ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

csokasi
21. jan 2013

Ahojky Kočky,jaj pekny vikend za nami. V sobotu OPU s 8 vajičkami s toho 5 embryok a hned nato víkendová návšteva kamošky z U.K. Ale zato ta dnešná realita no des, ešte že len do stredy juchú ...

katulka25
21. jan 2013

@martinazvo drzim palce, mas malo folikov, takze OHSS tu nehrozí. Drzim palce aby sa vsetky dobre vyvíjajú a ruka nemusi ísť na operaciu

katulka25
21. jan 2013

@sakura tak snad teraz az taky dlhy nebude.dnes si ktorý DC?

sakura
21. jan 2013

@katulka25
teraz som 5 DC..ale men to stále hapruje... tak ale ani raz sa mi nestalo že by som mala kratší ako 40..a čakať zas mesiac..ach jo....

sakura
21. jan 2013

@csokasi
jeeej super 🙂 Gratulujem 🙂

martinazvo
21. jan 2013

@ada83 od dnes mam utrogestan, vecer zacinam...

martinazvo
21. jan 2013

@katulka25 dakujem, a myslis ze este musim tak vela pit???

ada83
21. jan 2013

@martinazvo a brieš ho alebo vkladas rano si išla sama a muž kedy potom prišiel?

katulka25
21. jan 2013

@martinazvo nám hlavne po odbere kazali veľa pit. Ale to len tym co sme mali nad 10 ks pretože vtedy je najpravdepodobnejsi OHSS. Drzim palce aby nebol.a kedy je plánovaný vklad?

katulka25
21. jan 2013

@sakura mna tak v novembri mrcha zaskočila ked prišla o 4 dni skôr a teraz sa to posúva aj kvoli vianociam, aj mrcha meskala :(

sakura
21. jan 2013

@katulka25
ach jo...možno sa s tým ešte bude dať niečo urobiť.. a ked nie tak čo už.. vyčkáme ešte mesiac.. 😒
A ty ideš teraz k Válkymu na kontrolu? Už aj niečo užívaš?

denulka85
21. jan 2013

@ada83 aha nevadi ale my vsetko zvladneme :D

denulka85
21. jan 2013

@katulka25 aha u mna je neskor len 4ho mam 15 den nevies ako to bude ze kolkaty den to budu rozmrazovat a davat na PK? to som sa zabudla spytat 😒

martinazvo
21. jan 2013

@katulka25 mame si volat zajtra, ale planuju v stredu-stvrtok, ze pri 3 asi nebudu robit PK

martinazvo
21. jan 2013

@ada83 idem vkladat 3x2 tabletky... no my sme sli dnu spolu, ja uz na izbu a manzel odovzdat "deti" 😀

ada83
21. jan 2013

@martinazvo jaj tak to je dobre a potom tam na teba čakal aj ste už platili? kolko si dáš vložiť?

martinazvo
21. jan 2013

@ada83 hej cakal, o 10 ma pustili, porozpravali sme sa s embriologickou a zaplatili sme za ICSI... no chcela by som 2, ale vdacna budem aj za 1 🙂

ada83
21. jan 2013

@martinazvo isla si 1 kolko vas bolo?

martinazvo
21. jan 2013

@ada83 vies co bola som sama... a potom prisli 3 kocky na ET a KET

ada83
21. jan 2013

@martinazvo tak to si mala super aspon si dlho necakala 🙂 🙂 🙂 neskaj tam boli aj nejaky studenti asi lebo islo vela ludi k lattakovej a ako mi brali krv tak isiel nejaky doktor a povedali ze uz zacali

katulka25
21. jan 2013

@sakura ano k Valkymu idem teraz. No zatial Estrimax, Prednison a Anopyrin. ale uz ma tie lieky moc nebavia :(

katulka25
21. jan 2013

@denulka85 no tak to veru neviem, ale PK byva asi 3-4 dni a kolko sa to rozmrazuje , tak to veru neviem

katulka25
21. jan 2013

@martinazvo tak drzim prsty, aby to bolo ok. a preco pri 3 nerobia PK, ved nam idu 3 rozmrazit a potom na PK

sakura
21. jan 2013

@katulka25
a ty si teraz ktorý deň cylu? Začala si užívať lieky hned od prvého DC?

sakura
21. jan 2013

@katulka25
s kým si sa dohadovala že kolko dáte rozmraziť? Si bola za embryologičkou?

denulka85
21. jan 2013

@katulka2 no vsak to ze ked teraz pojdem na kontrolu tak uz asi na 15 den ked idem daju rozmrazit 3-4 sa to rozmrazi a potom da na pk dalsie 3 az 5 dni nie? ani ti si sa nepytala vsak? do 4ho ma aj slahne

katulka25
21. jan 2013

@sakura 8DC som dnes. ano, lieky sa zacinaju uzivat od prveho dna. no s valkym sme sa rozpravali a on sa isiel porozpôravat s embrylogickamu. Mame balene dva krat po 3 kusy a raz 2 ks, tak sa dohodol s embryologickami a aj so mnou, ze najkor dame rozmrazit 3ks, dame k tomu PK a uvidime.

katulka25
21. jan 2013

@denulka85 no ja si to tiez tak nejako myslim. takze uvidime. vobec ma to nenapadlo

martinazvo
21. jan 2013

@ada83 myslis ze na mna sa kukali?

martinazvo
21. jan 2013

@katulka25 zevraj pri pk je vacsi odpad a ze to robia radsej ked je viac vajok... ale rozhodnu zajtra...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre