ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katuska54
13. jún 2012

ahojte aj ja chodim k dr. lattakovej a som spokojna. teraz pojdeme na nase prve ivf,tak dufam,ze uz konecne budem tehu 😉

soni1
14. jún 2012

@katuska54 drzim palce, nech sa podari. my sme boli na IVF a KET u doc. Valkyho, ale neuspesne. teraz rozmyslam, ze by som zmenila doktora. rozmyslam nad Petrovou alebo Lattakovou. bojim sa vsak, ze Lattakova je mlada a nema este tolko skusenosti, no k valkymu uz nechcem ist.

viktoria1975
14. jún 2012

@soni1 my sa snazime 4. rok. Sme starsi par / ja 37 a manzel 49/ ,ale jedno dieta ja uz mam, som sekundarne sterilna, vraj za to moze antikoncepcia. Vsetky vysledky mame ok, sme zdravi...ale nejde to, lebo ja nemam menstruaciu a tym padom ovulku - nerastie mi endometrium. Mame za sebou 2 x IVF, 2x KET a 1x IUI. A mame na sebe +14,5 kg... 😀 Este raz sa chystam na IVF, zaciatkom buduceho roku, ked mi skonci v praci projekt a budem amt trochu viac casu na sustredenie sa len a len na dieta...teda jeho pocatie... a ty ako?

viktoria1975
14. jún 2012

@kristina81 Ja som velmi spokojna, chvilku trvalo, kym som jej prisla na chut,ale verim jej, je odbornicka...

soni1
14. jún 2012

@viktoria1975 a ty ku komu chodíš?

kristina81
14. jún 2012

@viktoria1975 ako myslis,ze na chut? 🙂 Nie je jedno ako s nou komunikujes?A pomohla ti,zistila ti nieco?

viktoria1975
15. jún 2012

@soni1 Ja chodim k Petrovej, som s nou spokojna, len sa musis vela pytat a vela si sama nastudovat, lebo je to koplikovane a nie vsetky informacie dostanes na klinike.

viktoria1975
15. jún 2012

@kristina81 je jedno ako ty, ale lekari vela veci nechtiac zamlcia, lebo ich povazuju za samozrejme a tak sa musis vela pytat a vela studovat a az potom rozumies, co ti hovoria...a Petrova je super odbornik, ale vela veci nepovie, lebo su pre nu samozrejme. Mme sa snazi pomoct, ale zatial som neotehotnela, som vraj velmi ojedinely pripad, ale nevzdava to.

soni1
15. jún 2012

Sem do tejto témy už nikto nechodí? ☹

mamartinka
15. jún 2012

@soni1 Preco.Ved tu baby dnes pisali.

kristina81
15. jún 2012

@viktoria1975 dufam,ze hlavne veci povie a najhlavnejsie je aby nam pomohla.. 🙂 Ak mas termin tak sa dlho caka?Ja som v iscare este nebola ako to tam chodi.

viktoria1975
15. jún 2012

@kristina81 objednas sa na recepcii, telefonicky, dostanes termin, vystria manzela - spermiogram a pozrie teba a dohodnete postup. Potom vas poslen na genetiku a mozete zacat... 🙂

soni1
15. jún 2012

@viktoria1975 na genetike sa čo všetko vyšetruje a ako postupujú pri vyšetrení? mňa Války nikam neposlal, hneď navrhol IVF.

viktoria1975
15. jún 2012

pyta si rodinnu anamnezu a vysetrenie z krvi sa robia. vysledky su za 1 mesiac. az potom nas pustila na IVF

soni1
16. jún 2012

@viktoria1975 aj vám niečo zistili? nám totižto nič, všetky výsledky v poriadku, len sa nedarí.

mamartinka
16. jún 2012

@soni1 vy ste natom potom tak ako my.Tiez zdravy a stale to nejde.

viktoria1975
16. jún 2012

@soni1 ,
@mamartinka
aj my...vsetko OK a NIC...

mamartinka
16. jún 2012

@viktoria1975 Kolko sa snazite a co ste uz podstupily?Ale sa nam dari co?Nam uz cez 5 rokov nic.

viktoria1975
16. jún 2012

@mamartinka My sa snazime 4. rok. Sme starsi par / ja 37 a manzel 49/ ,ale jedno dieta ja uz mam, som sekundarne sterilna, vraj za to moze antikoncepcia. Vsetky vysledky mame ok, sme zdravi...ale nejde to, lebo ja nemam menstruaciu a tym padom ovulku - nerastie mi endometrium. Mame za sebou 2 x IVF, 2x KET a 1x IUI. A mame/mam na sebe +14,5 kg... Este raz sa chystam na IVF, zaciatkom buduceho roku, ked mi skonci v praci projekt a budem amt trochu viac casu na sustredenie sa len a len na dieta...teda jeho pocatie... a vy ste co podstupili uz?

mamartinka
16. jún 2012

@viktoria1975 mas I.P hore obalka.

kristina81
17. jún 2012

@viktoria1975 Termin a tak to viem.to je vo vsetkych centrach rovnako.A ta genetika je nevyhutna?My na nu nechceme ist.Ja mam sekundarnu sterilitu takze podla mna genetika je zbytocna.Mam uz jedno dieta.Moj gyn. mi hovoril,ze aj tak by mi tam nic nezistili.Este co by ma zaujimalo.Na iscare stranke som videla,ze petrova ordinuje len tri dni v tyzdni.Ako to je ked stimulujes a musi ist na kontroli kazde dva dni?Ides k inemu lekarovi-ke?Aspon ze 1. ivf som musela chodit obden.

karkana
17. jún 2012

@kristina81 ono je dobre ísť a mať vyš. rôzne, lebo sa vie dr. odraziť od toho, čo všetko máš OK, a zisťuje problém inde,mne za desať rokov docent dal urobiť len genetiku, ked som sa pýtala nič nič netreba, no ale som si dala sama urobiť, aj krv a tak som si sama vždy pýtala nech mi vezme ,či hormony su ok,a prečo by nemali byť- to bolo jeho,síce boli no ale radšej sa poistiť,bodaj by sa ti hned podarilo, to je ten lepší prípad, 😉

viktoria1975
17. jún 2012

@kristina81 chodila som aj do nemocnice, kde ordinuje. Aj 2x denne niekedy...

kristina81
17. jún 2012

@karkana ja mam vsetky vysetrenia uz urobene okrem genetiky.To pokladam ze zbytocne lebo podla mna genetika sa vekom nemeni.Aspon si myslim ja.A vsetko mam ok.Cize podla lekarov som na 100 perceent zdrava.Vraj si mam urobit poriadok v hlave. 😀

kristina81
17. jún 2012

@viktoria1975 Dufam,ze dbakrat za den by som chodit nemusela lebo BA nemam na skok. 🙂

viktoria1975
18. jún 2012

@kristina81 je to velmi individualne, ja som cela problemova,,. ☹

kristina81
18. jún 2012

@viktoria1975 tak to mi je luto....

havranica
19. jún 2012

Ahojte? Neviete ako je to s iscare pocas leta? Pracuju v normalnom rezime? Diky

andyaa
25. jún 2012

@ada83 ani ja by som nemenila je fak fajn..

andyaa
25. jún 2012

bol niekto na KET v poslednych dnoch u Lattakovej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre