ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
15. feb 2014

Baby reismulerova bola na markize

csokasi
15. feb 2014

@ada83 a koľký si deň, je to týždeň ešte len nie? J a som robila na 10 deň pravý test. No kráti kráti,ale už sa teším na Drobčeka, ale ešte chvíľu musíme vydržať ...

ada83
15. feb 2014

@csokasi takto pred tyzdnom bol vklad 7 a 6 bunkove embrijka keby bola pk tak by bol v pondelok

csokasi
15. feb 2014

@ada83 My sme tiež vklady embryjká bez PK, jedno 8 a jedno 7 bunkové ...

katulka25
16. feb 2014

@mahulienka2014 no uz bytobolovidiet,alebabtka sa nam nechcu ukazat. v utorok mam opat poradnu, tak uvidime ci sa ukazu, a ked nie 7.3 ideme na 3D

katulka25
16. feb 2014

@ada83 adi, este je skoro na test. kebz si mala blastocystu ok, ale toto trva trosku dlhsie. skus tak pondelok utorok. drzim silno prsty

denulka85
16. feb 2014

@ada83 neboj adka zajtra uz by si mala nieco vidiet,.,.. a co rozpravala na markize?

ada83
16. feb 2014

@denulka85 o porodoch bolo to z nemocnice o tom že otec by mal byť pri prorode

ada83
16. feb 2014

@csokasi a kedy si mala // na teste
@katulka25 vim že je to skoro ale nedalo mi to

csokasi
16. feb 2014

@ada83 Ja som robila prvý test na 10dpket ráno, tam bola slabulinká a poobede som skusila pepino a tam zo už bolo jednoznačné ... Až som tomu uveriť nemohla.potom som robila na 12dpket a to už boli silné koľajnice, až som sa bála, že sú ozaj dve.

ada83
16. feb 2014

@csokasi tak ja mam 10 den utorok tak skúsim asi až v tedy alebo stredu

nikafox
16. feb 2014

My sme tiež mali PK a vkladali sa dve blastocysty. Akurát som mala stále bolesti tak ma môj gyn poslal poležať do nemocnice. Bolesti mi prešli až za mesiac ale teraz je tam jeden malý drobec a všetko je v poriadku 🙂 ešte pár dní a prvý trimester je za nami 🙂

katulka25
16. feb 2014

@ada83 neboj urcite tam budu ;)

cucoriedkacucoriedka
17. feb 2014

@csokasi ahoooooj.tak ty si uz 35 tt?🙂 ale to ubiehaaaa🙂

csokasi
17. feb 2014

@cucoriedkacucoriedka neskutočne rýchlo, veď to vidíš a už isto aj cítiš aj sama. Na začiatku si hovoríš, že len a teraz že čoooo už. Ale teším sa vemi na Drobca, už nech je marec ... Dúfam, že Vy po ťažkom začiatku už všetko v poriadku a uzívaš si to ...

cucoriedkacucoriedka
17. feb 2014

@csokasi hej, ubieha to aj mne...o chvíľku začnem trojku mať na začiatku🙂) áno, sme v poriadku, malý vyzerá byť ok, aj všetky testy dobré sú...trošku som mala problémy s infekciou močových ciest, ale tehotenstvo znášam úplne že super...len nech to tak aj pokračuje a nech to dotiahneme do úspešného konca, samozrejme aj tebe to prajem🙂))))) a ako vidím, tak vy pohlavie neviete🙂)) ja keby som nevedela, tak som presvedčená že dievčatko a už by som mala aj ružovú výbavu a šatičky kupené, takže pre mna bolo prekvapenie že chlapček, ale milé samozrejme🙂) tak sa drž moja🙂

vejvass
18. feb 2014

Ahojte prosím vás mudr Lenka Reismullerova robí v Iscare Bratislava? Je možné si lekára určiť alebo vám automaticky pridelia? Ďakujem😉

lindush123
18. feb 2014

@vejvass ano, pracuje v Iscare a lekara si mozes vybrat

vejvass
18. feb 2014

@lindush123 ďakujem a nevieš či je to možné aj keď už pred 7 rokmi som mala u nich kartu a absolvovala IVF lenže som patrila k Petrovej a teraz neviem či budem patriť k nej alebo si môžem vyžiadať Lenku. Teraz mi nejde o umelé oplodnenie ale o potraty ktoré som prekonala už 3😖3
S Reismullerovoú som si písala v gyn poradni a tak by som rada patrila ku nej

lucka2405
19. feb 2014

@vejvass ahoj mne pridelili automaticky, ale myslim ze mozes zmenit 🙂

lucka2405
19. feb 2014

dievcata ked vám brali krv co vsetko vám zistovali?? A dostala niektora z vas uzivat 1/4 clostilu vraj aby dosla ms, ma dojst do 10 dni od vyuzívania to bolo vcera a MS zatial nikde tak som zvedava ci ste to niektora tiez tak mali, vdaka.

csokasi
19. feb 2014

@ada83 Adi ako? Silno držíme všetky pršteky ...

ada83
19. feb 2014

@csokasi ahoj nevyyzera to nadejne dala som dnes test nič

ada83
19. feb 2014

@lucka2405 ja nie ani som o tom nepocula

ada83
19. feb 2014

@vejvass staci ked sa objednaš a povieš ku komu chceš isť na recepcii

marculik
19. feb 2014

@ada83 adi zatial nezufaj pokial nekrvacas,kedy ides na krv?

lindush123
19. feb 2014

@ada83 adka, hlavu hore, este je mozno skoro... krv ti ukaze, test nemusi byt vzdy ok... nam schvalili uz ziadost, vcera volali, cakame na vysledky genetiky, doberiem antiky, pockame dalsi cyklus a sup do toho... dufam,ze najdem zasa dve ciarky

ada83
20. feb 2014

@marculik zajtra idem na krv

ada83
20. feb 2014

@lindush123 tak super ze ides uz na to drzim palce

vejvass
20. feb 2014

@lucka2405
@ada83 dakujem tak tam skusim zavolat ale musim pockat na prvu mrchu po kyrete 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre