sestrička mi poradila, že sa mám prísť radšej ukázať. Najhoršie je, že mi kázala urobiť predoperačné vyš.kým dostanem mrchu a teraz keď mešká, bojím sa, že ich neuznajú a môžem vybavovať všetko od začiatku.
Tak večer idem na vínko a celý deň si ohrievam ritku na radiátore. 🙂 Doteraz, keď o nič nešlo, ešte nikdy mi mrcha nemeškala, skorej prišla o nejaké 2-3 dni skorej. 😒

Mib to sú skvelé správy, držkaj sa.

Ostatné kočky pozdravujem a držím palce. 🙂

mib
15. feb 2010

flock, jaja, dohodnute. do piatku casu dost. 😉

majka, ja som absolvovala predoperacne vysetrenie kvoli hysteroskopii a ked bolo vsetko v poriadku, isli sme hned na odber vajicok. ale vysetrenia uz boli tri mesiace stare. ale uznali ich a bez problemov ma uspali. asi bude zalezat od toho, ake si mala vysledky, ale urcite to nie je tak, ze v den D prestanu platit. ... inak, tiez mi mrcha nezvykne meskat a ked som mala ist do stimulky ... bac ... tyzden. 😒

kaciatko, ... ze opila vinom. 😀 ale mne to tiez zaberalo. bud to bola vzdy nahoda, alebo to skutocne funguje. takze aj ty si uz na ceste. to je dobre. o chvilocku mas tych neposedov v brusku. 😉

anni, ako si dnes dopadla? dufam ze ta ultrazvuk potesil.

majka21
15. feb 2010

mib, ďakujem za odpoveď. To si ma teraz ukludnila a potešila. 😉
Už som pila aj víno a nezabralo. Asi ho bolo málo, tak dnes večer si dám znova.

majka21
15. feb 2010

... asi to potrebuje viac, nie len dva deci. 😀

zojec
15. feb 2010

ahojte kocky..

mib, tak super ze je vsetko ok.. babatko je nadherne.. 🙂 a tvoje brusko tiez.. 🙂 vidis, aj u teba ako to rychlo leti..

majka tiez si myslim, ze predoperacne ti bude platit dlhsie... dva mesiace minimalne.. neboj sa.. 🙂 a vinka si daj viac.. dva deci to ani na romantiku nie je.. 🙂

mamulky, nech vam drobcekovia robia iba radost.. 🙂
anni, cakame na spravy, dufam ze budu pozitivne..

ostatne snazilky, drzim palceky.. ako pisala mib, stoji to fakt za to!! 😀

kaciatko81
16. feb 2010

ahojte 🙂
majka, tak ja som ju musela tiez poriadne naliat, potvoru jednu... a niekedy to na nu neucinkovalo vobec... drzim ti palce, nech skoro dorazi... ja som jej este slubila, ze dostane sampanske, ked pride sama bez liekov 😀 (pred laparkou som vzdy potrebovala lieky)... tak skus 😀
mib, dakujem 🙂 ano, konecne som sa zasa pohla... zajtra mam prist, naucia ma ako si pichat merional, v pondelok sono a budeme dufat, ze sa dostaneme aj k iui 😵 😅

majka21
16. feb 2010

Ahojte 🙂
... ešte stále nič. ☹ Ale zajtra už budem múdrejšia, keď sa na to dokina pozrie. Dúfam, že mi nebudú musieť dávať nejakú vyvolávačku. Doteraz som ešte nikdy s mrchou nemala problémy.
Ak by mi do rána dorazila, so stimuláciou sa začína až na druhý deň cyklu, však? Takže v podstate stačilo by mi ísť do BA len vo štvrtok, nie? Poradte mi niekto, prosím.

kaciatko81
16. feb 2010

majka, mne povedali, ze mam prist 1-5 (na recepcii 1-4dc), ale ja idem stimulovat na iui

majka21
16. feb 2010

ja mám v papieroch 2.-3.deň cyklu, tak neviem.
... a to som sa už tak tešila, a teraz mi to robí na priek a čo je najhoršie, ani len príznaky, že by ma prsia boleli ako zvykli. Nezostáva mi nič iné, len trpezlivo si na ňu počkať. Akurát tak som nervoznejšia ako zvyknem byť pred mrchou.

kaciatko81
16. feb 2010

no ak ides zajtra dr, tak sa nic nestane aj ked do rana dorazi... alebo si este rano zavolas 🙂

majka21
16. feb 2010

dakujem. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre