ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

majka21
13. aug 2010

Sakura ďakujem a ty sa držkaj a opatruj sa. 🙂

bibi24
19. aug 2010

Caute baby, co je tu nove? Nechysta sa buduci tyzden niektora na ET, alebo KET?
Ja by som mala mat KET buduci stvrtok....

@sakura, ako sa mas?

jajus18
19. aug 2010

@bibi24 ahojky mna asi na buduci tyzden caka OPU,v stredu som zacala pichat injekc.tak myslim ze niekedy koncom tyzdna tam aj ja pojdem 😉

bobi3
19. aug 2010

@bibi24 a ja zasa čakám na začiatok stimulky 🙂 žiadosť už máme schválenú, tak dúfam, že s novou mrškou začneme 😉 v pondelok iscare...

bibi24
19. aug 2010

@jajus18 - tak sa ti to uz blizi 🙂 Ked si v stredu zacala pichat, tak opu budes mat mozno v sobotu, alebo aj v pondelok, si ja myslim. Zatial ok?

@bobi3 - a nakoniec ides na ivf, alebo len iui? ja idem tiez v pondelok do iscare, na 7:30. Ty chodis tiez k valkymu, ze?

kitu
19. aug 2010

Ahojte baby,

no tak u nás to nakoniec dopadlo takto- minulý štvrtok som intenzívne čakala na mrchu-- keďže som v pondelok zobrala posledný dufík tak som očakávala ako klasika najneskor do 3 dní mrchu a už som sa tešila na to naše iui čo malo prísť teraz koncom augusta...(povedali sme si že tento cyklus kašleme na všetko- užijeme si dovolenku a koncom augusta pojdeme pekne do toho) a predstavte si mrcha nedorazila-bola som z toho statne nervozna lebo som to mala presne vypočítané s tým iui... a keď nedorazila ani do pondelka rána tak už mi to nedalo a testla som... ale to som len preto že ma baby z našej temy nahovorili- ja som bola v tom že moje telo zahaprovalo ako najust- aby nám to iui nevychádzalo- a na moje neskutočné prekvapenie na teste boli // kukala som na to ako vyoraná myš...

takže nám sa to neviem ani akým počinom podarilo prirodzene- a to vobec netuším kedy bola ovulka, nemala som žiadnu stimulku, iba parlodel na zníženie prolaktínu...vôbec sme sa nesnažili ako po minulé mesiace, jednoducho sme kašlali na to... včera som testovala zas a už tam boli riadne kolajnice...

babulky ale chcem sa vás teraz spýtať- mám ísť ešte aj na krv do iscare a k našej dr? či stačí k mojmu dr.?k tomu idem zajtra- chcela som ísť až budúci týždeň najskorej ale dr to vyriešil za mňa- utorok mi volal lebo chce na zajtra tortu- tak idem zajtra...

bobi3
19. aug 2010

@bibi24 áno, k Valkymu, a ja idem až na 11tu... no nakoniec z IUI nič nebolo, lebo vajíčka nedozreli tak ako mali a tak sme rovno napísali žiadosť... A ty sa ako cítiš? Pred KET tiež niečím stimuluješ?

@kitu no teda 🙂 zázraky sa veru dejú, mom moc blahoželám!!!!! 😉 opatruj sa...

jajus18
19. aug 2010

@bibi24 no ano zatial je to v pohode 😉 pomylila som sa v utorok som zacala,nejako to mam popletene 😀 ty aj nieco beries pred KET?

jajus18
19. aug 2010

@kitu jeeej,gratulujem a drzkam palce 🙂 asi sa tvoje telo naplasilo tak si to rozmyslelo 😀

bibi24
19. aug 2010

@kitu tak to je naozaj super sprava 😉 Ale tak vy ste nemali az take problemy...takze vtedy je nadej, ze to vyjde aj prirodzene 🙂 Gratulujem! 😉

Ja stimulujem len liekmi, beriem Estrofem (mam taky rozpis, ze kedy kolko). Teraz som 14 dc a vklad bude na 21 dc. Citim sa uplne v pohode, ani neviem, ze nieco beriem. 🙂

Bobi, tak nakoniec rovno ivf? A bolo to nutne?

bobi3
19. aug 2010

@bibi24 asi áno, myslím, že prirodzene len keď motyka vystrelí 😀 takže ideme do toho 😉

sakura
20. aug 2010

@bibi24
ahojky. No máme sa fajn. Ešte stále zápasime s tým zápalom. Ja už nechápem čo to je. Nemám ani horúčku a ani nič. Neviem čo je to za zápal. Moč mám v poriadku v pošve žiadne baktérie, nič, úplne na jednotku. Čo som pozerala na nete tak sa väčšinou zápal prejavuje vyrážkami alebo horúčkou. A ja nič. Asi som zrejme výnimočná 😕
Ale našťastie sa zápal stopol na 18 a nestúpa. V utorok ráno idem do Iscare na krv. Jeeeej tak na budúci týždeň idete na to 🙂 Super 😉 Držím palčeky 😉

@kitu
supeeeeeer. Ja odpadnem 😀 Strašne sa teším, parááááááááda 😀

jajus18
20. aug 2010

@sakura ahojky 🙂 tak uz som si myslela ze s tebou nieje dobre a niekde lezis v nemocnici,ked si sa dlho neozivala!a ty sa nam este trapis s tym zapalom ☹ tak hadam je to na dobrej ceste ked to uz nestupa 😉 drzkam palce nech ten zapal cim skor je prec 😕

sakura
21. aug 2010

@jajus18
noo veru dobre mi nebolo - myslím psychicky. Už som z toho chytávala depky 😝 Tak dúfam že teraz v utorok mi dr povie že je už všetko ako tak v poriadku 🙂 A ďakujeeeeeem 😉

jajus18
21. aug 2010

ahojte babenky,je tu nejaka z vas ktora brala pocas IVF prednison?co som citala,tak dobre skusenosti nie su s nim..

nemko
22. aug 2010

Caute kocky, len som vas prisla pozdravit.@sakura velmi Ti drzim palce aby bolo vsetko o.k, kockam co sa chystaju na IVF drzim palce a kockam co nevyslo IVF odkazujem - nevzdavajte to !!!

nemko
22. aug 2010

A kocky co nasli // - blahozelam 🙂

jajus18
22. aug 2010

@nemko ahojky. 🙂 no co je s tebou?ani si sa tu neukazala,ako ti je?planujes dalsie ivf?diky ti za podporu 😉 ,

nemko
22. aug 2010

jajus mam sa uz celkom fajn, meska mi M tak cakam, dalsie IVF neplanujem a ked pojdem tak uz na Antolsku k Durechovej.Baby mne minuly tyzden prisla faktura z Iscare, bola splatna 31.jula a prisla mi domov 18.augusta s tym, ze mam zaplatit 222 Eur za mrazenie - ja som si nic mrazit nedala 😀 Bola som vytocena a planujem ist s tym za pravnikom nakolko je tam napisane, ze v pripade omeskania splatnosti budu ziadat uroky z omeskania.Nejde o to, ale ja som tam jasne povedala, ze KET nechcem a neviem z akeho dovodu si nieco take mohli dobolit, maju tam doslova bordel.
Inak som v poho, sice som sklamana z neuspechu, ale snad sa raz dockame.Planujem ist za Durechovou len musi to prist tak spontanne, myslim, ze ma chapete, uz to nechcem tlacit a silit - co ma byt bude.

nemko
22. aug 2010

dalsia pikoska je, ze pri transfere mi povedali, ze zvysne embryjka mi dali do troch skumaviek zmrazit a na fakture su len dve to tretie netusim kde je, no proste maju v tom chaos, podala som staznost 🙂 ja mam velke "stastie"uz druha staznost 🙂 nastastie ta prva bola doriesena tak ako som dufala, ze bude doriesena.ja nepochopim ako v takej institucii v tak citlivej veci moze mat niekto taky bordel, fakt nepochopim.

bobi3
23. aug 2010

ahojte babulky 🙂
tak už sme podpísali zmluvu, receptík máme, dostala som agolutin, aby mrška došla včas a od 2DC začíname😉 Budem si pichať Bravelle. Poznáte to niektorá? Ja som o tom ešte nikdy nepočula. Po robotke bežím do lekárne, som zvedavá na ten zázrak.
Ani sa mi nechce veriť, že už začneme, ešte teraz sa celá trasiem
😀

nemko
23. aug 2010

@bobi3 drzim palce aby vsetko dopadlo tak ako ma 🙂

bobi3
23. aug 2010

@nemko ďakujem 😉 vidím, že ty stále bojuješ... a teraz trochu iným spôsobom 😀 tak nech to dobre dopadne, držím palčeky 😉

nemko
23. aug 2010

uz som dobojovala, rano som volala s GR z Iscare a vsetko som vybavila - som spokojna 😀 co sa tyka tehu nebojujem, nechavam to teraz volne plynut a po lete pojdem za Durechovou 😉

katkaajurko
23. aug 2010

a na Antolskej sa nabeton otvara nove centrum 😨

ja zatial nemozem povedat zle na iscare a dufam,ze ani nebudem (klop klop klop)...

bibi24
23. aug 2010

@katkaajurko - Kati, ja zatial tiez nie 😉 A tiez klopem - klop klop 😉

katkaajurko
23. aug 2010

Mam otazocku-ako je to v iscare pri odbere krvi na hcg? v piatok mam ist a neviem kedy byvaju vysledky-resp.ak hcg v tele nie je - kedy sa dozviem ze prestat uzivat duphaston a tak... este v ten den,ci?

bibi24
23. aug 2010

Kati a test si si nerobila? 😉 V iscare volaju az na druhy den doobeda. V piatok ti zoberu krv a v sobotu budu vysledky. Ale o tom uzivani neviem. Ked ale nebude ziadne hcg, asi ho mozes kludne vysadit.
Drzim palce 😉

katkaajurko
23. aug 2010

@bibi24 aha cize zavolaju aj v sobotu? netestovala lebo mi pichali pregnyl a ten to skresluje... 😒

bibi24
23. aug 2010

Nemam to 100% overene, ale kedze normalne funguju (dokonca niekedy aj v nedelu), tak podla mna zavolaju 😉
Ved ja ta nechcem prehovarat, ale Pregnyl je uz po 10 dnoch z tela von. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre