ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

alicag
24. okt 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pointka
24. okt 2008

mirka dakujem 🙂 boze ty uz si 21tt 🙂

mirka.m
24. okt 2008

som ani ja sama tomu nemozem uverit 😀 len davaj na seba pozor

pointka
24. okt 2008

davam, az prehnane niekedy mam pocit 🙂

mirinda10
24. okt 2008

no ja mam nervi chcela som ist do stimulky teraz od novembra ale doki ma volno od 6.11 do 16.11 a chce ma posunut o dalsi mesiac ale bojim sa, ze opat drapnem nejaku chripku alo pri IVF aj jeden KET sa musel posuvat bola som uplne dead tak nemam moc stastia a bojim sa ist na zimu mame vsade iiba klimu v office ak zacne epidemia tak som chora a opat nic a do konca decembra mi musia spravit IVF inak cvakam sama ako samoplatca mam 39 rokov tak mam stres hroza vsetko je tu uz tehu a mne to nejak nejde

doki neche aby ma niekto iny stimuloval a nechapem ked to vedel naco mi nasadil antikoncepciu uz som mohla mat po ET a teraz budem cakat dalsi mesiac hroza a najlepsie bude ze budem mat audit v case ked budem behat kazdy druhy den na krv a vybavovat si predoperacne, takze pod takym stresom opat asi bude vsetko negativne ☹ ☹

tehulky moc vam zavidim len sa pekne opatrujte

mirka.m
24. okt 2008

aj ja ale nech sa nikto necuduje, lebo my mame tie nase pokladiky tazko ziskane. tak ti drzim palecky a ja sa idem napapat a potom ideme do poradne. dufam ze ma doktorka dnes nicim negativnym nezaskoci.

scarlette
24. okt 2008

pointka krasna fotocka 🙂
tak dievcence u mna ked vsetko dobre dopadne tak to vyzera na tie vianoce realne... som 10dni po kyrete a mrcha mala prist az o mesiac ale povedala si ze pride v povodnom termine... teraz cakam na vysledky este tyzden a ked to bude dobre tak dalsi cyklus zjavne opat CARko co bude prelom november/december... tak sa trosilinku zacinam tesit ale nie moc lebo pri mojom stasti sa zase nieco pokasle 😅

pointka
24. okt 2008

Mirinda ☹ to ma strasne mrzi.
A ozaj nechces, aby ta stimuloval niekto iny? Ved su tam dobri lekari.
Mirinda prosim nemysli negativne a hned na neuspech ☹ Ja viem velmi dobre, ze to lahke nie je.
Skus porozmyslat nad inym lekarom!

mirka tebe vsetko dobre do poradne, urcite bude vsetko OK a scarlette, drzim ti palce na stimulku.

scarlette
24. okt 2008

poi ja nejdem na stimulku, cakam na KET 😉
mirinda a ku komu chodis? neviem preco by ta nemohol stimulovat niekto iny...ale drzim palce aby si hlavne neochorela a pekne vsetko stihla, uvidis 🙂

pointka
24. okt 2008

scarlette tak aj to je istym sposobom stimulka 😝

Mirinda, Dr. Durechova je zevraj velmi dobra, to z pocutia od bab.

scarlette
24. okt 2008

poi no dobre dobre 😀

pointka
24. okt 2008

kontrolne hcg 3135 🙂

Inak sestricka z Iscare Janka, vyssia boldyna porodila dievcatko. Gratulujem!

scarlette
24. okt 2008

poi super,
aj ta druha spravicka, viem ktoru myslis vlastne len ta tam bola tehu a pripajam sa ku gratulacii 😉

pointka
24. okt 2008

diky 🙂

andy26
24. okt 2008

No Poi, to je krásna fazuľka 😵 😵 😵 😵 , kedy teraz najbližšie kontrola.. ako dlho ta budú sledovať v Is.?

pointka
24. okt 2008

andy diky 🙂
v utorok idem znova, ja tam asi budem chodit na striedacku s rozinovom asi az do konca, budem nadalej chodit k mojej dokine.

dior
24. okt 2008

ahojte 🙂

gratulujem Janke- ona je zlata 😵

Pointaka- to je vyborne 🙂

pointka
24. okt 2008

Dior dakujem 🙂

karkulka522
24. okt 2008

Ahojte,Pointka tak este raz- oficialne ti gratulujem 😉 .............................................Sylvi viem ze pri rekonstrukcii budes straaaaasne unavena(presla som tym) ale nieco co pre seba spravis ta bude taaaaak pri srdiecku hriat,ze si povies-stalo to za to 😉 .Viem to z vlastnej skusenosti...........................Misik1-aj ja dojdem z prace unavena,no viem ze ked chcem pekne byvat tu robotu nik za mna nespravi.Ved este prezit rok 2009 a mam na dlhsi cas pokoj 😉 .A ked som v auguste stimulovala a cakala na vysledky tak som oddychovala,ved praca mi nikam neusla 😎

misik1
24. okt 2008

pointka huraaa
andy tak ja pojdem asi po tvojich stopach s tym spinenim a krvacanim 😒 ....take to je zvlastne, akosi sa to zvysuje..som 3 den po hysteroskopii a 19 den cyklu...tebe ktory den cyklu robili hystero?

scarlette
24. okt 2008

misik ja som 9ty den po hysteroskopii a kyrete a dnes si dosla mrcha v povodnom termine... som volala aj prestrasene dokine vsak vravela od zakroku standardne 28 dni ale ukludnila ma ze je to tymi hormonmi vsetkymi... vsak toto je vlastne prvy cyklus bez akychkolvek hormonov u mna

misik1
24. okt 2008

scarlette ja mam mat normalne mrchu az okolo 3.11......toto je este velmin skoro...a kolky den cyklu si ty mala robenu hysteroskopiu? ci to aj od toho nezavisi....

andy26
24. okt 2008

Mišik, takže mne robili hysteroskopiu na 7 DC a špinila som cca 7 dní, mrchaňa prišla na 30 DC ale čo, to som odkrvacala za 4 dni a o 5 dní znovu krvácanie 5 dní, potom 7 dní kľud a znovu krvácanie a teraz je to teda také fainové... ☹ so všetkým čo má byť - s bolestami a takým silným krvácaním 😠 😠 😠 .
Moja, tak dúfam,že Tebe to nehrozí.
To špinenie po hystero.. je bežné a trvá dlhšie... ale ja som ho brala pozitívne, že sa čistí maternica... z toho som mala dobrý pocit, nevadilo teda... ale od mrchy - každý týžden to už ti poviem... je fakt dosť otrava.

misik1
24. okt 2008

no tak dufam, ze to skoro prejde....
a tebe andy, nech uz nabehne normalny cyklus ako ma byt...takto rozhadzat organizmus, do kelu....tak tebe ju robili v 1 polovici cyklu a mne v druhej, ale asi to je jedno....tak nech sme uz fit 😉

andy26
24. okt 2008

veru, vyplakávanie nijako nepomôže..

misik1
24. okt 2008

baby, ako sa ma asi macous po OPU? nehlasila sa...kolko vajok zniesla 😀 😀 😀

scarlette
24. okt 2008

misik mne robili hystero na 18ty DC, dnes som 28DC... neviem co mam dalej cakat ale vo stvrtok si idem o vysledky tak sa lekarky popytam...

macous
24. okt 2008

Ahoj holky, moc nemám čas dočítat, ale zítra dočtu, koukala jsem, že jsou tady nějaké pozitivní zprávičky 😉 tak prima.

Tak holky moje OPU proběhla v pohodě, bylo 13 folíků z toho 9 vajíček a zítra jdu volat do laborky, kolik máme embrýsků, tak doufám, že by jich 5 mohlo být Manža dostal pochvalu za výborné spermiko, tak to je taky pozitivní. Akorát jsem si užila s tamponáží, protože jsem jim zakrvácela, tak mi to po třech hodinách tahali a mělo to snad metr neli víc, myslela jsem že mi tahaj ven vnitřnosti, málem jsem jim omdlela, ale pak už všechno dobrý.
tak dobrou noc a zítra ahoj 🙂

macous
25. okt 2008

Ahoj, hlásím 5 spontálně oplodněných vajíček a ET bude asi v pondělí. 😉
Všem přeji hezký den 😀 😀

misik1
25. okt 2008

macous, to je skvele....tesim sa s tebou...
dievcata ma niekto nieco nove?
moje spinenie je dnes len take minimalne.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre