ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

fantinka
3. apr 2013

Inak kto ide v piatok do car? Len ja sama?

katulka25
3. apr 2013

@fantinka aj ja 🙂 .na 7.00 ty kedy?

fantinka
3. apr 2013

@katulka25 noo ja az 8:30...

muchotravka166
3. apr 2013

@sakura aaaaaaaaa toto som nemala vidieeeet 😢 zabudla som kolko si ty mala hcg po et?

sakura
3. apr 2013

@muchotravka166
Klud moja..... Pri Et som mala 8 bunkove bez PK a HCG 745

muchotravka166
3. apr 2013

@sakura noo ja som mala ale blastu a to s pk a 1223 no neviem neviem a na kolkaty den si mala tych 1000 volaco teraz som nasla a to si ale mala hatchujucu blastu ake dobre to som ti aj hovorila rychlostne embryo hehe ale to kolky den po et si mala prepac vies tolko info tu je ze uz neviem kto co ako pise

fantinka
3. apr 2013

@muchotravka166 inac nechapem preco tak stresujes za dve. Ved si si dala vlozit dve tak si musela pocitat ze sa mozno chytia nie? 😀

sakura
3. apr 2013

@muchotravka166
Teraz som mala na 13 den HCG 1156 bez pk expandujucu blastu

sakura
3. apr 2013

@fantinka
Prave ze ona chce dvojky🙂

sandra077
3. apr 2013

@fantinka ja idem tiez na 8:30 na krv...ale asi nebudem mat naladu dobru ked mi vyjde rano negativny 😠

muchotravka166
3. apr 2013

@fantinka no vsak prave stresujem ze ci su tam obe to znamena, nerada by som bola keby mi jedno odislo ked su tam obe nech tam obe zostanu o to ide ja uz nemam ziadnych mrazakov a nechcem od inej zeny vajcia

muchotravka166
3. apr 2013

@sakura no ale aky je rozdiel teda v pk a nepk? myslim v tych hcgckach sorry ze sa tak blbo pytam ale inak sa neviem dozvediet 😀 😀

muchotravka166
3. apr 2013

@sakura inak ale ked to tak zoberiem ja som mala slabsiu blastu a to ma o sto viac a jednu beckovu tak je tam moznost dvoch no strasne by som si priala bracekov a sestricky 😀

fantinka
3. apr 2013

@muchotravka166 chapem nechces ine vajcia.... 😀 budu dve uvidis.

muchotravka166
3. apr 2013

@fantinka jaj no su to ine vajcia ale nechcem aby si oni boli nebiologickyy eeeee 😀 😀 😀 😀 ale to nemozes zarucit ze budu dve nevadi kaslat na to ja tu len teorizujem a tak ziskavam skusenosti o hcgckach haah

fantinka
3. apr 2013

@sakura to je aka expandujuca blasta? Kde expanduje? 😀

fantinka
3. apr 2013

@sandra077 a ako vies ze bude negat.? Ok takze si sadnem dalej haha.

sakura
3. apr 2013

@muchotravka166
neboj 🙂 budú dvojky 🙂 Predlžená kultivácia..vieš čo je, či?

@fantinka
neviem že vraj je to naj.. už opúšťa nejaké vákuum a ide za zahryznúť do sliznice..čítala som článok že v Nemecku a vo Švajčiarsku preferujú iba toto štádium...

sandra077
3. apr 2013

@fantinka 😀 no tak uvidis podla asi mojho vyrazu ked bude negativne ze ako sa budem tvarit... 🙂 neviem ci bude uvidime nadej umiera posledna asi... 😕

muchotravka166
3. apr 2013

@sakura hmm to viem ze co je len neviem ze aky je teda rozdiel v tych hladinach pri pk a nie pk viem ze tam sa vyberaju najlkvalitnejsie embrya no ale pozri ty si aku hatchicu mala tam :D

sakura
3. apr 2013

@muchotravka166
neviem.. vo vyššom štádiu.. teda po PK sa nezahryzne rýchlejšie? Ma len tak napadlo 🙂)
No ja neviem kde sa tam nabrala 🙂) No malo to byť malej dvojča 🙂) Tak som zvedavá čo sa z neho vyklube 😀

muchotravka166
3. apr 2013

@sakura noo malo by ze vraj blastocysta uz na druhy den, tak ja ti neviem pozajtra idem zase na krv som extreeemne zvedava, a inak vidis manzel ti hovoril ze by nevadilo keby aj dve vsak co by bolo na tom :D

fantinka
3. apr 2013

@sakura aha a to mi nepovedali...a po kete sa ako dlho caka na vklad? Rozmrazia a v ten den daju? Ja sa len bojim aby som nemaka problem s uchytenim...

sandra077
3. apr 2013

som bola prave na wc a mala som na slip vlozke taky ruzovy vytok..to som dnes 26/25DC...myslite ze to mozu byt uz predzvest kramov? :((((((((( som smutna placem z toho....☹(( mam ist dostat v sobotu....

muchotravka166
3. apr 2013

@fantinka nic nebudes mat ziadny problem ver si, pome okamzite a pozres si twilight

elle81
3. apr 2013

@sandra077 a test ti aký vysiel?

sandra077
3. apr 2013

@elle81 robila som si v pondelok a nic... 😖

elle81
3. apr 2013

@sandra077 a zajtra ides na krv?

sandra077
3. apr 2013

@elle81 v piatok to bude 14dni po et az vtedy...

elle81
3. apr 2013

@sandra077 ja neviem, ale ja ked som mala 1ivf tiez som zacala trosku spinit 3dni pred krvou a ked som isla na krv, uz som normalne krvacala, tak mi uz ami test nerobili 😒 ...ale pockaj este, kazda sme iná 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre