ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

csokasi
15. jan 2013

@martinazvo On toho moc nenakeca, al e keď sa spýtaš odpovie, ma už čosi odžité asi ...

martinazvo
15. jan 2013

@csokasi no ja som dnes isla na 7:00, aspon som v pohode zaparkovala...

gaga83
15. jan 2013

@katulka25
doc.valky mi to odporucil ako dalsi postup ked otehotniem,kedze s tym nemam problem. Ty si asi ten jeden pripad co mu nevysiel. Ako casto si si to potom pichala?

katulka25
15. jan 2013

@martinazvo
@csokasi on je taky svojsky, ide o zvyk 🙂 ja som na 7:15 🙂 tak sa mozno stretneme

katulka25
15. jan 2013

@gaga83 a co ma aj spomínal? No predpokladám že nato pojdeme opat. No počkáme som to kým hcg nezačali klesať. Len ja som mala vtedy biochemicke tehu :(

martinazvo
15. jan 2013

@katulka25
@csokasi tak ja som bola trosku smutna z tych "len" 3 vajicok a mozno som len naivne cakala nejake mile slovo...

csokasi
15. jan 2013

@martinazvo @katulka25 Tak mne nepovedal ani koľko ich mám takže Ja to ani neriešim, som si zvykla a možno mi to aj trochu vyhovuje ...

martinazvo
16. jan 2013

@csokasi
@katulka25 jasne, asi by bolo lepsie aj u mna "neriesit"...

katulka25
16. jan 2013

@martinazvo niekedy aj tri stacia nato aby to bolo uspesne. aspon nebudes mat OHSS, bude to ok, uvidis 🙂

katulka25
16. jan 2013

@csokasi 🙂 mne len povedal, ked som tam bola, ze ich je vela, takze tak. ale je jedno kolko ich je, hlavne aby vysledok bol pozitivny 🙂

martinazvo
16. jan 2013

@katulka25 jasne, vdaka za podporu, uvidim co povie zajtra Hruzik... dnes uz som si pichla aj Cetrotide, v pohode aj tato injekcia... tak uz len aby vajicka pekne dozrievali 🙂

gaga83
16. jan 2013

@katulka25 hovoril, že 30 krát mu to už vyšlo a raz nie. Aký je vlastne postup ????Ja si mám pichnúť 1/3 pregnylu ked zistím, že som tehotná a mám volať.

klaudia84
16. jan 2013

@ada83 ahoj,volala som do poistovne,a ze doktorka je chora,uz cely de.cember a mam zavolat za dva tyzdne.ma porazi,tak potom kedy ja pojdem na ivf.som sklamana:(

ada83
16. jan 2013

@klaudia84 ahoj a to ju nikto nemôže zastupiť to je des ☹ a kedy máš dosta mrchu?

klaudia84
16. jan 2013

okolo 25eho.25 ideme na konzultaciu,uz budu vysledki z hormonalneho profilu a ja uz som sa tesila,ze uz ideme na to.teraz som zacala brat duphaston.a vraj v poistovni maju toho strasne vela,takze to je des.to este moze potrvat dalsi mesiec. :(

ada83
16. jan 2013

@klaudia84 asi hej ked to nema kto iny robit a centra to tam posielaju z celeho slovenska uvidfis mozno ta prekvapia

klaudia84
16. jan 2013

asi to tak ma byt.ked som vydrzala 3 roky pohode vydrzim este mesiac

ada83
16. jan 2013

@klaudia84 to som si aj ja povedala v novembri ked brisla ziadost spolu k kramami a sestricka povedala ze uz to nestiham a poto ked som isla k dr tak povedala ze by sme to stihli

klaudia84
16. jan 2013

ach,nervy moje:(ty kedy ides?

ada83
16. jan 2013

Cakam na mrchu mala by prist kazdu chvilu dufam ze este dnes

klaudia84
16. jan 2013

tak ti drzim palce.idem do robotky.pa:)

ada83
16. jan 2013
katulka25
16. jan 2013

@gaga83 ja som tam chodila na inekcie asi každý druhy den. A pichali mi to do svalu 🙂

lea231
16. jan 2013

baby drzte palce, od dnes sa idem po prvy raz spriatelit s Gonalom 🙂 myslim na vas, treba to brat pozitivne

martinazvo
16. jan 2013

@lea231 ahoj, super! A ides pichat vecer? Ja picham vsetko rano... V den kontroly az v centre po kontrole...

martinazvo
16. jan 2013

@lea231 ahoj, super! A ides pichat vecer? Ja picham vsetko rano... V den kontroly az v centre po kontrole...

gaga83
16. jan 2013

@katulka25
to si tam chodila iba koli injekciam, ci ti robievali aj sono a brali krv?? Ja to mam dost daleko tak bude sranda;)

sakura
16. jan 2013

@csokasi
aj ja som chcela dvojky 🙂 Aj dr sa na mňa pozerala že čo idem riskovať že si dávam vložiť len jedno.. ale muž sa bál dvojičiek 🙂
Nakoniec chvála bohu že som si dala vložiť len jedno..lebo som chytila brutálny OHSS , skončla v nemocnici...dr napokon uznala že v mojom prípade šťastie že som dala len 1 lebo keby som dala 2 a ten môj OHSS x2 .. by to nemuselo dobre dopadnúť....

lea231
16. jan 2013

@martinazvo
idem az vecer 21:30 pichat ...mam o tri domy susedu, ktora robi s Dr. Hruzikom na Kramaroch ... tak mi to bude ona pichat. Ozaj,musi sa tam dodrziavat presna hodina?

katulka25
16. jan 2013

@gaga83 niekedy len kvoli inekcii a niekedy bola aj kontrola.ale ja blízko robím, takze v pohode

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre