ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
10. feb 2013

@katulka25 takto je dobre ze ti to pomohlo 😀 😀 😀

katulka25
10. feb 2013

@ada83 ja colu teraz nejako nepijem, ale kedysi mi na migrenu vzdy pomohla a manzela dnes napadlo ze mi.ju zbehne kupit 🙂 zlaty. A pomohlo, tak sa tesim. A ty ako? Je ti lepsie ?

ada83
10. feb 2013

@katulka25 jo ja tiez colu nejako nechcem pit. Hej uz je lepsie a zacinaju ma boliet prsia tak uvidime ci je to na dobrej ceste

katulka25
10. feb 2013

@ada83 cola zevraj nevadi. A urcite lepsie ako bolest
No mna prsia este vobec :( tak uvidime.

ada83
10. feb 2013

@katulka25 najradsej by som uz skusila dnes test,ale je este skoro ☹ ☹ . My mame doma colu aj som na nu pozerala ale som si povedala nemozem

denulka85
10. feb 2013

@katulka25 urcite budu, inam by nas tak velmi neopatrovali..... 😎

denulka85
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka to je super ze su taky dobry, pomahaju a opatruju nas 😀

katulka25
10. feb 2013

@ada83 to co skodi tehotnym je umely cukor. Na ten si davaj pozor. Podla dr cola v primeranom mnozstve nevadi, skor pomoze 🙂 tak ak mas chut kludne si sem tam trochu daj 🙂

katulka25
10. feb 2013

@denulka85 asi ano 🙂

ada83
10. feb 2013

@katulka25 dobre bude. Aj ked ti byva zle je niekedy dobra cola.

katulka25
10. feb 2013

@ada83 presne 🙂 uz sa len tesit na nase uzlicky 🙂

ada83
10. feb 2013

@katulka25 aj ja dufam ze sa im tam paci 😀 😀 😀

katulka25
10. feb 2013

@ada83 🙂

sakura
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
fuuha.. tak dúfam že lieky zabrali.. no mám sa na čo tešiť 😅
Ja už sa tej mojej madam nemôžem dočkať 🙂
A budeš dávať aj PK? Nám ju dr odporučila...teda hned povedala že to pôjde na PK...Máme 5 a 2..takže tých 5 rozmrazia ...

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@sakura no, asi by som dala aj ja na PK, ale uvidím čo povie embryologička....už si dám poradiť, hádam vedia čo robia🙂)))
ale už vieš jak mi je dobre? asi od bolesti tabletka zabrala, takže všetko oka🙂 hádam to obe prežijeme v pohodičke..neboj sa, už aj tá tvoja je určite na ceste🙂

sakura
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
mne to hned dr navrhla..asi preto že chceme dať len 1..no uvidím 🙂
No hej hej ..ale asi ide cez Košice 🙂))
Jaaaj sa teším už.. a výsledok sa asi dozviem na malej narodeniny..tak dúfam že to bude krásny darček 🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@sakura jeeej, to by bolo aké super, že? 🙂)) toto by boli aj vaše také malé oslavy🙂)
no, a ty ako decapeptyl znášaš? dobre:? netočí sa hlava?🙂 neboj sa, ona z tých košíc príde ic vlakom, to bude rýchlejšie ako rýchlikom obyčajným🙂))

sakura
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
vieš čo iba 2 dni mi bolo na prd.. už aj ten euthyrox je v pohode.. už ma nebolí žalúdok 🙂
xi xi xi xi
No to by boli tie najkrajšie narodeninky 🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@sakura no, mne tiež dva dni🙂) sranda, a odvtedy úplne oka🙂
no, tak to som rada, že už aj euthyrox je v pohodičke...no, vidíš to, aký pekný začiatok🙂)
tak šup šup, už nech madam príde....nech sme približne narovnako🙂

sakura
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
no to asi pokial si telo na to zvykne..predsa len su to hormony 😝
No hej.. nech sme spolu na tom rovnako 🙂 Ty si už aspon môžeš plánovať cestu do BA.. mne dr kázala že bud na 14,15 alebo 16 DC.. Na ktorý sa chystáš ty? Ja asi na 15- zlatá stredná cesta 🙂)

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@sakura no, ja som v blave denne🙂)))
vieš čo, no vychádza mi teraz 14 den sobota, 15 nedela a 16. pondelok...ja by som najradšej išla už na trinásty, skúsim jej zavolať, lebo ja som mala furt peknú sliznicu aj bez stimulky, dúfam že to ostane tak, a preto sa bojím, aby som zasa nebola prestimulovaá...tak neviem, možno mi povie, že aj v pondelok stačí..uvidím, ale cinknem jej radšej🙂

sakura
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
oni su tam neni cez week? Ja by som asi tiež skúsila na ten 13 deň ked to potom vychádza na week 🙂
No jasné.. cinkni jej 🙂

zuzullik1001
10. feb 2013

Drzim vsetkym babam palceky nech vam iscare pomoze tak jako Mne 🙂)) nech mate ci naskor vytuzene ciarky 🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@sakura no, ved práve, viem že tam nie sú vec vikend, preto radšej v piatok na ten trinásty den, alebo potom až v pondelok na 16.🙂 nechcem niečo zanedbať🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@zuzullik1001 dakujem ti tu prvá🙂 ale určite aj za ostatné...si zlatá a držím ti prsty, nech to všetko krásne ubieha...bez problémov🙂

sakura
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
no radšej na 13 a nech ťa pozrie....

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@sakura tiež si myslím🙂 na ten 16, má ešte stále aj druhý pokus🙂)))

ach, ale už som netrpezlivá, určite aj ty, čo?🙂

zuzullik1001
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka drzim palceky komu chodis do iscare aj ides na ivf??

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@zuzullik1001 k dr. petrovej...no, v centre sme iba od septembra, mala som OPU 30.novembra, ale mala som odobratých 17 vajíčok a asi 25 mi ostalo v lavom vaječníku, takže hned od druhého dna hyperstimulačný syndrom, tak dva mesiace oddychovala som a dnes som začala stimulovať sliznicu a idem na KET...máme desať emb. zambrazených🙂

ada83
10. feb 2013

@zuzullik1001 dakujme aj tebe vela stastia 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre