ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

janucucka
8. apr 2011

@andysok takze neznamena ked ma pco tak to neznamena ze b mi robili nieco ako druhym co mali pco ano?

andysok
8. apr 2011

@janucucka jasne môžu a nemusia je to individuálne ja som tu nestretla babu ktorej by robili to vypalovanie

janucucka
8. apr 2011

@andysok jasne ja som myslela ze ked nap uz nebudem navsetvovat centrum tak ako budu vediet,ze ci nieco mam ci nie ked obyc, gyn, nema take pristroje

andysok
8. apr 2011

@janucucka myslimzedobry gynekolog by ti mal zistiť PCO záleží ako sa k tomu postavy moja stará gynda bola zasadne proti umelemu a ked som ju žiadala o dake vyšetrenia bola nepríjemná tak som odišla od nej do iscaru
V isceri som od apríla 2009

mili78
8. apr 2011

@andysok ....diky za tip moja, pri najblizsej navsteve si tu laparku vydupem 🙂

andysok
8. apr 2011

@mili78 alebo sa petrovej opytaj či tu laparku nerobí aj ona v ruzinove?za opytanie nič nedas a platila by to poisťovňa ja by som to v dnešnej dobe riešila uz takto

mili78
9. apr 2011

@andysok .... mne uz robili laparku v Ruzinove 2x....ale mam to jedno, ci v Iscare, alebo tam...lebo v Ruzinove som za vyber lekara tiez platila vtedy este 5000 sk

andysok
9. apr 2011

@mili78 JOJ bože to čo ti toľko sparaju ☹ a v tom prípade máš teda recht.

karkana
9. apr 2011

docent mi dal estrofem 1mg,že taký slabší ,užíva niekto iný?ked je slabší aby mi aj zabral ako má

silvinnka
9. apr 2011

@karkana neboj sa ja beriem estrofem 1mg 🙂) a pekne zabral,pred vkladom som mala sliznicu krasne velku 🙂 a papkam ho na dalej 😉

mili78
9. apr 2011

@andysok .... Andy ja mam okrem PCO aj zrasty :( prvy raz mi to čistili v 2004, druhý raz v 2007...no a vtedy tam zaviedli tuto novinku...ak si vyberies lekara, ktory ta ma operovat, tak zaplatis do pokladne 5000 korun (mozno teraz je to viac) ...z toho 3500 islo nemocnici a 1500 lekarovi, alebo naopak, uz neviem presne....ja by som radsej sla na tu laparku, len docent vravi, ze u mna je to zbytocne, ze tie zrasty sa mi budu stale tvorit :( ale skusim na neho este pritlacit

karkana
9. apr 2011

@mili78 mne robili laparosk.,mala som veľké zrasty,a aj potom sa mi robili naďalej,potom sa mi veľká cysta spravila a zriastla s vojcovodmi tak mi vybrali obidva, 😠 rozmýšlam,keby som embriologičke povedala,aby skôr rozmrazili embriá,aby boli z nich blastocysty ked budú vkladať,uvidím čo mi povie

mili78
9. apr 2011

@karkana ...aj ja som mala velke zrasty, aj pri prvom aj pri druhom raze....a urcite ich mam aj teraz...docent povedal, ze mam tendenciu hojit sa zrastami, ze je to zbytocne odstranovat....vajcovody som mala vtedy priechodne, ale ktovie ako je to teraz :( chystas sa na KET? No ved skus jej povedat, uvidis co ti nato povie 🙂

andysok
9. apr 2011

@mili78 tie zrasty mám aj ja na ľavej strane ale nikdy sa mi viac k tomu nik nevyjadril že ako to teraz je .....či sa to tvorí ďalej alebo nie joooooooj ťažký zázrak je to naše telo

mili78
9. apr 2011

@andysok .... vraj ked su zrasty, tak sa vo vajickovodoch tvori nejaka tekutina, ktora moze embryjko vyplavit...neviem co je na tom pravdy....ach jaj...je to tazke....ale ty to uz mas za par 🙂

andysok
9. apr 2011

@mili78 no ešte ani nie predsa len su tam dve....musím vydržať minimálne do konca maja.idem si hneď pozrieť tu správu po laparke z iscaru inak to mi robila durechova

katus27
9. apr 2011

Ahojte, prosím o radu: dnes som 11 dní od vkladu a mám bolesti ako keby mi mala prísť mrcha, myslíte že to je ešte šanca že som tehu? A ked dostanem mám íst aj tak v utorok na krvný test?
Dík za odpoveď.

andysok
9. apr 2011

@katus27 mozeto súvisieť s uhniezdovanim a nestresuj na krv chod v každom pripade

katus27
9. apr 2011

@andysok dík myslíš? a ak dostanem neznamená to že určite nie som tehu?také mám s toho od rána nervy že až...

andysok
9. apr 2011

@katus27 čo sa strašiš hlavne pokoj ;) 100% istota je odber krvy vôbec na to nemyslí a zapni tv alebo vybehni von nepozoruj sa 🙂

katus27
9. apr 2011

@andysok asi máš pravdu aj mangel mi to hovorí.dík a tebe gratulujem k bábätkám.

andysok
9. apr 2011

@katus27 🙂

mili78
9. apr 2011

@andysok .... Andy no ved vydrzis...nieze sa s tym budes ponahlat 😀 ....ja sa skusim na tu laparku spytat este raz, predsa len bola by som kludnejsia

andysok
9. apr 2011

@mili78 a kedy ideš k dr?

mili78
9. apr 2011

@andysok ....teraz az zaciatkom maja...nasadil mi metformin, tak v strede cyklu mam prist, aby pozrel, ci to nieco bude robit so mnou 🙂

andysok
9. apr 2011

@mili78 JOJ to čakanie. A to ti Valky naordinoval?

andysok
9. apr 2011

@mili78 a ten liek vieš na čo je?robil ti dake vyšetrenie na základe ktorých ti ho predpísal?

kaaaty
9. apr 2011

@mili78 ahoj ja idem tiez na laparku do iscare k petrovej cena je rozna od poistovne zalezi ja mam vseobecnu a cena je 212eur ostatne positovne su lacnejsie...ale neviem ci je v tom aj driling

mili78
9. apr 2011

@andysok ....no, ja uz som zvyknuta na cakanie 🙂 ano, Valky mi ho dal...dala som si spravit vysetrenie na inzul. rezistenciu, vyslo to ok, ale napriek tomu mi ho dal....je to liek, ktory sa dava zenam s PCO, vraj by mal nastartovat vajecniky...tak uvidime

@kaaaty ....aj ja mam vseobecnu...cize zase tu najhorsiu, no super 🙂 tak ale tych 212 by sa dalo...aj ked si myslim, ze to je len zakladna, len nejaka diagnosticka...ak by mi este pri nej robili driling, prefuk, zrasty, tak by sa to asi nabalilo

kaaaty
9. apr 2011

@mili78 ano asi sa to cena navysi...este je moznost ist si to dat urobit do nemcnice kde by sme si polezali tri styri dni a pri vybre dr sa i tam plati...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre