ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
21. mar 2013

@vidruska tak u mna su dovody vstrebane babo, vek, cysta...... boji sa potratu...

katulka25
21. mar 2013

@ada83 ahoj ako? Mrcha uz prisla? Mne mala dnes,ale zatial nic.tak cakam.

bibi24
21. mar 2013

@martinazvo kraaasne 😵 Gratulujem k super spravam z poradne a len tak dalej 😉

bibi24
21. mar 2013

@denulka85 ja by som isla do car, podla mna sa hcg zvysuje pomaly a je nizke na dany tt ☹

bibi24
21. mar 2013

@martinazvo matka, nemas pravdu, hcg moze byt a stupat a to este neznamena plod a srdiecko ☹

bibi24
21. mar 2013

@silvinnka 100% suhlas Silvi 😉

martinazvo
21. mar 2013

@bibi24 to som netusila, pisala som len moj nazor, ale citala som uz co pisala @silvinnka ☹ ☹ ☹

bibi24
21. mar 2013

@martinazvo vsak jasne, chapem 😉 je to velmi smutne, ale stava sa ☹

martinazvo
21. mar 2013

@bibi24 to hej, tolko neistoty, potom aj radost, a zase neistota ☹

muchotravka166
21. mar 2013

@bibi24 jeej ty cakas dvojicky super a uz si 30tt vau takze neni pravda ze stale sa musia moc skoro rodit, inak ty si si ake embryjka davala?

ada83
21. mar 2013

@katulka25 ahoj ani moja nikde a mala prisť v utorok ale už od nedele ma bolí bruchu ako kedy u bola na ceste ty už ideš teraz na ket?

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@ada83 ahoj adi? nič, furt? no pekne..tak sa posnaž

ada83
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj ja sa snažím tepla sprcha a brucho bolí už par dni a kramuse nikde

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@ada83 no daj červené vínko...už si doma z práce, tak môžeš🙂))

bibi24
21. mar 2013

@muchotravka166 tak vies, este stale je skoro na rodenie, este nech su len pekne v brusku 😉
Mne davali dve embryjka po pk, jedna bola vcasna blastocysta a druha morulka 😉

ada83
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka asi si dám ale neviem či to pomože už som aj to skusala

fantinka
21. mar 2013

Tak som dnes kupila tu vceliu kasicku..mali aj koncentrat, ale kupila som cistu. 4,50€ je tam10 ampuliek a potom mesiac pauza. Zacnem v aprili.

muchotravka166
21. mar 2013

@lucka_220809 no ahoj ja som tam bola na laparke a chodim k docentovi, a odomna chceli vsetko, HIV vsetky prenosne choroby, potom aj aku mam krvnu skupinu aj zrazanlivost krvi atd to vsetko ti spravi aj obvodak skus sa najprv tam porozpravat

elle81
21. mar 2013

ahojte baby, tak ja idem v sobotu na odber vajicok a doc. hovoril ze pravdepodobne bude pk a potom vklad, chcem sa opytat kolko trva pk?

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 ahoj, piaty den o odbere je vklad

ada83
21. mar 2013

@fantinka a naco je to dobre nepoznam to

elle81
21. mar 2013
cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@fantinka ako sa to užíva?

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 no po OPU...hned oplodnia a na piaty den je vklad

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 čiže vo štvrtok by si mala vklad

elle81
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka netrva nahodou predlzena kultivacia dlhsie?

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@elle81 no pokiaľ viem, tak nie...na piaty den je vklad...🙂

muchotravka166
21. mar 2013

@elle81 ja som mala 5 dni kultivaciu a zostali mi nakoniec tri embrya dve som vlozila a dnes uz nebolo ani na mrazenie to jedno co zostalo

muchotravka166
21. mar 2013

@bibi24 aaaa ty vole umrem ja mam sancu asi potom, mne vcera davali dve blastocysty jednu Ackovu a druhu Beckovu a zostala mi morula koli ktorej som dnes volala ze uz neni ani na mrazenie ☹ dobre ze som si tie dve blasticky dala dovnutra bodaj by sa mi to podarilo , co hovoris na to? a kedze mi nezamrazia ani tu morulu tak nemoze byt ze aj tie blasticky budu nekvalitne? a som po PK

fantinka
21. mar 2013

@denulka85 ja sa iba bojím, ako to dopadne...aby sa nedajbože niečo nestalo aj tebe...viem, že nechceš prísť o mimi, že si túžila byť tehu, ale nemôžeš ohroziť seba! Čo ak sa ti niečo stane, čo ti zabráni mať dlho mimi, lebo sa budeš musieť liečiť z tohto? Chápem, že sa bojíš, ale keď pôjdeš zajtra do car, spravia ti utz a budeš vedieť zajtra, čo sa deje a nie trápiť sa ďalšie tri dni doma!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre