ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

karkana
5. okt 2014

@ada83 😉 😉 držím palce 🙂

ada83
5. okt 2014

@alexia17 este nie cakame ale asi az buduci tyzden si myslim dr povedala ze skorej ale asi nie chcela som dat foto nejako mi to neslo naseho tucka

ada83
5. okt 2014

@karkana diiik

ada83
5. okt 2014
alexia17
5. okt 2014

@ada83 chutna ;) vobec neni tucko ;)

ada83
5. okt 2014

@alexia17 je gulatucka aj mi budeme take par dni pted porodom ale mi 1 max 2. A sindy ma urcote ze 3 mozno viac 🙂 ani neviem aka je tazka radsej ju nedviham ale ze dost normalne ma 4 kg a teraz ze aj 6 kg

alexia17
5. okt 2014

@ada83 my aj viac gulate ;) no neviem kedy som to pozerala tento tyzden o 3kach a ze caka 4ky ;) aby sme nemaly 2 ci 3 ;)

ada83
5. okt 2014

@alexia17 no dufam ze sa pripojime vsetky k sindy a budeme maminy

alexia17
5. okt 2014

@ada83 neviem kto je sindy, ale urcite ano ;)

ada83
6. okt 2014

@alexia17 tucko je sindy na fotke

alexia17
6. okt 2014

@ada83 🙂 aha 🙂 ty to budes vediet uz v piatok a my uvidime

alexia17
6. okt 2014

@ada83 ty fakt tusim nemozes spat, ja byt doma, tak urcite spim

ada83
6. okt 2014

@alexia17 to neee vidis a to sme boli 3 krat v noci vencit tlacia ju babatka idem dnes ortopedovi s nohou uvidime ci mi nieco da a posle ma niekam ked mu poviem o vklade a ze mozno som tehotna

evadek
6. okt 2014

@ada83 ooooooooo adi nadherna je...uplne unavenucka krasna buduca mamina 🙂 ..Ja mam psika yorkshira..tak som uplne nadšena aka je rozkošna.... 🙂 ..Poďla mna to teraz vyjde aj tebe...mame to v byte 🙂

alexia17
6. okt 2014

@ada83 co ti mal ortoped robit? jaj tak, sindy ta budila 🙂

ada83
6. okt 2014

@evadek keby som to vedela mohli sme byt rodina 🙂 ty mas toho malinkeho ci takehoto
@alexia17 boli ma noha tak som isla a dr ze tak bez rengenu to musi teraz byt co uz a dal mi vlozky a musin

M si kupovat boty s hrubou podrazkou

evadek
6. okt 2014

@ada83 ja mam este vacsieho ako mas ty..ja mam toho najvacsieho..ten povodny druh, este nezoslachteny na maleho....8kg...))))...na vysokych nozickach..on je velky pomaly na kazdeho yorka....)...ale v nasom panelaku ma takeho velkeho kamosa🙂..nie je ich vela....🙂
Tak davaj pozor na maminu...potom daj vediet kolko ste mali malych🙂

alexia17
6. okt 2014

@ada83 na krv si sa uz objednala? 🙂 ale tak aspon trocha zistil co ti je

ada83
6. okt 2014

@evadek daj fotku toho tvojeho davam na nu pozor neboj

ada83
6. okt 2014

@alexia17 este na krv mam cas do stvrtka davam si na cas potom budu stenuatka a neobjednam sa. Ale hej zistil musim chodit na magnet ale pockam do piatku ci ostanem na pn aby som sa mohla potom objednat

evadek
6. okt 2014

@ada83 teraz som v praci...a nemam moznost....ale neskor hodim 🙂 A je s nou niekto..alebo ako sa caka na steniatka?...Jaaaj..ved ty si asi na PN-ke, vsak?...
A co robi buduca mamina cely den?...asi je unavena, cooo?🙂

alexia17
6. okt 2014

@ada83 davas na cas na krv?! hm hm 🙂 na magnet chodit? to sa fakt neoplati ist k dr. bo ti vzdy nieco najde.

ada83
6. okt 2014

@alexia17 ved prave este som dostala vlozky do topanok a nemam nosit boty na tenkej podrazke. Asi zajtra zavolam ak nezabudnem

ada83
6. okt 2014

@evadek budem cakat fotku buduca mimina spi stale cura kade chodi. Hej som na pnke ale mama je stale doma

evadek
6. okt 2014

@ada83 to budete mat prvy krat steniatka?🙂to sa musis tesit ...)..hahahaha...vsak ako zeny ked su tehotne...v kuse potrebuju ist cikat🙂
A ty kedy ides na krv..ako sa citis?...aky mas pocit?🙂

ada83
6. okt 2014

@evadek hej to budu nase 1 a mozno aj ppsledne steniatka 🙂 na krv mam ist v piatok ale este som sa neobjednala nejako si davam na ca s . Citim sa fajn len prsia trochu bolia a obcas vajecniky

evadek
6. okt 2014

@ada83 ..mas strach..neboooj...musi to dobre dopadnut🙂Este ta nelaka testnut?🙂

ada83
6. okt 2014

@evadek este nie zajtra je 28 dni cyklu tak uvidime ci pride mrcha alebo ma prvekvapi

evadek
6. okt 2014

@ada83 och...budem drzat palce...mas ju presnu...28 den?

ada83
6. okt 2014

@evadek prave ze ani neviem ako chodi chodila 30 dni a viac a teraz je to aj menej aj viac po tomto vsetkom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre