ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@ada83 vidíš to, vidíš...peeeekne🙂))) ja si musím ešte kámošku takú nájst..🙂

muchotravka166
21. mar 2013

@elle81 no ale to uz bolo pri uspesnom ci ani neviem ako si teraz na tom

elle81
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ved to si aj ja myslim...a to vsetky co ste tu ste zostali doma po vklade 😕 😕 vsetky ste mali tu moznost?

fantinka
21. mar 2013

@elle81 určite, keď sa má chytiť, tak to už je rozhodnuté 😉 ja po kete budem doma asi 3 dni, ležať a nepohnem sa ani na záchod asi 😅 a potom pôjdem do práce, lebo musím priznať, že som myslela, že umrem doma na Pn, keď som teraz bola, vkuse som na to myslela a keď som prišla do práce, hneď som sa rozptýlila.

ada83
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja ti poslem moju poviem jej nech pojde aj tebe kocikovat len neviem ako to zvladne cstovat k tebe 😔 😝

elle81
21. mar 2013

@muchotravka166 ja som mala iba jedem a to neuspesny 😒

ada83
21. mar 2013

@elle81 ja som ostala po krv doma a potom som sla do prace

fantinka
21. mar 2013

@elle81 no ja som bola PN dva týždne, moja šéfka bola tiež v našom car na ivf, takže hneď povedala, že mám byť doma 🙂 len jej vyšiel druhý pokus a to je staršia o 13r. 😒

elle81
21. mar 2013

@fantinka no ved pockame si na teba, ako sa ti zadari 😀 😀 😀

muchotravka166
21. mar 2013

@fantinka ty kokso ja som inak dnes volala do car embryologicke a povedala ze kludne sa mozem uz pohnut, nie sme chore ze mame robit co doteraz , len fyzicku zataz nie ani do welnessu nic take

muchotravka166
21. mar 2013

@elle81 boze inak same neuspechy tu citam vazne, ani neviem ci sem mam chodit kym nespravim test nechcem sa stresovat zbytocne, zatial to beriem dost pozitivne pretoze to je najlepsie pozitivne mysliet snazit sa nemysliet na zle a aj tak co sa ma stat sa stane

fantinka
21. mar 2013

@elle81 no ja mám ms, takže zajtra je krv milión % negatívna. Takže na mňa radšej nečakaj.

elle81
21. mar 2013

@fantinka ved aj ja by som najradsej zostala dom uz najradšej na 9mesiacov ale ja som taka trubka, furt sa hrabem do roboty aj cez mrtvoly 🙂

fantinka
21. mar 2013

@muchotravka166 veď ja myslím pozitívne, aj keď som sem chodila 😉 aspoň som sa rozptýlila a viem, že nie som sama v tom všetkom. Takže mne to pomáha, nečítam si negatívne články, ani diskusie, iba do 2-3 prispievam a iba vďaka nim viem o ivf a kete to, čo mi určite teraz pomôže.

katulka25
21. mar 2013

@ada83 naco cakat.mame troch mrazacikov. Tak ideme nato
@cucoriedkacucoriedka no to.hej.uz aby to bolo 🙂

muchotravka166
21. mar 2013

@fantinka no super vsak ja viem ze to pomaha , a preto ja necitam negativne odpovede haha

ada83
21. mar 2013

@katulka25 hej netreba cakat treba ist na to 😀

elle81
21. mar 2013

@fantinka tak to mi je luto...ale ak ta to potesi, tak ja som dopadla presne tak ako ty...najprv sa mi na teste ukazovali aj slebe 2ciarky ale 1den pred krvou som dostala mns...tazky pocit 😒 ale ideme dalej..je tu 2ivf a dalsia nadej 🙂

katulka25
21. mar 2013

@ada83 skoda ze nejdes aj ty. Sme mohli ist spolu

fantinka
21. mar 2013

@elle81 tak tak...ale nehovor o 2ivf, keď nevieš výsledok 1 - čo som tu písala! To nikto nečíta? 😀

elle81
21. mar 2013

@ada83 ved to som planovala aj ja ale ked sa to uz zacalo blizit tak so zmakla a slubila som sa do roboty 😒

denulka85
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja uz neviem co mam robit fakt som zufala neviem uz cisto rozmyslat ale chcela by om este pockat v kutiku duse to tak citim
@timona

elle81
21. mar 2013

@fantinka ja som pisala o sebe 🙂 a priznam sa...necitam vsetko..nestiham 😀

fantinka
21. mar 2013

@elle81 tak a koľké je toto ivf tvoje? 1 či 2? 😀

elle81
21. mar 2013

@fantinka 2 😀

fantinka
21. mar 2013

Inak baby, pozerala som dnes poslednú časť Twilight a keď sa to podarilo upírom, musí sa to podariť aj nám! 😀 😀 😀

fantinka
21. mar 2013

@elle81 jaaaj 😝 ja že 1 😀 tak to áno, to už chápem 😀 tak vitaj v klube haha.

elle81
21. mar 2013

@fantinka
@muchotravka166
@ada83
@cucoriedkacucoriedka
dievcence, este 30min. a muz mi bude pichat pregnil do svalu......naposledy ked mi to pichal, tak som bola sama modrina,ale na automechanika dobeee 😀

fantinka
21. mar 2013

@elle81 haaaaha, mne ju pichol raz v živote a nikdy viac! 😀 sadista 😀

elle81
21. mar 2013

@fantinka 😀 😀 😀 na blondinku si to pochopila dost rychlo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre