ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
28. apr 2013

@ada83 ale ja neviem preco ti dali 20ku

cucoriedkacucoriedka
28. apr 2013

@fantinka no uvidíme čo mi zajtra poviem🙂)) možno aj v utorok pôjdem🙂)) a teba spoznám hned.))) bo máš foto

ada83
28. apr 2013

@denulka85 asi sa bud ona alebo v lekarni pomýlila

denulka85
28. apr 2013

@ada83 inac moze byt lebo aj mne v lakarni chceli dat najprv 20a potom lepsie pozrel ze mam 5

ada83
28. apr 2013

@denulka85 inac odpisala mi asi aj teba som tam videla ze to nevadi ale mam si dat predpisat 5 mg pojdem zajtra do lekarne a uvidime co poriesim

denulka85
28. apr 2013

@ada83 kde si to nasla? pri snazilkach?

ada83
28. apr 2013

@denulka85 hej nepozerala si tam

denulka85
28. apr 2013

@ada83 uz som to nasla ale ako po stimulacii vajecnikov ona to nepochopila co som chcela 😠

ada83
28. apr 2013

@denulka85 musis jej to napisat asi lepsie mne poradila asi dibre zajtra idem do lekarne a uvidime

denulka85
29. apr 2013

@ada83 kaslem nebudem tam uz pisat .... daj vediet co si vybavila

ada83
29. apr 2013

@denulka85 ok idem o 8 do lekarne uvidim ale istila som že to može aj obvodna predpisať lebo nechce sa mi isť do iscare alebo do malaciek gyndošovi

ada83
29. apr 2013

@denulka85 vymenila mi ho bez problenu konečne mám svoju dávku

kvetkokvetko
29. apr 2013

@ada83 super, a prekvapilo ma, ze odpoveda dr. v poradni aj cez vikend... a inak to je na Slovensku asi jedina internetova poradna pre snazilky, ci?

ada83
29. apr 2013

@kvetkokvetko no vidiš asi sa jej chce aj cez víkend a pre nás je to lepšie čakať do pondelka by sa mi nechcelo 😉 neviem nehladala som poradnu ale asi je len tato jedna

denulka85
29. apr 2013

@ada83 to vazne ti ho vymenila? to mas dobre a kto sa pomylil v lekarni?

ada83
29. apr 2013

@denulka85 to nepovedala povedala som jej ze mam 20mg a potrebujem 5 mg ze nevadi tak mi dala 2 krab 5 mg ani som nic neplatila a ten jeden nacat je moj co uz

sakura
29. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
No sevas ako si dopadla? Sme sa minuli. Som bola vybavena za 5 minut a vzata 1x na cas🙂)

denulka85
29. apr 2013

@ada83 no to mas dobre mne to nechceli dat vraj to je na lek.predpis..

cucoriedkacucoriedka
29. apr 2013

@sakura ahoooj, no ja som došla o pol druhej a bola som von o desať dve🙂)))) no čo ti poviem, najprv že asi tehotenstvo, potom cysta:( kukala, kukala....ale ze sa to nedá jednoznačne, ale s najvacsou pravdepodobnostou cysta,ale taká, co sama praskne, nie že operovať, vzali krv hcg, zajtra výsledky a ked negat, pichnu mi agolutin a dala mi aj protokol, takže po agolutine do 14. dní menzes a idem stimulovat, teraz bez decapeptylu🙂))))))

ty ako si dopadla? 🙂

kle1984
29. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj kolko ti meskal menzes,lebo ja mam dnes 35 den a stale nic,ani necitim,ze by som mala dostat.

cucoriedkacucoriedka
29. apr 2013

@kle1984 ahoj, mešká mi dnes 13. den, čiže mam dnes 41, DC? ak teda dobre rátam.

ada83
29. apr 2013

@denulka85 musiš vedieť kde nakupovať a predaju ti aj bez receptu

cucoriedkacucoriedka
29. apr 2013

@ada83 že aká obchodníčka🙂))))

ada83
29. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no vidiš tak treba any si nemusela behot po dr a vybavíš v lekarni

cucoriedkacucoriedka
29. apr 2013

@ada83 no presne tak, čas treba usporiť na niečo lepšie, čo?🙂

ada83
29. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka možno to bola chyba lekarničky tak preto bola ochotná ale aj iné veci sa daju kupiť

ada83
29. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka takže ideš sa chvilu zase na ket ako sa čitala tak ma budeš nasledovať 😉

cucoriedkacucoriedka
29. apr 2013

@ada83 a to si bola v tej lekárni, kde si si vyzdvihla aj recept? mne dnes povedala petrová, že nie stále davajú prednison, že sú na to rôzne názory..ale že ona ide podla amerického protokolu a tam je, ja budem mat teraz pri stimulke 2,5 mg prednison a anopyrin 50--a pri prvej stimulke som anopyrin nebrala.

cucoriedkacucoriedka
29. apr 2013

@ada83 no, idem, idem🙂 len nech už kramy dostanem, sa smiala dr. že nie je veru boh vie čo mať tri týždne PMS🙂))

ada83
29. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ja mam estrimax od zajtra idem brať 2 tab a 5 mg prednison mne nedala anopirin ale povedala že po vklade da niečo tak neviem uvidime ked pojdem na kontrolu hej bola som v tej lekarni čo som brala recept aj všetky lieky na ivf mi zohnali priebehu dna a mam este aj body za to všetko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre