ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
9. jún 2013

@kraskanz1 a co cakas

ada83
9. jún 2013

@kraskanz1 mozete spolu kocikovat

kraskanz1
9. jún 2013

@ada83 chlapceka budeme mat...ale ona uz tiez musela byt tehu vtedy ked aj jaaa ani sa nepochvalila sice asi bolo este skoro no ale velmi sa jej tesim. Len dufam ze sa tam vrati lebo este sa s nou chcem asopn raz stretnut.

ada83
9. jún 2013

@kraskanz1 tak chod na návštěvu do car 😀

appolo
9. jún 2013

@ada83 no ta 1operacia je asi vzdy fajn.

ada83
9. jún 2013

@appolo asi hej aj to ze mozes ist domov a nemusis tam lezat

appolo
9. jún 2013

no tomu ver pred tym rokom som bola akurat v tedy ked bolo vonku asi 40stupnou.a tam ziadna klima.a musela som tam byt 5 dni.to bolo strasne.

cucoriedkacucoriedka
9. jún 2013

@denulka85 ja neviem čo cítim...asi nič🙂))) zajtra krv..tak uvidím, musím to stihnút rovno o siedmej, lebo idem na dva dní na služobku...a vieš že ma vôbec nelákalo testovať? stranda🙂 bude prekvapko🙂

cucoriedkacucoriedka
9. jún 2013

@ludi123 hehehe, že duch?🙂)))))) ducha treba lupou hľadať moja...tehotná si🙂)))

katulka25
9. jún 2013

@ada83 mna valky poslal do hainburgu rovno

katulka25
9. jún 2013

Dievcata prva foto na dofci - bociany 🙂) najskor jeden potom hned druhy. A tosom ich nevidela odkedy sa snazime 🙂
Ibac sa mame super a uzivame si 🙂

denulka85
9. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka no to sa cudujem ze ta nelakalo.... juj drzim palce na zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ada83
9. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka potom daj vedieť ako si dopadla budem cakať

ada83
9. jún 2013

@katulka25 tak možno potom prídete z dovci traja 😉

katulka25
9. jún 2013

@ada83 to asi nie ked mi asi zajtra mrcha skonci :( ale tak snad coskoro sa podari 🙂

ada83
9. jún 2013

@katulka25 kikomu sa podari hned po mrche

katulka25
9. jún 2013

@ada83 bodaj by si mala pravdu

ada83
9. jún 2013

@katulka25 dovca je na to najlepsia 🙂

gaga83
10. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka čakám na dobré spravičky 🙂

vidruska
10. jún 2013

@ludi123 nie, nie je to duch 🙂 potichucku gratulujem 🙂)

sakura
10. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka
mooja siiilno držím palec aby bola krvička pozitívna 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denulka85
10. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj akooooooooooooooooo???? dufam ze mozem gratulovat 🙂 🙂 🙂

martinazvo
10. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka ahojky, no ako, netrpezlivo cakame na spravicky 🙂

kvetkokvetko
10. jún 2013

ahojte, ja som oficialne negativna...po ms mam prist na kontrolu ....a @cucoriedkacucoriedka dnes isla na dva dni na sluzobku hned po krvi, tak sa dozvieme asi az v stredu...@ martinazvo @gaga83 @sakura @denulka85

ada83
10. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka akooooooooooooooooooooo

ada83
10. jún 2013

@kvetkokvetko to je mi luto

denulka85
10. jún 2013

@kvetkokvetko to mi je luto 😖 😖 😖 😖 😖 😖 a cucoriedka teraz nas necha cakat 😒

kvetkokvetko
10. jún 2013

@ada83 @denulka85 ja uz fakt neviem kde je problem, krasne blastocysty a prd z toho...kocky ako mi pride teraz mrcha, na kolky den a bude to brutal? prvykrat som mala estrimax a utrogestan, tak co mam cakat?

denulka85
10. jún 2013

@kvetkokvetko ja ked som bola prvy krat po neuspesnom mne prisli na 7den a nemala som to az take hrozne len bolesti brucha co ja nezvyknem mat pri kramoch... mala si blastocysty? keby clovek vedel ze v com je problem 😖

kvetkokvetko
10. jún 2013

@denulka85 ano blastocysty...pri ET 2 expadovane a teraz pri KETe sa dve aj rozmrazili, ale jedna sa dalej nevyvijala, tak mi vlozili 1...este mam jednu, ale ta ci sa rozmrazi, to bude ruska ruleta....ja som mala vsetkych 6 embryi na PK...dr. Petrova mi velmi odporucala dat PK, aby vedela, ako sa budu vyvijat...takze problem bude implantacia ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre