ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2015

@ada83 jeeeej sa to dobre cira.ze caka babatko...5tt;)))) drz sa.juj a uz si to spracovala? Uz sa citis tehotna;)

ada83
18. mar 2015

@cucoriedkacucoriedka hej uz som to spracovala dufam ze to takto pekbe bude pokracovat 🙂

alexia17
18. mar 2015

@dorotka2013 hej tiez boli tri, ale dve sa pomaly delili a ani ich nemrazili, tak mame len to v brusku. Musi bojovat ;) dnes som nemala cas rozmyslata, som lietala v robote. Tak snad dobre ;)

klaudia84
18. mar 2015

@katulka25 ahoj,cakam na menzes,potom uvidime.sestricka povedala ze po potrate nemusim cakat tri mesiace,uvidime co povie dr.

katulka25
18. mar 2015

@klaudia84 silno silno drzim prsty

ada83
18. mar 2015

@klaudia84 kolko mas este zamrazenych embrijok?

dorotka2013
19. mar 2015

@alexia17
@ada83 babyyyy...ja sa tak tesiiiim 🙂...volali mi z centra, ze aj to posledne embrijko zabojovalo a znovu sa pustilo do delenia, takze nam dnes zamrazili dalsieho snehuliacika...takze vraj mame 2x100bunkove blasty Ackove, a 1xBckove... 🙂

alexia17
19. mar 2015

@dorotka2013 to je skvela sprava, tesim sa 🙂

dorotka2013
19. mar 2015

@alexia17 a to mi vcera nepovedali ze je aj taka moznost...som dvihala telefon ze preco mi volaju, co sa stalo??? a potom aka dobra sprava!!! tesim sa viac ako vcera 🙂...som nevedela ze sa to da... 🙂... co vsetko uz dnes vedia urobit...vdakabohu 🙂

alexia17
19. mar 2015

@dorotka2013 to ti verim, ja ked vidim ze vola Iscare tak zamrznem 🙂 netusila som ani ja ze sa to tak da. ale je skvela sprava 🙂

ada83
19. mar 2015

@dorotka2013 super tesim sa ze zabojovala to potom az dnes mrazily ci este len to 1 sledovali?

dorotka2013
19. mar 2015

@ada83 tie dve vcera...a to jedno dnes 🙂...ja som myslela ze uz nic z neho, ale oni ho este jeden den nechali, ze sa moz aj 6dni robit pk a vzchopilo sa... 🙂 bojovnik to bude 🙂

ada83
19. mar 2015

@dorotka2013 to si daj 1 vlozit

dorotka2013
19. mar 2015

@ada83 uvidime co poradi Lenka...ale aj mna to uz napadlo 🙂...booooze, kde je uz ta ms??? nech idem aspon na kontrolu? a tebe je ako? priznaky? este beries lieky?

ada83
19. mar 2015

@dorotka2013 mne je fajn hej berem utros uz len 4-0-4 no uvidis co povie

mercedes12
21. mar 2015

Dobry vecer. Chcela by som sa opytat ako casto ste boli na kontrolach pocas stimulacie, cca pri ktorom DC pri kratkom protokole? Stimulovat budem gonalom a cetrotide. Dakujem za infosky.😄

alexia17
22. mar 2015

@mercedes12 zalezi od hormonov a od toho ako na nich reagujes. Prva kontrola je na 6DC a potom asi este 2x ale ak je treba aj viac

mercedes12
22. mar 2015

@alexia.dakujem za odpoved. Takze byt odcestovana pocas stimulacie neprichadza do uvahy. A odber sa robi aj pocas sviatkov a vikendov? A na ktory dc je odber? Vy ste tu uz vsetky so skusenostami a ja vobec nemam predstavu co ma ocakava.

nikadomi
22. mar 2015

@mercedes12 odber sa robieva aj v soboty a cez sviatky myslim tiez robia v sobotu a pondelok- myslim teraz velkonocne 🙂 a odcestovat mozes ale iba na tu dobu mimo kontrol 🙂 to sa ale vsetko s lekarom dohodnes, ked Ti zada lieky hned by Ti mal povedat na ktory den cyklu kontrola. A odber ja som mala raz na 12.ty den a raz na 13 ty. Vsetko je to ale veeeelmi individualne. Drzim palce...

mercedes12
22. mar 2015

@nikadomi dakujem. Este jedna otazocka🙂 moze manzel odovzdat spermie skor ako v den odberu vajicok alebo to musi byt v rovnaky den.

dorotka2013
22. mar 2015

@mercedes12 no ja som mala opu uz na 10ty DC...medzitym 2 kontroly- 6 a 8 DC...naozaj je to individualne...spermie sa odovzdavaju pocas tvojho opu...neviem ci je mozne aj skor, ale ak aj ano tak ich asi budu musiet zmrazit (ak sa to da)... 🙂, preco chcete odovzdavat skor? ked mate na to obdobie nieco naplanovane da sa to odlozit vsetko na dalsi cyklus 🙂

mercedes12
22. mar 2015

Dorotka13 naplanovane ani moc nie, len vsetko zalezi, ktory dc by bol odber a vklad.ale cyklus sama nijako neovplyvnim takze to bud odlozime o mesiac alebo sa este uvidi ako mi pride ms. Cakame uz dlho, tak ako vy vsetky tu a kazdy mesiac sa to nejako komplikuje, tak ma viete pochopit, preco tieto otazky.😬

nikadomi
22. mar 2015

@mercedes12 presne tak, manzel moze odovzdat aj skor avsak museli by sa mrazit a platit za to. Naj je prekonzultovat s lekarom, vsetko sa da len treba veeela planovat 🙂

mercedes12
22. mar 2015

@nikadomi a znizi sa tym zmrazenim kvalita spermii? Mohlo by to ovplyvnit oplodnovanie? Inak tam maju v poslednej dobe poriadny natresk, co sa odzrkadluje aj na nalade lekara. Nemate aj vy taky pocit?

zuzka56
22. mar 2015

@mercedes12
no ja som mala naposledy dost zlý pocit z celého iscare... bola som u valkyho a pred zákrokom mi vobec nespravil sono, či folik praskol... proste len skasirovat a ked to nevyjde tak povedia sorry ale aby sa presvedčili či to ma význam podstúpiť to ich netankuje... som "dojatá" z tohto businessu...

mercedes12
22. mar 2015

@zuzka56 tak to ani nestras. Aj my k nemu chodime. Zatial som pri kazdej navsteve mala dobry pocit, ze nam konecne niekto chce pomoct, nie ako moja gyn, ktora povedala, ze som zdrava tak sa snazte. A pravda je ale uplne ina. Nikdy nebola taka plna cakaren ako teraz a bolo to z neho citit. Obdivujem ho ako lekara a stale verim ze aj nam pomoze k vysnivanemu babatku.

zuzka56
22. mar 2015

@mercedes12
určite Vám pomôže vela párom pomohol tak určite pomôže 😉
Chodím bežne k Lenke ale ta tam teraz chodi menej kvôli skúške, ano majú toho vela... Ale s tym nic nenarobíme s tym sa musia oni vysporiadať.

mercedes12
22. mar 2015

Stale verim ze sa to podari, snazim sa mysliet pozitivne.😄 velmi drzim vsetkym palce nech sa to podari. Cesta je dlha a s prekazkami len sa nesmieme vzdat.

zuzka56
22. mar 2015

@mercedes12
hovorím si, ze radšej netlačit na pílu a ked to ma byt tak to bude ak nie tak nie aj ked sa na hlavu postavím 🙂
ak nebude baby budeme viac cestovať a užívať života 😉

mercedes12
22. mar 2015

@zuzka56 my sme uz o babo prisli, takze sa stym ze nebudeme mat nikdy dieta nevieme stotoznit. Tiez netlacime na pilu, uz cakane dlho, ale ten pocit prazdnoty je silnejsi😔. Preto ta velka nadej v Iscare.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre