ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
2. dec 2013

@lea231 to faaaaaakt???? úžasné, teším sa s tebou, veeeeľmiiiiii...držkajte sa🙂

cucoriedkacucoriedka
2. dec 2013

@efkac jasné že je to pravdaaaaaa....teším sa s tebou🙂)) booože, ale otehotnievame tu riadne, čo?🙂)))) chvála bohu🙂

ada83
2. dec 2013

@efkac toto je uz krajsie

lea231
2. dec 2013

@cucoriedkacucoriedka veru ale hrozne sa bojim, vo stvrtok budem mudrejsia ... za kazdym co som na wc kontrolujem toaletak... no psycho.

lea231
2. dec 2013

Prikladam moj test po par dnoch a kyticu od manzela... drzte palce nech je vsetko ok 🙂

cucoriedkacucoriedka
2. dec 2013

@lea231 neboj sa, vyjde to, len pekne pozvoľna tie prvé týždne, a inak, toaleťák kontrolujem ja do dnešného dňa🙂) a krásny testík máš, naozaj...aj kytička...no super mužík🙂 držím prsty nech všeeeeetko dobre dopadne.

cucoriedkacucoriedka
2. dec 2013

@lea231 inak, aj ja mám taký testík uložený, kde je testovacia silnejšia ako tá prvá palička🙂) a ja som si robila až v 9 tt test, lebo mne to rovno v nemocnici potvrdili z krvi, potom mesiac v nemocnici, tak som nemala chuť, až keď som prišla domov🙂)) a rovno som si urobila dva testy..pre prípad🙂))

katulka25
2. dec 2013

@efkac vyzera to naozaj dobre tesiiim sa s tebou 🙂

katulka25
2. dec 2013

@lea231 neboj toaletak pozerame stale vsetky. To je normalne. Ale hlavne klud a vsetko bude ok 🙂

little_miracle
2. dec 2013

@lea231 krasna spravicka, gratulujem!

efkac
4. dec 2013

nevydržala som to a išla som na krv už dnes...nechcem to zakríknuť, tak len potichúčky vám pošepkám, že je pozitívna...🙂

katla
5. dec 2013

Dnes je presne rok, co mi pani doktorka Petrová do bruska vložila dve blastocysty a ja som sa modlila aby sa ujala aspon jedna. A tu je výsledok po roku. Všetkým držím palce.

katulka25
5. dec 2013

@efkac velmi sa tesiiim 🙂

katulka25
5. dec 2013

@katla krasne 🙂

efkac
5. dec 2013

@katulka25 🙂

cucoriedkacucoriedka
6. dec 2013

@katla bože, tie sú nádherné🙂 nech sa vám darí🙂

cucoriedkacucoriedka
6. dec 2013

@efkac tichučko blahoželám🙂 držím prsty samozrejme🙂)

cucoriedkacucoriedka
6. dec 2013

@katla však sme my dve ležali na spoločnej izbe po OPU?🙂 ty pri stene a ja pri okne...a zobudili sme sa s infúziami🙂 pamatáš?🙂 alebo sa ja mýlim🙂 ty si išla na vklad a ja potom som dostaha OHSS, tak sme museli urobiť snehuliačikov🙂

katla
6. dec 2013

@cucoriedkacucoriedka a potom sme sa aj na chodbe raz stretli a hovorila si, ze ti nemohli vkladať kvôli ohss? Ak áno, tak ANO 🙂

cucoriedkacucoriedka
6. dec 2013

@katla áno, ty si čakala k dr. a nevedela si, či ti nejdu odoberať tekutinu kvôli ohss a potom sme sa stertli ešte, ked si mi povedala, že predsa ti ju idú odpichnúť🙂)) hej, hej, to si ty🙂 a aj ja som to🙂)))

katla
6. dec 2013

@cucoriedkacucoriedka jej tak to je nahodicka, ze sme sa tu takto po roku našli. A ako pozerám, tak ste v očakávaní uz aj vy. Gratulujem. Jedno? 🙂

efkac
6. dec 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem...🙂

cucoriedkacucoriedka
6. dec 2013

@katla nooo, ja som len nevedela, či si to ty, už dlhšie som ti chcela napísať🙂 a dakujem za gratuláciu. hej, jedno, kvôli ohss mi vložila dr len jedno, lebo sa bála, že zasa ho dostanem, aj som ho dostala, dosť ťažký priebeh, mesiac som bola v nemocnici. ale maličký (čakáme chlapčeka) to chvála bohu prežil. všetko je zatiaľ v poriadku, nech len tak ostane.

ale kukám, že vy máte doma riadne veselo🙂 inak, fakt sú krásne deturence🙂

kraskanz1
10. dec 2013

Baby sice trochu ina tema ale tiez na temu iscare. Tie co ste porodili a pomohol vam k babatku iscare posielate fotecku babatka? Bo ja by som sa nejak chcela ozvat dr. Lattakovej (Brossovej) ale nemam na nu email alebo mam poslat priamo len tak do iscare ? 😅

ada83
13. dec 2013

@kraskanz1 podla mna staci poslať do iscare a na fotku dať podakovanie ked sa vráti dr tak to tam uvidí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tamaris
13. dec 2013

@kraskanz1 Staci poslat postou aj s info o babatku (datum narodenia, miery...) Oni si vedu statistiku a urcite sa potesia 🙂 Mail staci poslat na recepciu iscaru a do predmetu dat,ze je pre konkretneho lekara a oni mu to preposlu.

lea231
19. dec 2013

Aj ked sme napokon prekvapivo otehotneli spontanne, stale mam pocit, ze patrim do skupiny Iscare ...spoznala som tu super kocky, ktore nechcem len tak opustit a preto prikladam foto z dnesnej kontroly: 8tt. + 2d., 2 cm dlzka, srdiecko bije ako zvon ...

Prajem Vam, aby aj ku Vam cim skor zavital bocian ...drzim velmi palce. Krasne sviatky vsetkym...

ada83
20. dec 2013

@lea231 krasna fotecka dufam ze v januari budeme mat aj my takuto peknu

lea231
20. dec 2013

@ada83 Adka, silno budem drzat vsetky palce .... to mi ver. Ja tomu stale nemozem uverit.

ada83
21. dec 2013

@lea231 musis tomu zacat verit mas krasnu fotecku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre