ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
2. jún 2014

@smejlicka o tych 15 neviem ale za spermiogram sme aj mi platili teraz uz aj ziadosti o ivf spoplatnily na 20 eur

smejlicka
2. jún 2014

@ada83 no mne tak povedala ze 15e za zalozenie karty..mali by zaktualizovat cennik na nete...

katkacernakova
2. jún 2014

@smejlicka @ada83 ahojte, aj my sme platili najprv 15 + 9 eur, za ziadost 20 eur a za lieky trosku viac 🙂 co vlastne preplaca poistovna? cast ceny liekov?

smejlicka
2. jún 2014

@katkacernakova a ku komu chodis? ja este len idem v piatok na konzultaciu 🙂

lenusika
2. jún 2014

@katkacernakova Go je skratka gonal

katkacernakova
2. jún 2014

@smejlicka k doc. Valkymu, nevedela som, koho si vybrat, tak ma dali k nemu. Nie je moc komunikativny, tak ako predtym pisali dievcata, treba sa ho pytat, inak nic nepovie 🙂

ada83
2. jún 2014

@katkacernakova poistovna ti preplaca cca 50% za lieky ale aj tak doplatok je cca 250

katkacernakova
2. jún 2014

@lenusika ano, vdaka 🙂 este len zacinam spoznavat lieky 🙂 menopur si uz picham ako profik 🙂

katulka25
2. jún 2014

@katkacernakova aj ja som k nemu chodila a nedam na neho dopustit. uvidis pomoze ti, on je odbornik 🙂 je sice velmi malo komunikativny, ale zas ked sa spytas, tka ti na vsetko odpovie 🙂

ada83
2. jún 2014

@smejlicka asi by mali to my tam uz chodime 3 rok tak pred tym sa neplatilo za zalozenie karty a ani do konca roka za ziados o ivf

katkacernakova
2. jún 2014

@ada83 aha, vdaka 🙂 zakroky si pacientka plati sama? lebo blondina v kancelarii mi ukazovala nejaky cennik. Teraz si spominam, ze hovorila nieco o tom, ze pacientka plati vlastne az po zakroku, nie pred zakrokom

katkacernakova
2. jún 2014

@katulka25 uz si pripravujem otazky 🙂 inac vidiet, ze sa v tom vyzna, dufam, ze aj nam pomoze.

smejlicka
2. jún 2014

@ada83 no veru dost dlho tam chodite..🙂 a dr ako robieva ?

ada83
2. jún 2014

@katkacernakova hej platis za nadstandart a podla poctu vajicok ked mate dobry spermiogram tak nepotrebujes icsi ale pocitaj aj za mrazenie uskladnenie od 300- 1000 eur

katulka25
2. jún 2014

@katkacernakova urcite ti pomoze. nam to trvalo asi dva roky, ale podarilo sa. verila som mu vo vsetkom co robil. je fakt spickovy odbornik

alexia17
2. jún 2014

na nete by mohli zaktualizovat viac informacii

katkacernakova
2. jún 2014

@ada83 zial spermiogram nedopadol dobre, ale snad sa s tym da nieco urobit

ada83
3. jún 2014

@smejlicka pondelok a piatok doobeda a v stredu poobede ale presne do kedy neviem

ada83
3. jún 2014

@katkacernakova uvidis moj mm pichal merional pomohol na spermie a nie na patologiu

smejlicka
3. jún 2014

@ada83 oki dakujem za info 🙂 a ona robi aj v nemocnice?

ada83
3. jún 2014

@smejlicka hej v ruzinove

katkacernakova
3. jún 2014

ahojte, vybavujem si predoperacne, uz som bola aj na krvi, a odovzdala som aj vzorku mocu, no a dnes som sa dozvedela, ze nemam dobre vsetky vysledky. V moci mi nasli bakterie, dost velke mnozstvo. Sestricka mi povedala, ze som mozno urobila chybu pri odbere, ze si to zopakujeme. Podla nej, ak su tam bakterie, tak mi neurobia IVF. Viete o tom nieco, mali ste taketo skusenosti?

lucka2405
4. jún 2014

@smejlicka Ahoj ja som platila iba tych 15e, potom 150e za hysteroskopiu.

lucka2405
4. jún 2014

@smejlicka lepšie som si to precitala ano spg stoji 9e, my sme ho mali u urologa a ten pytal az 30e kebyze viem tak tam nevkrocime asi to zlatym pismom vypisoval, myslela som ze v car to bude este drahsie tak sme isli tam no a ono to bolo naopak.

given
4. jún 2014

Ahojte. Chodim k doktorovi Hruzikovi, bola som u neho vcera a zajtra si mam zacat pichat merional. Trosku ma zneistuje, ze ani slovkom zatial nespomenul nejake predoperacne vysetrenia. Najblizsie tam idem az na 5 alebo 6 den cyklu. Baby, co k nemu chodite, on zvykne takto zabudat alebo tam sa takto lezerne vsetko riesi? Doteraz som chodila do GF, takze som z tohto pristupu mierne nesvoja 🙂 . Dik.

smejlicka
4. jún 2014

@lucka2405 a to co je ta hysteroskopia? to sa robi v narkoze ci?

lea231
4. jún 2014

Dnesna kontrola na jednotku, maly je o 2 tyz. velkostou popredu .... a dnes mal vahu cca 2536 g, hral sa na potapaca...pridavam foto 🙂

ada83
4. jún 2014

@lea231 zlaty je strasne uz sa ti to krati a dost uz je velky

ada83
4. jún 2014

@given ahoj ja k nemo nechodim ale mal ta poslat k sestrickam a tie by ti dali papiere na predoperacne zajtra si zavolaj k sestrickam oni ti povedie viac

lea231
5. jún 2014

@ada83 Hej Adi, ale ma byt po kom vacsi ...ved mam 182 cm. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre