ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
1. mar 2013

@ada83 stale neverim vies ked cakas tri roky a objavi sa // tak je to neuveritelne az ked lattakova potvrdi az vtedy uverim 🙂 aj ked moj gyndos je zlaty a sam povedal ze podla neho som vtom a preto aby som bola kludnejsia mi spravi aj pondelok hcg aby som uz verila 😀

denulka85
1. mar 2013

@ada83 a teraz ste vy na rade spolu s katkou a ostatnymi babami 😀

ada83
1. mar 2013

@denulka85 no verím ti je to tažké ak ti povedia že si v tom a nečakáš to uvidíš lattakova ti povie že pekne rastie
ja mám dnes takú depku mala by som asi niekam isť na dovcu
😉

denulka85
1. mar 2013

@ada83 preco mas depku? ada ja budem kludnejsia ak mi v utorok povedia ze to zas stuplo. kedy ides do car?

ada83
1. mar 2013

@denulka85 asi až po kramoch dalších manžel nechce že počkame ako kazali. neviem potrebujem asi niekde isť sa odreagovať

denulka85
1. mar 2013

@ada83 este sa TI ho nepodarilo prehovorit? vsak cez viken sa vam to podari ist niekam nie?

ada83
1. mar 2013

@denulka85 on ma ranu sobotu aj nedelu a aj ja idem zajtra do práce nie nepodarilo sa mi ho prehovoriť

denulka85
1. mar 2013

@ada83 tak si spravite aspon pekny vecer a uvidis ze bude dobre nemusis sa bat, 🙂

ada83
1. mar 2013

@denulka85 nechutov idem do práce až no mali by sme sa urobiť pekný večer 😉 😉 😉 rozmýslala som že na velku noc isť niekam tam je volno. neviem potom po dalšej mrche môžem isť za dr hneť okolo 5 dna od zaciatku mrchy ked už nebudem krvacať?

denulka85
1. mar 2013

@ada83 ti by si mala ist teraz na kontrolu a vy sa potom rozhodnete ze kolko date pauzu na ket-ko. ale kontrola je dolezita. asi skoro si isla do roboty vsak?

ada83
1. mar 2013

@denulka85 no neviem skusim sa s nim este porozprávat asi máš pravdu že som išla skoro do práce

denulka85
1. mar 2013

@ada83 mne to trvalo skoro tri tyzdne kym ma to trocha preslo 😒

ada83
1. mar 2013

@denulka85 takže mám ešte 2 týždne než ma to prejde 😉 😉 😉 😖

katulka25
1. mar 2013

@ada83 moja zlata, hlavu hore. Chod na kontrolu tetaz. Aby si vedela ze je vsetko ok a uvidite kedy date vklad

ada83
2. mar 2013

@katulka25 ahoj asi skusim ist na kontrol a dohodneme sa z manzelom ze by sme tam isli a ty to vybavis aa ides na vklad?

katulka25
2. mar 2013

@ada83 podla toho ake budu vysledky.ak budu ok tak ano 🙂 ale chod na kontrolu. Aby si vedela ci si dobre vycistena. Aby sa ti tam nieco neposralo

denulka85
2. mar 2013

@ada83 no mna to este celkom ako nepreslo len teraz pri druhom vklade.... ale na kontrolu by si fakt mala ist aj ked nejdes teraz na ket

ada83
2. mar 2013

@katulka25 no uvidis ako dopadnes potom daj vedietasi by som mala ist na tu kontrolu

ada83
2. mar 2013

@denulka85 ja som myslela ze ta to preslo ale to bude dlho trvat nes sa s toho dostaneme

denulka85
2. mar 2013

@ada83 nie moja stale ma to boli.... asi aj vzdy bude. ale ti si asi velmi skoro isla do prace a nestihla si sa ani poriadne vyplakat 😖

katulka25
2. mar 2013

@ada83 na kpntrolu chod urcite. Hlavne kvoli sebe. Aby si vedela ze je vsetko ok. A ja dam urcite vediet ako som dopadla

ada83
2. mar 2013

@denulka85 mas pravdu ja som si poplakala ako som spravilz test potom to preo a zas to zacina som divna 😀 ale co uz musime bojovat

denulka85
2. mar 2013

@ada83 nie si divna len to strasne boli povedz ktoru zenu by to nebolelo keby boli v takej situacii ako sme my 😒

katulka25
2. mar 2013

@ada83 urcite si poplac. To pomoze. Musis to zo seba dostat von. Prejst hlavna na ine myslienky

zdravy_zivot
2. mar 2013

Ahojte kočky, som tu nova, chodim do ICSARE k Doc. Valkymu. Bola som 3 krat zatial, ale ved on nevie co bolo vcera, nevie co mame robit, ja mu vravim co somnou zamyslal, ved on je celkom mimo! Minule sme napisali ziadost na inekcie, pridem a on povie ze sa nieco spackalo a ze ziadost neodisla, tak ja ze nech da partnerovi inekciu, ze si ju zaplatim, tak nakoniec nam dal, akoze hroza. Som zvedava co bude dalej.

bibi24
2. mar 2013

@zdravy_zivot to bol jeden z dovodov, preco som z tade odisla. Mozno je/bol odbornik, ale bohuzial, uz je stary 😒

ada83
2. mar 2013

@denulka85
@katulka25 asi by to trebalo zo seba dostať nejako uvidime čo bude dalej ak nie dobre pôjdem na navštemu k psychiatrovi 😀 😀 😀 😀 😀 možno pomôže 😀 😀 😀 😝 ono to učite po čase prejde musim začať myslieť na niečo iné ale ešte som nezistila na čo 😉

denulka85
2. mar 2013

@ada83 aj ja som chcela ist psychosovi ale kupila som, si sedativ pc a pomohlo n aprirodnej baze lebo ja som bola uplne mimo.... aj mozno preto ze som sa to dozvedela pred sviatkami... neviem

ada83
2. mar 2013

@denulka85 a to pomaha asi kupim aj ja či to momôže 😀 😀 😀 ja som v práci a baby stále že čo mi je nekomunikujem snimy a stale som nafuknutá 😀 😝

denulka85
2. mar 2013

@ada83 no m ne to pomohlo, aspon to mi dali v lekarni... a brucho ta este boli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre