ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
28. feb 2013

@gigi77 no, aj ja od včer večera utroš🙂 hm, som nabalená tými liekmi aj v robote jak narkomanka🙂 ale presne, už aj na chcem nedelu, nech je všetko v poriadku🙂

katulka25
28. feb 2013

@gigi77 mne kazal ist valky do petrzalky na antolsku a tetaz som tam volala ze sa objednam a oni ze nie lebo maju plno. Ze nech idem tam kde patrim. A to su milosrdni. Tak teraz neviem co robit. Lebo valky povedal ze ma na antolskej v pohode zoberu

ada83
28. feb 2013

@katulka25 mne v lete lattakova kazala ist k endomrin a poveda aj kam tak dom volala a ze ma nezoberu lebo yam nepatrim

gigi77
28. feb 2013

@katulka25 tak skus zavolat cechovej k milosrdnym a porad sa s nou kedy by ta zobrala, vysvetli jej ze si prave v priprave na umele ze ci by ta nevzala, mozno by sa dal pripadne aj priplatit termin, aby ta vzala cim skor, viem ze aj ona objednava ale mozno toto su take okolnosti ze ti povie aby si prisla. ved za opytanie nic nedas...ja som z nej mala dobry dojem, hoci som u nej bola vlastne iba 2x 😀 cislo najdes na internete...inak, ja riesim znova anemiu, takze neviem ci ma toto necaka tiez, ze ist k nej na kontrolu.

katulka25
28. feb 2013

@gigi77 ask to tak spravim. Ved je jedno kde mi tp vysetria. No nue? A twbe co zistili?

katulka25
28. feb 2013

@ada83 a ako si to potom riesila.isla si k niekomu inemu?

ada83
28. feb 2013

@katulka25 ten povedak ze ak mu dr nezavola tak ma nezoberir tak som skusala inde ale zobrsla ma len ta k torej patrim

gaga83
28. feb 2013

@denulka85 tak super, vyzerá to nádejne 🙂

denulka85
28. feb 2013

baby no volala mi pani z recepcii... takze to je dobre a mam brat dalej lieky a 11.3 mam ist do iscare na utrazvuk

denulka85
28. feb 2013

@bibi24 dakujem a v pondelok idem este na krv

denulka85
28. feb 2013

@martinazvo uz som vlozila hned apo vysledkoch 😉

martinazvo
28. feb 2013

@denulka85 super... a uz si sa dovolala do Iscare? Co povedali?

martinazvo
28. feb 2013

@denulka85 jeeej, 11.3. to sa tam asi uvidime, idem na 8,00 na uzv k docentovi Valkymu

katulka25
28. feb 2013

@ada83 a bolala som aj k mosrdnim ze objednavaju az na april :(

katulka25
28. feb 2013

@gigi77 volala som k milosrdnim a ze az v aprli ma mozu zobrat :( co mam robit?

gigi77
28. feb 2013

@denulka85 deni ale ked sa ti to ztrojnasobilo, tak to by uz aj test mal vyjst vyraznejsi 😀 tak to je suuuper, hlavne teraz sa daj do kludu, aby sa vyplavil stres z nekonecneho cakania a bude dobre 😀

gigi77
28. feb 2013

@katulka25 tak ja by som sa asi najprv poradila s valkym, ze aky postup zvolit, alebo ma este napadlo asi budu ambulancie plne vsade, ale ci nie su niekde v ba aj sukromne ambulancie, kde by sa dalo teoreticky dohodnut....niektore tie centra nemaju nejake vysoke poplatky, tak mozno by sa ti podarilo niekoho najst

denulka85
28. feb 2013

@martinazvo no mna objednala na 10 tu takze sa asi nestretneme alebo ma pockas? mne moj gyndos povedal ze sa nemam testovat a v pondelok skocim este k nemu na krv a utorok mam vysledky ze ako to cele je..... takze mam verit ze som tehotna podla vas?

denulka85
28. feb 2013

@gigi77 hej za dva dni sa to 3nabilo aj ked som nedufala a plakala som uz je lepsie

denulka85
28. feb 2013

@bibi24 dakujem idem 11.3 na utz do iscare a v pondelok idem na druhu krv moj gyndos je zvedavy ze ako sa to vyvija ale v iscare to nehovorili ze mam ist na dalsiu len ten moj a co tak mozem povedat ze a to podarilo?

bibi24
28. feb 2013

@denulka85 to je len dobre, ze ides na dalsiu krv, aspon uvidis ako sa to vyvija. Ked to zase o dost stupne, tak je to na dobrej ceste. Ja by som zatial bola opatrna a pekne pockala na dalsiu krv a na utz, ci uz bude srdiecko.

denulka85
28. feb 2013

@bibi24 myslis? vklad som mala 9.2 a uz by bolo srdiecko? no idem na krv lebo moj gyndos je zvedacsi ako ja 😀

denulka85
28. feb 2013

@makovicka53 ja som mala ket. krv na 16 den 39,3 a na 18 125,2 🙂

bibi24
28. feb 2013

@denulka85 napis mi, kedy si mala opu, cize kedy boli oplodnene. Podla toho sa to pocita.

bibi24
28. feb 2013

@denulka85 aha, to bol ket, takze ake stare ti vkladali? Blastocysty alebo 8 bunkove?

denulka85
28. feb 2013

@bibi24 odber som mala 12.11 a teraz druhy vklad 9.2

gigi77
28. feb 2013

@katulka25 len tak som si hodila do googla, no tych ambulancii je vela, ale napr. na sustekovej na poliklinike som nasla u dr. Remkovej doplnkove info ze dava aj terminy na prednostne vysetrenia medzi 13-14, mozno by ta vzala a dala termin skor ako v aprili. tak mozno skus zavolat setricke v tom case a co ti povie. ja som vacsinou za prednostne vysetrenie platila 10 eur, tak mozno by to za to stalo

denulka85
28. feb 2013

@bibi24 no 6 bunkove a 8 bunkove

katulka25
28. feb 2013

@gigi77 volala som s nim.tak ma sa niekde skusit dohodnut a uvidime ake budu vysledky.ale yz som sa dohodla ba sustekovej. Tak v utorok ma vezmu za priplatok 10eur. Je to sukromna ambulancia

bibi24
28. feb 2013

@denulka85 takze to znamena ako keby boli oplodnovane 6.2., to je smerodatny datum (akokeby datum ovulacie).
Cize teraz si 5 tt + 1 a na dalsom utz budes v 6 tt+5, cize uz by mohlo byt srdiecko.
Ono pri ket sa moze stat, ze zo zaciatku su embryjka spomalenejsie vo vyvoji a troska neskor sa uhniezdia.

Ja som bola na prvom utz v 4tt + 6, to bolo vidiet dutinky dve a v 6 tt + 0 boli uz srdiecka a embryjka mali cca 4 mm.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre