ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

b.bardyova
4. mar 2013

@kraskanz1 ja jej to neberiem ale ked mi predpise lieky a ppo chvilke mi povie, ze nech ich vysadim ..a vyskusame inu liecbu a potom, ze dame to bez liekov ..pride mi to ako skusanie ..pokus-omyl

ada83
4. mar 2013

@b.bardyova mozen to je že vela ich prešlo do ineho centra kolko maš este mrazacikov?

kraskanz1
4. mar 2013

@b.bardyova no je to take neprijemne verim ti tak aj ona asi skusa na ake lieky a ako na ne tvoje telo reaguje...kolkate ivf mate? Bo ja som pri mojom ivf 3x stymulovala lebo stal eosm nereagovala az na najvyssie davky...aj mne to vtedy prislo tak ze pokus- omyl a vacsinou to 1ivf je o tom zial...

b.bardyova
4. mar 2013

@ada83 ja mam este dvoch..keby som ich nemala uz som v Brne ..uvidim ako toto dopadne

cucoriedkacucoriedka
4. mar 2013

@ada83 petrová...doteraz to vyšlo tak, že všetko u nej som absolvovala🙂 inak, mám si pichať agolutin, aj zatra, aj napozajtra aj vo štvrtok🙂 au, štiplavá je riadne🙂

b.bardyova
4. mar 2013

@kraskanz1 no zatial sme 1ivf . 2x IUI, 1xivf a teraz ideme na druhy vklad dufam :D

cucoriedkacucoriedka
4. mar 2013

@sakura dakujem ti pekne🙂 hej petrová...bola zlatá....picham si aj agolutin, ešte tri injekcie. no paťdesiat bunkové vložili a ostané neprežili..mali sme PK, tak sa to vyselektovalo

ada83
4. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to si pichaš do brucha?

ada83
4. mar 2013

@b.bardyova ja mám este 4 v mrazaku tak uvidime čo povie dr ked pojdem po mrške za nou ake pokusi bude skusať na mne

b.bardyova
4. mar 2013

@ada83 a ty si z ba?? no uvidime aky mix am predpise :D aj ked ja pojdem uplne od zaciatku ..bez liekov

ada83
4. mar 2013

@b.bardyova hej som z ba ja idem po mrche na kontrolu sa dohodnuť na kedy bude ket počitam že v aprilovej mrche

cucoriedkacucoriedka
4. mar 2013

@ada83 ne, do svalu.

b.bardyova
4. mar 2013

@ada83 asi aj ja tak pojdem ..mozno sa stretneme ..a kde v ba byvas ak to nieje tajomstvo🙂

ada83
4. mar 2013

@b.bardyova ja by som mala dostať mrchu okolo 19 tak pojdem sa dohonuť byva v devinske

denulka85
4. mar 2013

@b.bardyova a co ti povedala? preco ti mrcha neprisla?

b.bardyova
4. mar 2013

@ada83 ja idem vo stvrtok na injekciu a neviem ako dlho bude trvat kym dostanem ...a potom sa dohodnem co dalej 🙂

b.bardyova
4. mar 2013

@denulka85 nic mi na to nepovedala..daju mi injekciu

ada83
4. mar 2013

@b.bardyova takže dostaneš asi skorej mrchu 😀 kamoska dostala po 7 dnoch a ty kde byvaš v ba?

ikacka
4. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
ak ti mozem poradit s tym Agolutinom, tak si skus ampulku pred pichnutim trochu nahriat v rukach a miesto vpichu si este pred aplikaciou injekcie poriadne zohriat (ja som si suchou rukou parkrat posuchala a stacilo). Injekcie mi pichal manzel a robil to naozaj pomaly - jedna injekcia cca 30 sekund. No a ked pichol, tak potom tiez pomasirovat, aby sa to dobre "rozlozilo". ...a tento postup celkom funoval. Ja som bola v Brne a tam som si musela pichnut po vklade 20 injekcii Agolutinu - ale zabralo a teraz som v 18tt 🙂
Dnes si Brno neviem vynachvalit - konecne som mala pocit, ze sa ku mne niekto sprava ako k cloveku. Bolo to moje stvrte ivf a pocas neho som sa dozvedela asi najviac, co sa vlastne deje s telom a preco robia to, co robia. Predchadzajuce 3 ivf som bola v Iscare u dr.Petrovej a moj nazor na nu nie je velmi pozitivny (a to je velmi mierne povedane). Ale verim, ze sa najdu aj ludia s opacnym nazorom a ten nikomu neberiem.
Tak drzim palce, nech to vyjde....

b.bardyova
4. mar 2013

@ada83 no ja byvam v ruzinove 🙂

ada83
4. mar 2013

@b.bardyova na opačnom konci ba ako ja

cucoriedkacucoriedka
4. mar 2013

@ikacka ďakujem ti veľmi pekne za radu..skúsim to takto🙂 ja som s petrovou spokojná...viem že dosť ludí na nu nadáva....ale čo sa týka odbornej stránky, nesťažujem sa🙂
tak ti veľmi držím prsty nech všetko dobre dopadne🙂

cucoriedkacucoriedka
4. mar 2013

@ikacka je tu pár báb, čo si brno nevedia vynachváliť🙂 viem o tom...zasa ja mám v svojom okolí kolegynu, ktorej 2 ivf v brne nevyšli a vyšlo jej to v gynfive.)
hlavné je, keď si ty spokojná, to je základ🙂

b.bardyova
4. mar 2013

@ada83 :D veru :D ale nevadi..stretneme s v iscare :D

ada83
4. mar 2013

@b.bardyova možne to je 😉

denulka85
4. mar 2013

@b.bardyova tebe akoze esrte odvtedy neprisli kramy co sme si uz davnejsie pisali?

gigi77
4. mar 2013

ahojte, takze dnes mame vklad za sebou, vlozenych mojich 100%, obidve embria sa rozmrazili, jedno 6 bunkove, a druhe asi 8 bunkove, vela okolo toho embriologicka hovorila a tak som na konci stratila nit 🙂 jedine co si pamatam ze jedno sa najprv tvarilo ze nic a potom ze delenie naskocilo, takze nakoniec vlozene obidve 🙂 s cucoriedkou sme sa zoznamili a aj dobre pokecali a z mojej strany, cucoriedka velmi dobry dojem si na mna urobila, rada som sa s tebou zoznamila 😀 😀 😀 😀 😀 ale co ma prekvapilo, ze si mas este pichat agolutin? mne nedala nic, len pokracovat utros a extrimax + rano 1/2 prednison...ze vsetko islo velmi dobre...aj som rada lebo asi by som si to sama nevedela pichnut 😀 a o dva tyzdne pondelok rano prist na krv 😀 takze dame aj spolocnu krv?

b.bardyova
4. mar 2013

@denulka85 no ..mali mi prist 17.2

gigi77
4. mar 2013

najlepsia je moja dcera, ako keby vedela ze sa nieco deje, furt sa pyta ku mne na ruky, nech ju nosim a skace po mne....no neviem neviem, ako toto ti nasi dvaja preziju 😀

sandra077
4. mar 2013

@b.bardyova cafko ja idem k lattakovej v stredu snad bude dobra na mna 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre