ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lindush123
1. máj 2014

@ivabs v iscare, ale spracovanie vysledkov sa robi vo Vojenskej zeleznicnej... my sme cakali na vysledky dva mesiace

martinazvo
1. máj 2014

@denulka85 ahoooj, no ano, ako sa tam dostanem a ako ju najdem?

denulka85
2. máj 2014

@martinazvo uz ta tam dávam neboj nájdeš 😉

misenaf
2. máj 2014

@ada83 My sme podali žiadosť 17.4. Budu ma kontaktovať z iscare hned ako im príde odpoved na žiadosť z VSZP?
Totižto mne to vychadza strašne natesno ....za cca 3 týždne by mala prísť odpoved na žiadosť a ak to chcem stihnuť další cyklus tak vtedy by som mala začať aj stimulovať, alebo potom počkať do dalšieho cyklu čo sa mi nie moc chce. ..nevieš či sa to dá nejako posúriť? A ešte otázočka. Co nasledovalo potom ako ti zavolali z Iscare že máš schválenú žiadosť?Už si si len prišla pre papiere, recepty a začalo sa stimulovať, alebo bolo potrebne ešte nejake vyšetrenie? Mne bolo povedane že budem mať kratky protokol.

ada83
2. máj 2014

@misenaf ahoj ako ti zavolaju objednas sa k dr ona ta pozrie da recepti a od 2 dna si pichas menzesu. Oni volaju hnet v ted den ked maju ziadost okolo 15 niekedy to trva aj dlhsie to schvalenie

ofrah
3. máj 2014

ahojte, prosím vás, ktoré ste boli v ISCARE na ET koľkobunkové embryjko vám vkladali a s akým úspechom? 🙂 a ešte tiež vám pichli po ET Pregnyl?

ada83
4. máj 2014

@ofrah ahoj 1 ivf 1 blast pichli pregnil a 2 ivf 1 6 a druhe 7 bunkove a pichli agolutin ale pri druhov ivf mi nieco aj pred vkladom pichli

ofrah
4. máj 2014

@ada83 a to si mala ET alebo KET?

ada83
4. máj 2014

@ofrah to boli et pri ket nepichaju pregnyl

ofrah
4. máj 2014

@ada83 a agolutin ti pichali tiež pri ET?

ada83
4. máj 2014

@ofrah hej 1 ivf bol pregnyl a druhe sa valky rozhodol ze agolutin nie pregnyl tak musela ist sestricka potom preneho lebo mali tam len ppregnyl

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2014

Ahojte.tak aj tu tu to hodim do fora🙂 uz to mame za sebou. Martinko sa narodil 27.4. O 22:55 s mierami 3100 a 50. Uz sme piaty den doma z porodnice a postupne si zvykame🙂 a inak dr. Petrova bola pri porode neuveritelna.nic neurichlovala a rodila som prirodzene a bez epi aj ked bola radsej zaplatena🙂 takze vdaka bohu za tuto dr.

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2014

@ofrah mne po pk cez sto bunkove;)

sarda17
5. máj 2014

@cucoriedkacucoriedka Gratulujem 🙂 Nech ste obaja zdravi a vsetko ostatne uz pride same 🙂 A kde si rodila, ak sa smiem spytat?

ofrah
5. máj 2014

@cucoriedkacucoriedka kráááásne, tak nech ste obaja zdraví a gratulujem 🙂

vidruska
5. máj 2014

@ofrah ahoj, ja som po ET mala 1x blastocystu a 2x morulu a este nejake 3 xybunkove, vlozili mi blastocystu po PK a metode ICSI. A dnes mi v postielke spinka 6,5 mesacny krasny Risko s kludnou usmievavou povahou 🙂 Moruly som si dala zmrazit (zvysne xy bunkove tusim neprezili po PK....uz si nepamatam presne) a v septembri by sme skusili rozmrazit a uvidime 🙂 a tiez pichli pregnyl.

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2014

@sarda17 dakujem velmi pekne🙂 rodila som v ruzinove.vydupala som si prirodzeny porod a bolo to krasne;)

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2014

@ofrah dakujem velmi pekne🙂

vidruska
5. máj 2014

@cucoriedkacucoriedka gratulujem 🙂 a super ze si si vydupala prirodzeny...ja nepochopim porodnice, ktore cloveka odhovaraju resp. nahovaraju na vselico mozne nemozne a hlavne nic prirodzene (samotny porod, dotepanie, prilozenie hned po vybrati.....) ja som kvoli tomuto nerodila v statnej...

ofrah
5. máj 2014

@vidruska tak držím palce na sestričku 🙂

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2014

@vidruska dr petrova je total natural.vysla mi v ustrety lebo ma neuveritelne skusenosti zo zahranicia.ta ma hnala pri bolestoach do sprchy dala len cipky proti bolesti.cakala trpezlivo....sestry z nej uz boli na nervy.bfakt som mala stastie na dr.a to od pociatku v centre🙂

lindush123
5. máj 2014

@cucoriedkacucoriedka blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

lea231
6. máj 2014

@cucoriedkacucoriedka obrovska gratulacia, prajem Martinkovi aj Tebe najma zdravicko, vitam ho na tomto svete 🙂 ja uz mavam sny o porode, nevie sa ci sekcia alebo prirodzeny kvoli operovanej platnicke v minulosti, necham sa prekvapit. 😲

sakura
6. máj 2014

@cucoriedkacucoriedka
Gratulujeeeeeeem 🙂 vela zdravicka prajem 🙂

kaciatko81
6. máj 2014

@cucoriedkacucoriedka gratulujem a zelam len to naj, hlavne vela zdravicka a krasny zivot drobcekovi

cucoriedkacucoriedka
7. máj 2014

@lea231
@sakura
@kaciatko81 dievcata dakujem vam velmi pekne🙂

momitko
11. máj 2014

@cucoriedkacucoriedka cuci,gratulujeeeeeem,hlavne nech ste zdravucki obaja!

karkana
11. máj 2014

@denulka85 🙂 takže dievčatko to bude ,,teším sa,,, 😉
@lea231 držím Vám palce,,, 🙂 ako ten čas letí, pomaly budete rodiť,,,,,,zaslúžite si to

denulka85
11. máj 2014

@karkana dakujem moja dúfam ze Dr sa v 15 tt nemylila odvtedy sa nam skrýva 😉

evadek
12. máj 2014

@ada83 nebola si dnes v iscare?..🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre