ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sara20
18. feb 2013

@ada83 jasa vydam az ked babo bude.

denulka85
18. feb 2013

@katulka25 takze dnes vysadis lieky neboj ten dalsi ket bude tvoj pozitivny 😉

ada83
18. feb 2013

@katulka25 takže asi niekedy začiatkom maja pojdeme na vklad konvom aprila bude mrcha a potom na ASi na 23 den vklad a to bude už máj takže tento rok zase nič 😢 😢 😢

sara20
18. feb 2013

@ada83 mnevravel,zeak bude zly spermiogram tak aj z liekmi max.800.ale volal mi zemoj ma super spermiogram,tak kopec usetrime.dopl,za inekcie som si zistovala dakych 200ecok.

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka2 je mi to lúto že to nevyšlo...ale nezabúdaj, marazačikovai sú na tom lepšie, lebo ked prežijú zmrazenie a rozmrazenie a delia sa, sú to odolnejšie detičky🙂 neboj, asi fakt malo byť ta, aby neostali, tak si pre mne prídeš...🙂

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@sara20 no, je to viac, počítaj od 500 - 100 eurr...stále sa to tak vyšplhá

sara20
18. feb 2013

baby mate niektora ivf za sebou.co to obasa.bojim sa 😨

sara20
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka hej.tak si ma nepotesila.

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka25 hlavu hore...pozri, ber to tak, že tie dva mesiace ešte niečo urobíš pre seba🙂 len sa neobvinovať a nehovoriť prečo ja:(

katulka25
18. feb 2013

@denulka85 hej dnes vysadzam lieky :(
@ada83 asi tak nejako :( ale neviem co s tym
@cucoriedkacucoriedka ja som mala aj teraz mrazacikov po pk a neprezili :(

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@sara20 noo, ja ešte nemám ivf, ale mám za sebou v oktobri hysperoskopiu, schválenú žiadosť na ivf, stimuláciu pred odberom vajíčok, odber vajíčok, vklad sa v decembri nekonal. lebo som dostala ovariálny hyperstimulačný syndrom...tak dva mesiace stojime, už stimulujem sliznicu, máme 10 embryi zamrazených a koncom februára idem konečne na vklad...obnáša to vela nervov..pichanie injekcií, jedenie hormonov...ale čo už🙂 neboj sa, ja som si myslela, že toto odmietnem podstupiť a vidíš to....podstupujem to🙂

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka25 no, ved práve, ostalo ti koľko? cítili sa osamelo, tak si povedali, že oni nakoniec a tie budú schopnučné....neboj sa, určite to dobre dopadne....

katulka25
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no udwm zacat cvicit a vsetky nabrate kila dam dole

sara20
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka musim mam mladsieho priatela.malu mam z predosleho vzhahu.nas zastavila ta stit.zlaza.hadam to bude ok.uz mam kocik vybrati anemam co datdonho. 😀

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka25 presne tak...a budeš potom este viac sexy mamina🙂 ja som si dala od stimulky delenú stravu...inak, ako som ti písala že som nepribrala pri pichaní menopuru, tak teray pri estrimaxe sa cítim nalata, aj ked na vieciach to nevidím a necítim....a tebe naozaj držím prsty, len sa pekne pripravuj🙂

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@sara20 aj ja mám zníženú funkciu štítnej žlazy, ale dobre kompenzovanú, takže u mna je to pohodička🙂

katulka25
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem moja za podporu. Aj tebe vela sil 🙂

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka25 dakujem....vieš, to je najhoršie sa zožierat a hovorit že prečo ja, čo som komu urobila...no bohužiaľ, niekto skôr, niekto neskôr...a ver mi, veci sa dejú....aj bez toho, či mi ich tlačíme, či nie...a všetko príde v správny čas...neboj sa..dočkáme sa aj my🙂)))

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka25 a nezabúdaj, ty si ešte mladučká....ja mám už 36🙂 takže máš všetko pred sebou🙂

sara20
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja idem zajtra k dr, nech sapozre nato.hadam bude ok a mozmeist nato.chcem to mat za sebou a priberat 😎

sara20
18. feb 2013

@katulka25 aj ja mam 30 a pocit ze som toho dost preskakala.

katulka25
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem moja. Mas pravdu. Asi som az moc tlacila na pilu. Teraz vypnem a uvidim. Necham to na nahodu

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@sara20 no, to aj my🙂))) ale priberať z bábatka, nie z liekov🙂

sara20
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka tak aj ty ides na ivf.mozno sa tam stretneme aj.

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@katulka25 to je teraz najlepšie takto sa zachovať🙂

sara20
18. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka mi hovor,ja som z hormonou pribrala viac ak z malou

katulka25
18. feb 2013

@sara20 kazde sklamamie ale boli :(

csokasi
18. feb 2013

@katulka25 To my je ľuto a zároveň vitaj v klube. Já už týždeň na sebe makám, zmenila som stravovanie a denne doma pred TV hopsam ... A nasadili sme aj s mm Macu tak veríme, že ďalšie IVF bude naše ... Držkaj sa a nech idu kolečka dole 🙂

cucoriedkacucoriedka
18. feb 2013

@sara20 no, tak ja v rámci ivf na KET 🙂 ale hej...ale ja na vklad až koncom februára, ak samozrejme malinké prežijú, čo dúfam že áno🙂

počítaj ale s tým, že ak tam ideš prvýkrát, tak je to konzultácia a môže byť, že ti odporúči lekár aj nejaký zákrok...takže zasa až tak skoro sa to nezačne...možno že nie...možno hned vypíšete žiadosť a počkáš na schválenie a na menzes, podla toho, či budeš mať krátky alebo dlhý protokol....a tak..takže trošku cesty je ešte pred tebou🙂 ale neboj, rýchlo to ubehne🙂

sara20
18. feb 2013

@katulka25 zazilasom take 2facky odzivota.o 2 deti prisla.musis mat oporu.ja mam,aj malu.zijem pre nich a malej som slubila ze bude sofinka alebo sabinka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre