ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
2. jún 2013

@gaga83 v utorok uvidime

ada83
2. jún 2013

@katulka25 a to čo ti dal za lieky na schválenie

katulka25
2. jún 2013

@ada83 tak to ani ja neviem. Kvoli tej mojej sliznici. No ved uvidime

ada83
2. jún 2013

@katulka25 to som zvedavá ako dopadneš v utorok moja mrcha už skoro konči bola úplne normálna ta po et bolo o dosť silnejšia

katulka25
2. jún 2013

@ada83 tebe je hej. Ta moja furt strajkuje :( ani sauna a virivka na nu nezaberaju :(

ada83
2. jún 2013

@katulka25 možno aj mne tá druhá mrcha bude meškať ty si o jednu po kete dalej 😉

katulka25
2. jún 2013

@ada83 to snad nie. Pri munulom mi takto nemeskala :( no uvidime

liveka
2. jún 2013

@fantinka ahoj.. mám pocit, že tu sa píše o mne 🙂
@ada83 žiadna blbosť ale čistá pravda akurát to, že nechodím do car v Košiciach ale k Vám do BA - Ferticent.. po Ket som ležala 15 min na sále, bol pri mne aj manžel.. potom som mohla ísť na Wc a ľahnúť si na 45 min na izbu.. Milá fantinka, nič zo mňa nemohli vyjsť pretože embryjká sa vkladajú do maternice, nie do pošvy.. keď mi ich doktor vložil povedal mi, a teraz myslite pozitívne, prvé sekundy sú najdôležitejšie.. každé centrum má svoje pravidlá, ja som napísala len moju vlastnú skúsennosť..

ada83
2. jún 2013

@katulka25 nevieš ak by som chcela isť ku hematologičke potebuješ a výmenní papier od dr. lebo som sa rozpávala so sesterkou že to mám skusiť že tam ti urobia lepšie vyšetrenia ako v centre

katulka25
2. jún 2013

@ada83 no ja uz neviem ci som nieco mala. ale ja som bola na poliklinike sustekova, tam je celkom fajn dr. tak jej skus zavolat a uvidis co ti povie 🙂 len standardne sa na hematologiu dlho objednava, ale ked povies ze je to na umele, tak ta za 10 eur objedna prednostne asi tak do tyzdna 🙂

ada83
2. jún 2013

@katulka25 nedala by si mi na nu čislo skusila by som jej zavolať a uvidíme čo mi povie a skusku nič nedám 😉

katulka25
2. jún 2013

@ada83 skus si dat na nete hematologia sustekova poliklimnika
Lebo tel nemam :(

ada83
2. jún 2013

@katulka25 ok idem skusiť

ada83
2. jún 2013

@katulka25 Prof. MUDr. Anna REMKOVÁ, DrSc. PhD. toto je ona?

karkana
2. jún 2013

@liveka to je pravda, ja som tiež 11krat vklad vždy ma odviezli na posteli do izby a preložili , plný mechur a ležať aspoň hodinu a nohy mi vydvihli, a ked som bola posledný krat, tak len čo mi docent vložil, ihned na WC ,obe baby predomnou, no myslím,ja určite nepôjdem, čo je to za novinku, no ale docent ma okamžite z postele vyhnal na WC a 20min ležať,a mechur nemusel byť plný až tak ako inokedy, takže určite to nemôže výjsť von, to som sa aj pýtala, lebo som sa bála, no stále niečo skúšajú,

liveka
2. jún 2013

@karkana plný mechúr je potrebný pre transfer, neviem presne prečo ale sestrička vravela niečo také, aby sa doktor lepšie dostal s kanylou tam kam treba, dokonca mi pri tom stláčala brucho tam kde je mechúr..

karkana
2. jún 2013

@liveka jasné, že som mala, ale nie až tak, ako kedysi, že som bola skoro zelená na posteli 🙂

katla
2. jún 2013

@liveka mechúr ti nadvihne maternicu tým, že je plný a oni majú potom priamu a lepšiu cestu na vklad.

katulka25
2. jún 2013

@ada83 ano to je ona 🙂

ada83
2. jún 2013

@katulka25 uvidime možno zavolám a istím čo a ako 😉

ludi123
2. jún 2013

baby, opytam sa aj tu.. pichali vam po et/ket pregnyl? mne pichali ...

katulka25
2. jún 2013

@ludi123 pregnyl sa dava len po et. Po ket sa nedava nic 🙂

ada83
2. jún 2013

@ludi123 po ET hej po ket nie aj povedali že po ket nedavajú

ludi123
2. jún 2013

@katulka25
@ada83 oukej, mne dali po et, takze uz som kludnejsia, ze sa nepomylili 🙂 baby, ma potom zmysel si vobec robit tie testy? vsak kamoska mala este 13-ty den po pregnyle falosne dve ciarky ...

katulka25
2. jún 2013

@ludi123 niektore si urobia test na 8 den aby vedelu ci maju este v tele pregnyl. A kedy si bola na vklade a u koho?

ada83
2. jún 2013

@ludi123 hovorí sa že nie ale ja som si dávala test a ani na 9 den tam nebol duch 😒

ludi123
2. jún 2013

@katulka25 bola som v stvrtok a vklad mi robil valky

katulka25
2. jún 2013

@ludi123 tak drzim prsty. A kolko si si dala vlozit?

ludi123
2. jún 2013

@katulka25 ja len jedno, nemala som na vyber, po OPU som mala len 4 vajicka, jedno prazdnem jedno zle, dve sa oplodnovali a z nich len jedno sa podarilo oplodnit... vkladali by sme tak ci tak len jedno, ale nemam ziadnych mrazacikov ...

katulka25
2. jún 2013

@ludi123 tak to je potom ten najsilnejsi bojovnik 🙂 urcite to dobre dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre