ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

smejlicka
23. feb 2015

@kattyy3 noo hej ano ..no ale este predtym som bola na normalnom sone ohladom pecene a tam mi zistili zvacsene oblicky..tak mozno aj preto ma posiela k urologovi...ved sa uvidi...🙂 no mohlo to tak byt ty si isla na krv a ja k doktorke...hned ma privitala ze ako turistka :D

ada83
23. feb 2015

@dorotka2013 na kolku ides tak sa tam stretneme pridete ma kuknut na izbu

dorotka2013
23. feb 2015

@ada83 Na 14.30... a ty? @alexia17 ide asi rano, ci?

ada83
23. feb 2015

@dorotka2013 ja na 7:15 hej pna ide rano ale neviem presne kedy

dorotka2013
23. feb 2015

@ada83 no jedine ze by si ma dovtedy pockala 🙂...a ty ku komu ides?

ada83
23. feb 2015

@dorotka2013 opu bude s miskou

alexia17
23. feb 2015

@dorotka2013 ja som na 9tu, len neviem ci to nebude trvat dlhsie, ked
@ada83 ide na to OPU ;) no urcite prideme na izbu za tebou. Ja rano a dorotka poobede ;)

alexia17
23. feb 2015

@dorotka2013
@ada83 urcite je to znamenie. Budeme pomtyzdnoch tehotne ;) budeme sa stretavat na kontrole a na stretnutiaxh ISCARE ;) len musime to heslo zistit 🙂

alexia17
23. feb 2015

@smejlicka preco bude Lenka len tak malo?

ada83
23. feb 2015

@alexia17 povies miske ze a chces isť pozriet no mozno budes dlhsia ja budem na sale a tz budeš cakať mišku na chodbe zajtra zisti heslo potom nam ho povies

alexia17
23. feb 2015

@ada83 na mna pozrie ze ci som v poriadku ;) urcite sa jej opytam ked bude xiet odbehnut do operacky ze ci mozem skocit s nou 🙂 no dufam ze v stredu na to nezabudnem, ale ked to mlada na recepcii nevie

ada83
23. feb 2015

@alexia17 no som zvedava ci prides potom ty budem mat asi v utorok opu ked si mala1 den cyklu v sobotu ja v nedelu 🙂

alexia17
23. feb 2015

@ada83 to uz buduci utorok odber? Ty brdo to leti 🙂
Ti poslem fotku z chodby 🙂 nebudem ta budit ;)

ada83
23. feb 2015

@alexia17 ok posli ja ti poslem z izby asi hej leti to strasne

alexia17
23. feb 2015

@ada83 rak v sobotu ak pojdem na kontrolu, tak opat ma pockas na izbe ;)
Aj na vklad sa chodi hned rano?

smejlicka
23. feb 2015

@alexia17 co spominala ide sa pripravovat na skusky.

ada83
23. feb 2015

@alexia17 v sobotu tiez na cca 7:30

alexia17
23. feb 2015

@smejlicka asi ma daku atestaciu

smejlicka
23. feb 2015

@alexia17 asi hej 😊

katulka25
23. feb 2015

@ada83 adi silno drzim prsty 🙂

kattyy3
23. feb 2015

@smejlicka vies ono sa to obcas stavamojej kamoske sa stalo ze jej babatko cele tehu tlacilo na pecen a mala nielen zle testy a musela nieco brat ale este ju aj bolelo takze uvidislen nerob ziadne ukvpene nazory urcite zistia co to je a pomozu ti. Lenka je uzastna vzdy mi dodakopec energie a sil a tomi velmipomaha ukludnim sa a verim ze vsetko bude dobre. Mame stastie ze k nej chodime presne toto somhladala v lekarke. drzim moc palceky urcite napis co zistia drzim palceky

ada83
23. feb 2015

@katulka25 diiik

smejlicka
23. feb 2015

@kattyy3 jasne napisem ale myslim si ze tak krv mohla byt aj s toho ze mi robila predtym cytologiu..je fakt super doktorka skoda ze nema normalnu ambulanciu teraz chodim vlastne len k nej ako ku gynekologicke lebo moj novy lekar ma vyradil z evidencie ked som u nej zostala 😀. Tak uvidim komu pojdem po porode.

kattyy3
24. feb 2015

@smejlicka myslim si ze ja tak tiez skoncim nakolko somsa rozhodla rovnako ze u Lenky ostanem do porodu. Moja lekarka nieje zla iba proste nema cas na riesenie problemovych tehotenstiev nakolko ma neskutocne vela pacientov a ja to chapem len momentalne musim konat tak aby to bolo pre mna najlepsie. Ja dufam ze sa k nej budem moct este vratit, uvidime. No naozaj skoda ze Lenka nema normalnu ordinaciu. drzim ti palce

maminkakatkaslniecko1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smejlicka
24. feb 2015

@kattyy3 dakujem uz som objednana na 9.3. na 11.30 na nefrologiu 🙂 uvidime mozno si otvori ambulanciu 🙂 ale spominala mi ze mi doporuci nejaku gynekologicku po porode...u nej by som mohla zostat v centre ale je tam urcity asi poplatok 🙂 ale teraz to este radsej neriesim 🙂

maminkakatkadaniskova2014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denulka85
25. feb 2015

@ada83 ada držíme palce 😎

dorotka2013
25. feb 2015

@ada83
@alexia17 ako?? Ja som dostala protokol, začínam na 2DC 🙂 ešte vybaviť to predoperacne...vy co ste brali počas stimulky?

alexia17
25. feb 2015

@dorotka2013 ja celkom dobre 6 folikov aj sliznica ze OK. Len Miska ma dovcu a mam ist k dr Petrovej. Co myslis brali? Ake injekcie ti predpisala? Kedy cca cakas MS?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre