ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zuzka56
21. jan 2015

@nikadomi
uuha, pekna zbierka... nikdy by som si nemyslela, ze splodit dieta je problem ☹
drzim silno palec, nech to vyjde!!!

bibaapalko
21. jan 2015

Ahojte tak som objednana buducu stredu dr.Valkovy..aj sa trosku bojim co ma tam caka ale aj tesim ze sa bude so mnou nieco robit a tie 2ciarocky uvidim coskoro

ada83
21. jan 2015

@bibaapalko drzim palce poznam to dobre aj ja som sa bala 😉

nikusa6
22. jan 2015

@katkaklac ahoj zohnala si ho nekobiec?aj ja sim mala mat od vcera ale nahradili mi ho lebo nieje ;(

katkaklac
22. jan 2015

@nikusa6 ahoj hej zohnala ...posledne 4 mali v jednej lekarni v centre. Akurat to som potrebovala. A liek nie je ....nikde... uz som bola nachystana,ze v Rakusku bude treba ponahanat. Ale ako pisem🙂 podarilo sa zohnat. Tak uz aplikujeme🙂.

nikusa6
22. jan 2015

@katkaklac tak fajne, vidis asi si vzala na istu dobu posledny 🙂 to uz asi kazdu chvilu ides na odber? ci uz to mas za sebou?

katkaklac
22. jan 2015

@nikusa6 no som stastna,ze som zohnala a zrejme posledny🙂). No este stimulujeme ani neviem kedy nas caka odber. Uf uz aby bolo po🙂. Tie injekcie ma nicia🙂. Ale zasa co pre to vsetko nespravis??? A ty si na tom ako???

nikusa6
22. jan 2015

@katkaklac ja idem zajtra na kontrolu.a zrejme pondelik alebo utorok odber.odkedy stimulujes?

katkaklac
22. jan 2015

@nikusa6 na kontrolu idem zajtra🙂 a stimulujeme od soboty..takze neviem kedy prichadza odber do uvahy🙂. je to nase 1. IVF

little_miracle
22. jan 2015

Ahojte bojovnicky, mam Puregon 600 IU Exp 03/2015 novy, neotvoreny - cely cas drzany v chladnicke a tiez ca. 2,5 balenia Utrogestanu.
Info cez IP

nikusa6
23. jan 2015

@katkaklac sme na tom rovnako ;) tak daj vediet ak mas dake novinky ;)

victoriasju
23. jan 2015

Ahojte spolubojovníčky 🙂 tento týždeň som absolvovala svoje prvé stretnutie s doktorkou Reismullerovou. Píšem to sem preto, aby dievčatá, čo si práve vyberajú lekára mali o niečo viac informácii. Prístup pani doktorky bol na veľmi vysokej úrovni, tak isto ako aj sestričiek. Cítila som, že mi chcú pomôcť a nie som iba ďalšia v poradí. Hoci mám dosť závažný problém a nebude to prechádzka ružovou záhradou, verím, že mi pomôžu 🙂 Iscare môžem iba doporučiť.

klaudia84
23. jan 2015

@little_miracle ahooooj,ako sa mate,davno som o tebe nepocula?

nikusa6
23. jan 2015

Ahojte baby.prave som prisla z kobtroly na stimulaciu a dr mi povedal ze sa mi vajicka nerovnomerne vyvijaju;( stretli ste sa s tym niekedy?

zuzka56
23. jan 2015

ahojte,
uzivala som prvy cyklus dufik + clostyl a dnes na sono bolo vidiet vytvorenu 4 cm vodovu cystu. mate s tym niektora skusenosti ?

dorotka2013
23. jan 2015

@alexia17 takze dnes folikulometria, 10DC, jedno 13 a 20mm vajicko 🙂, sliznica nízka ako vždy :(...volala som si aj do centra ale ešte nemajú výsledok toho nového AMH...ten minuly bol vraj 0,18...neviem kolko by malo byt...predtým som mala 0,22 a vraj dobre...

alexia17
23. jan 2015

@dorotka2013 to su pekne cisla na 10 DC ;) co ti povedal dr na sliznicu? Este nemaju vysledok? To som netusila ze to tak dlho trva. Ja zacnem stimulovat o mesiac, bo mam dakeho coca v moči :( a posielala Lenka uz do poistovne opat ziadost?

dorotka2013
23. jan 2015

@alexia17 takze zase čakáš? obdivujem ta ako to zvládas...môžeš to mat asi aj preto ze si bola chorá, nie? Kurnik šopa aj s chorobami!! No dúfam ze uz poslala tu žiadosť, volala som jej v stredu ze pondelok sme poslali výsledky od urologa, vraj si to pozrie lebo ešte to nevidela... sa ma pýtala na aky mail som to poslala...sak na ten co mi ona dala...neviem načo ho dáva keď si ho nepozerá...asi jej v pondelok zavolám či to dostala...alebo ju nemám otravovať? A co keď jej to ani neprišlo? Hrozná táto neistota...

alexia17
23. jan 2015

@dorotka2013 no je to na nervy. Ked mi prakticky povedal ze bacil, volala som do CAR a ze ak atb nemozem stimulovat. Som bola cely den mimo. Ani riadne nevim ci to co som mala bola MS. Asi hej ;) dala ti e-mail a nevedela aky? Asi ich ma vela ;) na Iscare email? Ja tiez nerada volam, ked nemusim. Ale ak si xes byt ista zavolaj. Ide o nas cas. Ja uz si planujem kedy sa objednam na kontrolu. Nemozem planovat, prestava ma telo posluchat podla toho ;) vsetko mi meni

dorotka2013
23. jan 2015

@alexia17 tak to je veru na nervy...keď sa konečne nieco priblíži na dosah tak musí nejaká prkotina vojsť do cesty...ti verím ze si bola mimo...nezostáva nám nic iné len veriť ze to tak ma byt a ze nabudúce to vyjde...moja Dr mi dnes hovorila aby som nad tým nerozmýšľala, aby som to brala tak ako to je, vždy krok po kroku, pozerať sa len na ten najbližší cieľ a keď sa nepodarí tak potom riešiť co a ako ďalej...tak to skúsim 🙂

alexia17
23. jan 2015

@dorotka2013 teoria je fajn, len nie vzdy to ide ;) ale robime tak kazdy cyklus, co nam ostava

klaudia84
24. jan 2015

baby moze mi pichat agolutin muz?nechcem sa triast hodinu v auto po vklade?

ada83
24. jan 2015

@klaudia84 asi moze to je jedno

ada83
24. jan 2015

@klaudia84 ahoj kedy si mala vklad vcera a ake embrijka ste vkladali a kolko drzi palce

tlucka
24. jan 2015

@klaudia84 Mne pichal Agolutin vždy manžel.

klaudia84
24. jan 2015

@ada83 ahoj,vcera som mala vklad,2 blasty po pk. 🙂 som doma odychujem.

klaudia84
24. jan 2015

@tlucka asi aj mi to tak spravime.som po vklade a nebudem teraz cestovat.jedna sestricka povedala,ze moze aj manzel,a ta erika,ze radsej na pohotovost,lenze ja to mam 22 km 😉 manzel mi pichal aj do brucha.

tlucka
24. jan 2015

@klaudia84 Pichať Agolutin do svalu - zadku ju náročnejšie ako do brucha, ale určite to zvládnete. Moja sestra je zdravotná sestra, býva v rovnakej dedine ako ja, ale tiež sa mi ju stále nechcelo otravovať, aby mi to pichala. A chodiť si to dávať pichat na pohotovosť by sa mi už vonkoncom nechcelo. Ukázala to mužovi a zvládali sme to v pohode. Držím palce, nech je vklad úspešný.

cucoriedkacucoriedka
25. jan 2015

@klaudia84 velmi drzim prsty;)

katulka25
25. jan 2015

@klaudia84 drzim silno prsty 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre