ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@sakura hehe, to by bola aká haluz toto 😀 😀 😀 😀 muž povedal, že ak by tak bolo, tak pôjde pýtať peniaze nazad...že ked si nevedia urobiť svoju robotu 😀 😀 😀 😀

v pohodičke bola...len rozlietaná, ešte ma vybavovala a už mala byt na sále...čo ti poviem..šak vieš ako to chodí...

ty sám máš ok? 😀

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@ada83 no vyzerá to tak, že asi nieeee.....ja som sa tešila, ale tak už vydržím...vychádza to, ked dobbre rátam na koniec mája, alebo začiatok júna🙂

booože, budem musieť kúpiť zimnú tehotenskú bunduuuuuuuuu:((((((( ach

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
no to by bolo teda 🙂))) Ale je vela takých prípadov..poznám z MK dve baby takto že neúspešné IVF a potom sa im zadarilo prirodzene 🙂)
Jaaj ved soms a jej dovolala až na 3 krát.. a vybavená som bola behom minúty.. nedala mi ani šancu sa spýtať na to HCG 😝 Objednala ma až na 16 apríla na sono.. ma šlahne dovtedy asi 😝

Mám sa fajn.. ani neviem že som tehu..len keby ma tie ciciky tak neboleli..neskutočné..ach jaj...

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@sakura no, tak to je super, že bolia🙂 ved si to už treba poriadne užiť, ked sa zadarilo..počkaj, začneš aj grcať o chvílku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neeeee neeeeee, to ti neprajem veru🙂

no, dosť inak bola aj báb dnes ráno u petrovej, aj neobjednané..takže asi sa minuli termíny...neboj sa, to ti pekne ujde, len sa šetri, oddychuj🙂

katulka25
2. apr 2013

@muchotravka166 no tak to ja neviem. Lebo ja mam problem udrzat tehu. Takze preto ide vyskusat nieco ine. Tak uvidim. Vola sa to lutinus

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura jeej ahoj pockaj to hcg ti akoze dnes nechceli povedat? sakraaa to dufam jakoze ja to vytiahnem z nich nedam im pokoj fakt a oni ma poznajuu tak mi radsej povedia aj svoje rodne cislo 😀 😀 😀

muchotravka166
2. apr 2013

@katulka25 ahaa tak toto neviem ale to cim je ze sa neda udrzat tehu slaby krcok? otvara sa ci ako?

katulka25
2. apr 2013

@denulka85 ahoj moja a co dr nato? Ako dalej? Kolky tt si dnes?

katulka25
2. apr 2013

@muchotravka166 to nevie ani docent a som pre neho velka zahada. Ja nemam problem otehotniet aj prirodzene, len neudrzim. Tak uvidime ci tetaz pomoze

denulka85
2. apr 2013

@katulka25 uz mi tt nehovori zas mam ist v piatok takze asi sa uz zblaznim zachvilu volam pre vysledky a dufam co zastupuje sestricka mi ich obvola

katulka25
2. apr 2013

@denulka85 ach moja. Drzim silno prsty aby to bolo uz len lepsie. Daj potom vediet hcg

muchotravka166
2. apr 2013

@katulka25 ty kokos vidis ja zase nevytvaram folikuli a mozno udrzim boze aky je tento zivot nie hrozny, ja len dufam ze ti na to on nieco vymysli inak zaujimave ze toto nevie vyriesi obvodny gynekolog

muchotravka166
2. apr 2013

@katulka25 no ahooj to co akoze ze ti nehovori tt co to znamena? a dnes ti co zistili alebo neviem hovor

fantinka
2. apr 2013

@muchotravka166 ja som na mobile takze ano.

muchotravka166
2. apr 2013

@fantinka hm ja neviem neslo to nijak vobec

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no mne je tiez vselijako z toho rozmrazovania...ja tam mam tri blasty ale vidis ani cerstve sa bechytili...keby to terz nevyslo co sa verim nestane tak mam kontakt na inu dr.v car na antolskej. Pomohla fakt tazkym pripadom.

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka pojdene si tu bundu kupit spolu 😀 lebo ked budu dvojky tak nam bude dobry asi iba padak.

fantinka
2. apr 2013

Inak aj vas bolia tak vajecniky? Ms trvala takmer 8 dni a odvtedy ich furt citim.

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka myslíš dr. durechovu, alebo tak nejako sa volá? ja ostanem pri petrovej..nejako ti jej verím..a ja si myslímm, že ak máme byt tehotné, tak aj pri jankovi z hornej dolnej to vyjde...ja si myslím že ani dr nevedia ako to všetko bude pokračovať..robia tie kroky čo stále, resp. niečo zmenia, ale výsledok ti nik nezaručí...🙂

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka mna hej, mna celé podbruško..keby som dnes nebola na utz, tak myslím si že nejaký problém..ale všetko oka...ja mám dnes 13 den, ale veru všetko cítim

denulka85
2. apr 2013

hcg klesaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka tak to som sa pobavila riadne 😀 😀 😀 😀 😀 nám vari už bude súdené ani z domu nevyjst, čo? 🙂))

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@denulka85 juj, to mi je luto toto.....:(

muchotravka166
2. apr 2013

@denulka85 bozeeee strasnee ☹ 😒 ☹ 😖

denulka85
2. apr 2013

stvrtok kontrola hcg aj uzt ak fakt klesa hcg tak v piatok je najhorsi den v mojom zivote 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
mám HCG 🙂) Štvrtok mi ho hned volali.. ja som sa len chcela spýtať že prečo je také vysoké 🙂 Či to nevyzerá na jednovaječné dvojky 🙂)

muchotravka166
2. apr 2013

@sakura jaaj inak ano myslim ze si mala nieco 2000 nie? ci? ja uz presne neviem ale pamatam si volaco, ty kokso ale to asi znaci o dvojkach nie? a nechceli ti povedat? no ja to z nich dufam dostanem

muchotravka166
2. apr 2013

@denulka85 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 strasne je mit o fakt luto boze ale ze velmi, ale mozes povedat ze doktori robili vsetko

sakura
2. apr 2013

@muchotravka166
no pri malej som mala 745 a teraz že 1156 😀
Tak ale vysvetlujem si to tak že Ella bola 8 bunkovec a toto už bola expandovaná blasta... neviem....
Že dvojky..nestraš 🙂)))
Noo moja dostaneš to z nich až pri ultrazvuku 🙂 Ja idem až 16.. dovtedy ma natiahneeeee 🙄

sakura
2. apr 2013

@denulka85
mooja to mi je lúto :-/////

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre