ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

adinam
14. jún 2008

Ahojte všetky 😉
mariettka,ďakujeme za povzbudenie. 😉 Dúfajme,že všetko dobre dopadne...
Ja teraz obmedzujem čítanie na MK,lebo potom veľa rozmýšľam nad niektorými vecami a to nie je dobre.Občas mrknem,ale už len,ako sa darí Vám v Iscare.Všetkým Vám želám skoré dve //!!!!!!!!!!!!!!! 😉

karkulka522
14. jún 2008

ahojte vsetci,tak po dlhsom case som k vam nazrela aj ja.Tiez som to citanie obmedzovala,lebo som takisto vela rozmyšľala a cas mi ubiehal pomaly.No teraz citam same dobre spravy-dve // sa podarili viacerym.Tak vam gratulujem,vsetkym drzim palceky a teraz len lenošte.My mame termin u dr.Ďurechovej začiatkom jula.Chceme skusit znovu inseminaciu a zaroven vypisat druhu ziadost na ivf.Uz asi 4 mesiace uzivam lieky a vitaminy tak by ta inseminacia mohla vyjst.

pointka
16. jún 2008

Ahojte.
Tak dnes o 10.30 mam konecne transfer, z 3 emryi prezili 2, tak mi drzte palce 🙂

beke
16. jún 2008

pointka, držím ti palce!!!

beke
16. jún 2008

mariettka, ďakujem...aj tebe držím palčeky.

saxo
16. jún 2008

caute babenky, pointka aj ja sa pripajam k drzaniu palcov! 🙂
tehu babenky - beke a adinam dufam ze sa citite ok, lepsie ako ja, lebo mi je zle ako......Ja hlasim dnes prvy utz, co som ani necakala, ze bude uz cosi vidno, ale DVOJCATKA!!!! 😀 😀 😀 z pochopitelnych dovodov srdiecka este nebili, ale snad sa budeme zubami nechtami drzat v maternici 😉 Moj muzicek v ramci srandy prva reakcia - kto to vsetko bude zivit? 😀

gabika24
16. jún 2008

pointka veľmi držím palčeky, tentokrát to vyjde určite 😉

beke
16. jún 2008

saxo, gratulujem, budete mať doma veselo...a prečo si išla tak skoro na utz? Ja mám ísť až o týždeň 😨

gabika24
16. jún 2008

saxo, skoro som zabudla - gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. takže dvojičky ako my? 😀 to sme všetky riadne držali palčeky.
beke, ani tebe som ešte negratulovala (tuším), tak tiež gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. 😀 😀 😀 😀

gabika24
16. jún 2008

ozaj, pointka, koľko bobáčikov máš v brušku?

pointka
16. jún 2008

Gabika, uz mam 2 bobakov 🙂))))
Moj prvy transfer, uzasny pocit, len chodim jak sisnuta, bojim sa este aj zohnut, aby som nieco nepokazila 🙂))

pointka
16. jún 2008

Dakujem baby za tie palce, urcite ich budem potrebovat 🙂

beke
17. jún 2008

Dakujem gabika za gratulácie.

dior
17. jún 2008

SAXOOOOOOOOOOO- 😵 😵 2????, gratulujem- opatrujte sa, zelam bezproblemove tehu 😵 😵 😵

saxo
17. jún 2008

babeny, no velmi pekne dakujem. no to budeme mat teda doma riadnu veselku, doteraz sme boli dvaja...
beke - na ten utz som isla o tyzden skor, lebo ma boleli vajecniky a dvojicky tam z obrazovky na mna zmurkali 🙂 ja len cakam kedy mi prasknu z ohss cysty a bude dobre. v podstate mi cely den je zle, ale da sa. a brucho mam ako v 6 mesiaci a nie ako v 6 tyzdni ☹ moja mama ma utesila - no lepsie to uz nebude 😵 😵

zvysne tehu len lezte a odpocivajte co najviac sa da, mozno aj preto sa mi obidve embrijka chytili 🙂
zvysne netehu (zatial) sa regenerujte na dalsi pokus!

fedra
17. jún 2008

baby, uvazujete niektore po neuspesnom IVF nad soft ?

jenny
17. jún 2008

Fedra .. ja som bola najprv na soft a potom som isla na klasicke IVF. Z mojho pohladu je to uplne to iste. Lekar tvrdi, ze je to setrnejsie, co je asi pravda, lebo som mala nizsie davky hormonov, ale ja som reagovala na stimulaciu uplne rovnako aj pri soft aj pri klasickom. Mala som najprv 6 vajicok a pri klasickom 8 a davky som mala skoro raz take.

fedra
17. jún 2008

jenny ... vies ja teraz stimulujem na nase prve ivf, ale nezareagovala som dobre. Neviem,ci vobec bude nejake vajicko. Ale pri IUI som vzdy reagovala dobre a mavala som 4/5 folikul. Tak som rozmyslala ci nie je soft pre nas lepsia cesta.
Kolko ta stalo soft ... ak sa teda mozem spytat

jenny
17. jún 2008

fedra, uz si to nepamatam celkom presne, tusim okolo 14000+6000 za ICSI. Stimulovala som Merionalom, co je podstatne lacnejsie ako napr.Gonal. Neboj mozno sa este nejake foliky vytvoria, aj u mna to vyzetalo biedne a nakoniec ich tam bolo 8. Cim stimulujes?

fedra
17. jún 2008

menopurom 😝

fedra
17. jún 2008

no u nas to vyzera tak, ze by mohli byt pouzitelne len tri folikulky na pravej strane, teda ak vobec podrastli. No ci v nich budu aj vajka ...
My ICSI nepotrebujeme, manzel ma dobry spg a uz sme raz po IUI tehu boli /no zial mimomater./, takze by sa mali oplodnit.

dior
17. jún 2008

neboj fedra, este budes cakat dvojicky 😉

fedra
17. jún 2008

nooo ... dakujem za podporu.
Tiez by ste mali pravdu 😔

morryghan
17. jún 2008

Ahoj karkulka, ja idem k Dr. Durechovej tento stvrtok. Uz mame za sebou 2x neuspesne KET a 1x neuspesny trensfer po ICSI. Ako si spokojna s dr. Durechovou?

morryghan
17. jún 2008

Ahojte baby, prosim vas ma tu niekto problem s tym, ze nadmerne reaguje na stimulaciu (hyperstimulacny sy.). Ja mam s tym velky probhlem, pri prvej stimulacii mi muslei zrusit transfer prave kvoli hyperstimulaku. Pri druhej stimulaci mi museli odoberat nezrele oocyty, nakolko som aj na velmi nizke davky liekov reagovala hyperstimulacne. Mate s tym niekto nejake skusenosti, pripadne rady, ako sa tomu vyhnut? Dakujem za vsetky rady uz vopred 😉

beke
17. jún 2008

Dr. Ďurechová je dobrá, ja som s ňou spokojná 🙂

mirinda10
18. jún 2008

baby kto ide zajtra na KET ja idem na 10tu a volala som si do iscaru a vsetci 3 snehuliaci sa rozmrazili povedali mi, ze prezili ja by som im povedala nech rozmrazuju dalej ved ich mam 8

poviem dokimu nech mi da vsetkych 3ch ved nech je vacsia sanca no nie hadam preziju uz na ne myslim

moze niektore aj neprezit, prestane sa asi delit co alebo uz ked sa rozmrazia tak hadam este 24 hodin vydrzia bobacikovia uz teraz ich lukam a tesim sa na ne

saxo
18. jún 2008

mirinda, co ak sa ti zahniezdia vsetky 3 🙂 ako mne dve 😀 😀 to bude doma veselo, co? 😀

fedra
18. jún 2008

saxo ... a ty si mala kolko vajok a kolko sa oplodnilo ?
Gratulujem k dvom babulkam 😀

beke
18. jún 2008

mirinda, držím ti palce na zajtra. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre