ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sakura
30. mar 2013

@muchotravka166
máš mamatest? Na krv ideš budúci týždeň, že?

muchotravka166
30. mar 2013

@ada83 haha jasnee ze trvaa no takze nemozem umriet lebo umriem potom za troch vies ako to chodi 😝

muchotravka166
30. mar 2013

@sakura aano ten prvy je mamatest ostatne su woman secret

sakura
30. mar 2013

@muchotravka166
krásne kráásne 🙂 Som zvedavá na krvičku 🙂 Držím palec 😵

muchotravka166
30. mar 2013

@sakura no ja tiez som zvedava dufam ze nebude NEGATIVNA MAM STRAACH.... alebo skor si zvedava ci su tam dvojky? 😝 😝 ozaj ty mas kredit? dufam ze vies co myslim hehe

sakura
30. mar 2013

@muchotravka166
no to si myslím že určite nebude 🙂) Ved tam máš čáárky 🙂)
Aký kredit? 🙂))

muchotravka166
30. mar 2013

@sakura no carky necarky ano su jaaj s adou necitala si nas romanticky rozhovor? som jej pisala ze uz koncim lebo uz nemam kredit

sakura
30. mar 2013

@muchotravka166
nie moja nestíham vás dočítať 🙂) Som sem len odskočila 🙂)

sakura
30. mar 2013

@muchotravka166
a už netestuj.. na čo? 🙂) Ved je to tam 🙂)

muchotravka166
30. mar 2013

@sakura jaaj tolko som sa smiala vcera naozaj velmi dobre som sa citila ze @ada83 vies ona ma pausal moze tu pisat kolko chce... haha no ja neviem este sa asi budem testovat zo dva krat do toho 14ho dna

muchotravka166
30. mar 2013

@sakura a vies troska sa bojim ze sa mi zacnu zmizikovat ciarky do krvi hehe tak chcem to mat pred ocami

sakura
30. mar 2013

@muchotravka166
xi xi xi ja som naposledy testla 3 dni pred krvou 🙂)

muchotravka166
30. mar 2013

@sakura 😝 to fakt ty kokos mam strach vies , cize dnes som testla, potom pondelok a stredu ked idem na krv hahahhah

fantinka
30. mar 2013

@muchotravka166 hm no vyzera to dobre...aspon niekomu to vyslo. Asi si aj ja pojdem po darovane vajicka...inak sila ze po kete mas take cary.

muchotravka166
30. mar 2013

@fantinka noo je to akoze et ale vies vysvetlovala som bola som pripravovana estrimaxom, anopyrinom a prednisonom, asi ako na ket ale chytili si a vies co je hlavneeee VIDELA SOM TWILIGHT 😀 😀 😀 😀 😀 😀

muchotravka166
30. mar 2013

@fantinka bud rada inak ze mas zatial svoje vajicka, ale inak neberiem to tak len po genetike to je inak ale maju moju krv, ja im davam papat, pit, lasku uz teraz, spievam im zhovaram sa s nimi, ja ich nosim pod srdcom a jaa ich budem vychovavat milovat vsetkooooooooo 😉

sakura
30. mar 2013

@fantinka
prečo by si chcela darované? Ved svoje máš v poriadku, či?

muchotravka166
30. mar 2013

@sakura no lebo chce to mat tak rychlo za sebou ako ja xixixi ale inak vacsia uspesnost je s darovanymi no ale tak ja to nerobim preto ale inu moznost som nemala

katulka25
30. mar 2013

@ada83 hej idem.budem akurat 10Dc tak som zvedava aka bude sliznica

sakura
30. mar 2013

@muchotravka166
to vážne je väčšia šanca s darovanými??? Ináč poznám kočky čo boli na IVF a podarilo sa až ked mali jedna darovaé vajíčka a druhá spermie...
Ale tie baby mali tuším diagnozu na to..ale tak skúšali najskôr s vlastnými...

fantinka
30. mar 2013

@sakura ktovie ci mam...ja uz neviem v com je problem. Stale myslim na to ze to boli dve pekne blasty a ani jedna sa nechytila. Bojim sa aj na ten ket ist...nechcem uz dalsie sklamanie.

muchotravka166
30. mar 2013

@sakura no nechcem tu pisat take veci ale tak je ze mlada zena daruje vajicko zdravemu partnerovi a zena potom uz je len pripravovana na transfer sliznicu si len pripravuje nedopuje sa vies tak inekciami atd bohvie preco to tak je ked to tak beres po KETE to tiez skor vide ako po ete co zena nema darovane a ket je ako pri darovanom priprava sliznice neviem nerozmyslala som az tak ale moze to byt tym bohvie fakt nechcem plasit nikoho boze chran . ale ta uspesnost s dv je vysoka velmi, pokial ma zena len problem s vajecnikmi a ostatne ma zdrave, mne na zaciatku hovoril docent mam prechodne vajcovody, a velku maternicu na to ze mam nevyvinute vajecniky takze mam vsetko dobre len zo mna nevyprodukovali ani jeden jediny folikul v zivote ale mozno po porode sa to napravi clovek nikdy nevie ale myslim ze skor nie

fantinka
30. mar 2013

@muchotravka166 len záleží aj od spermií...my máme patológiu až 97% a bojím sa, aby spermie neboli na vine, že sa embryá prestávajú vyvíjať...už aj tak uvažujem, že či nepôjdeme do darovaných spermií, keď ja som ok....ale budem mať mimi vlastne iba moje? Skôr by som šla do darovaných vajíčok, predsalen, budú to mužove spermie, ja dieťa vynosím, spojím sa s ním počas tehu a bude úplne ako moje, tak ako u teba...neviem si predstaviť, že bude biologicky iba moje, keby boli spermie cudzie chápeš. Ale to už predbieham, možno nám ten ket v máji vyjde...dúfam, nebudem pod silnými hormónami, možno to embryám vadilo, ktovie.

ada83
30. mar 2013

@muchotravka166 haha rozhovor o mne a bez mna 😀 😀 😉 😉 😉 a pausal som zapaltila tak možem písať

ada83
30. mar 2013

@katulka25 a potom kedy asi vyje ket kolkaty den

katulka25
30. mar 2013

@ada83 podla sliznice sa uvidi. ale tak malo by sa okolo 20DC, ale minule som mala vklad az na 24DC kvoli nizkej sliznici. tak uvidime

ada83
30. mar 2013

@katulka25 aby som vedela že kedy mam povedať v praci že si budem brať pn 😉 😀

katulka25
30. mar 2013

@ada83 no ved uvidis ako ti dr povie.

ada83
30. mar 2013

@katulka25 no neviem či mi to povie teraz alebo až potom ked budem brať tabletky

katulka25
30. mar 2013

@ada83 asi podla toho ako budes reagovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre