ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

derylka
12. máj 2010

zojec.. jasné že dám... pevne dúfam že to nieje také zlé ako to vyzerá.... idem pomaličky do postele... nech konečne viem výsledok. .. pekný zbytok večera všetkým... 😉

nemko
13. máj 2010

tak kocky, Ovitrelle uz prestalo reagovat na testy a tehu test.je dnesnym dnom negativny - takze Ovitrelle reagovalo presne desat dni (ako sa pise aj v pribalovom letaciku)

zojec
13. máj 2010

nemko este nehadz flintu do zita.. uvidis po testoch... a ked nie.. tak sa ide dalej.. 😉

jaja1118
13. máj 2010

nemko-nevesaj este hlavu-ja som si nasla na teste prveho ducha druhej / az 13.den od ET.....

nemko
13. máj 2010

jaja som uplne v pohode, ono keby som otehotnela bol by zazrak lebo foliky som mala na nepriechodnej strane takze isli sme do toho viac menej s tym, ze nahoda 🙂 nevadi, som max v pohode a uz sa tesim do centra lebo aj tak sme sa dost posunuli dalej a verim, ze mi Dr.Durechova pomoze a dockame sa 😉

nemko
13. máj 2010

zojec presne, bojujem dalej, ved to ako mi pomohli za dva mesiace v Iscare ma dostatocne nakoplo a verim, ze do konca roka najdeme //

marrad
13. máj 2010

nemko drzim palce...

nemko
13. máj 2010

dakujem kocky, ste zlate 😉

derylka
13. máj 2010

zojec.. takže dnes sa prenos zrušil.... uvidíme čo urobím mrcha a potom pojdeme nato... OHSS začína gradovať... jeden vaječník skoro 10cm... takže ten robí tú šarapatu.... takže už vydržať cca 2-3 týždne... 😒

zojec
13. máj 2010

no derylka, tak drzim palce.. treba tie dva tyzdne vydrzat.. s mrchou to ustupi, ja som mala v najvacsom rozpuku vajecnik 11cm.. daj sa na PN a len pi!!! teraz sa to bude tocit toaleta a voda.. a tak dookola.. ak budes mat velke problemy, tak chod do nemocky..pre infuziu. ja som sice v nesej nemocnici dopadla zle.. tam o OHSS vedia prd makovy.. ale v Iscare mi potom pomohli.. dali ti dnes aj infuzku??

derylka
13. máj 2010

zojec... no ved asi sa aj na tú pn dám... alebo si zoberem dovolenku.. som si aj teplotu merala a mám zvýšenú takže to asi začína.... infúzku mi nedali.. sa ma doki pýtal e či chcem ale potom z toho vzišlo...že šak 5 litrov zvládnem... tak som odišla s tým že v sobotu ráno sa vidíme... už ma unavuje viac to cestovanie ako samotné zákroky a vyšetrenia.... ale ten výsledok 😉 .. teda dúfam...

zojec
13. máj 2010

derylka mala si si dat infuzku.. to velmi pomohlo aspon mne.. aj ked hodinu liter kvapka to je pravda.. 😉 no teba unavuje z hlohovca, ja som chodila az zo ZV.. az do 8 tt tehu a teda s takym naliatym bruchom sa strasne zle cestuje.. kazdy kamienok som citila.. no drzim palce nech to dobre dopadne a rychlo ustupi!! 😉

mib
13. máj 2010

nemko, jedna ciarocka na teste na 10. den vobec nic neznamena ... snad okrem toho, ze na pribalovom letaciku ovitrelle pisu pravdu. embrijka sa mozu uhniezdit skor alebo neskor. je kopec kociek, ktore mali z krvy na 14. den potvrdene tehu s tym, ze hodnota hcg bola velmi nizka a museli absolvovat o par dni testy opat, aby sa zistilo ci stupa. takze sa hod do pohody a uvidis, co ukaze krvicka. ved ak to nevyslo, tak to urcite vyjde na dalsi krat. nam na stvrty. 😉

derylka, radsej takto ako by si mala mat problemy. myslim, ze zojec mala v albume fotky bruska po ohss a ja som sa zhrozila, ked som to videla. vyzerala ako ja piatom mesiaci. ... embrijka ta pockaju. ako sa vyvinuli? spominala si, ze ti nechali vonku tri kusky.

ja som dnes volala kvoli testom na zapal a vraj je vsetko v najlepsom poriadku. ziadny zapal, ziadna pohroma ... bolo to iba prechladnutie. 😉 uz teraz sa citim neporovnatelne lepsie ako v pondelok.

jaja, flock, ak sa vam chce, v nedelu by sme mohli teda vyrazit. zavisi od toho, aky mate program a tak.

nemko
13. máj 2010

mib dakujem za povzbudenie, ale ja sa ani necitim ako by to malo vyjst mozno preto, ze od vcera mam pricvaknuty nerv v chrbte a som rada, ze som a mozno sa tolko nesledujem, ale som v pohode, my sme isli do toho, ze folik je na nepriechodnej strane a bol by zazrak keby to vyslo takze viacmenej som to cakala.Ja uz som si aj zvykla, ze skor tehu nemam cakat ako mam 😀 😀 pre mna je dolezite, ze v kutiku duse som presvedcena, ze raz pride rad aj na mna a aj ja si najdem poz tehu testik 🙂

derylka
13. máj 2010

zojec... o tých kamiekoch mi teda hovor.. 🙂 ... ale zistila som že v ba sú lepšie cesta ako máme my v hc....aj ked to znie neuveriteľne... 😀 tu sa len šponujem ked mám ísť v aute.... 😀

mib... aj keby si ma zabila... neviem .... ☹ ja som len dúfala že povie že to prekladáme.. lebo fakt sa na to necítim... a nakoniec to navrhol aj sám... nakoniec - vlastne hned ked ma zbadal ako vchádzam do ambulancie mu to bolo asi jasné... ale zmrazili povedal že nám zmrazia aj tie.. takže v podstate ich bude 8... vraj na 2 - 3 pokusy .. tak uvidíme..

zojec
13. máj 2010

no derylka.. mib ma pravdu ja som vlastne od zaciatku tehu bola ako v 5. mesiaci.. 😉 som si hned musela kupovat tehu nohavice.. 😉 do nicoho som sa nezapla... mrazaciky pockaju.. teraz pekne oddychuj a pi.. 😉

derylka
14. máj 2010

zojec... aby som ti zachvílu nemusela závidieť 😀 ... som na najlepšej ceste.. 😠

derylka
15. máj 2010

baby kde steeeee... 😀
.. po dnešnom UTZ ma doki potešil... vraj ak do utorku vydržím aspon v tomto štádiu tak máme zažehnané... tak držte palce.... lebo sa postupne pomaly ale isto zo mna stáva vodoholik.. 😀 😀

soni1
16. máj 2010

Ahojte, ako dlho trvá príprava na KET a čo všetko to obnáša? Ďakujem

mirm
16. máj 2010

ahoj soni, na KET beries lieky od prveho dna ms a po piatich dnoch sa ti zvysuju davky o jednu tabletku ( to je na rast sliznice, aspon ked si dobre pamatam) a 15 den ides na sono ze co a ako. Ja som mala transfer asi 21 den cyklu.

kitu
16. máj 2010

Ahojte dievčata,
neviem kde mam napisať, a jedine sem my to vychádza- prosím vas o info... doky mi vo štvrtok povedal že nas pošle do iscare... no a ja by som chcela vedieť že kolko to tak trva kým vas tam zoberu na tu prvu konzultaciu... chcela by som vedieť že na ake dlhe čakanie sa mam pripraviť...? a ako to asi prebieha... bola by som vam velmi vdačna keby ste mi to niektora napisali...

bubina1
16. máj 2010

kitu...už sa celkom nepamatam za aký čas sme dostali do iscare termín my, ale zavisi to aj od dokyho, ktorého si vyberieš... my sme čakali na termin tak 2-3 týždne tuším.... a priebeh prvej konzultacie je v pohode... nech sa mm pripravi aj na odber spermii... teda ak im budes volat tak im povedz, že manžel na spermiogram tiež...oni si potrpia na svojom, vysetreni a budete to mat za sebou....teba by asi tiež mali kuknut...urobia ti vstupne vysetrenie a zober so sebou všetky vysledky doterajsich vysetreni...
a inak prides do iscare, prihlasis sa na recepcii, že si objednana... vypíšeš nejaké harky...oni ti vypisu kartu a budes cakat kym ta od doktora neoslovia, teda oslovia ta tvojim identifikacnym cislom, ktoré dostanes na recepcii...

marrad
16. máj 2010

kitu

nam to trvalo cca 2 tyzdne....

kitu
16. máj 2010

kočky dakujem... a ešte to si lekara možeme vybrať? ak ano koho by ste nam odporučili...?

bubina1
16. máj 2010

podla mna ti skoro každa odporuči toho svojho 😀
ja som mala pani Dr. durechovu.....na pana Dr. maršika som tiež počula vela dobrého.... niektore chodia k Dr. Petrovej alebo docentovi Valkymu... podla mna si kukni ich stranku, a vyber si podla sympatií 😀
ak si nevyberies, tak ti niekoho priradia... ale podla mna su vsetci dobrý... zakladom je doverovat tomu ku komu budes chodit

nemko
16. máj 2010

ja chodim k Dr.Durechovej a je to ta naj Dr.aku som kedy stretla (a to mam toho uz za sebou za 4 roky viac ako dost) skvely pristup, preciznost a hlavne obetavost, ale myslim, ze v tom centre su vsetci super 😉

nemko
16. máj 2010

a u nas to bola zalezitost 3 dni kym sme sa k nej dostali takze super aj teraz ked sa objednavam cakam max.dva dni

zojec
16. máj 2010

derylka, drzim palce nech to rychlo ustupuje.. 😉
kitu, u nas to bolo tiez cca dva tyzdne, mozno aj trosku viac.. ale termin som si vlastne urcovala ja.. 😉 ja tiez odporucam dr. Durechovu.. 🙂

katkaajurko
18. máj 2010

dievcata a kde je lepsie - na Sulekovej alebo Svoradovej sa objednat? ci? nasla som dve adresy...

marrad
18. máj 2010

katkaajurko

neobjedanava sa podla ulice ale podal lekara
kde bude tvoj lekar irdinovat tam pojdes...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre