ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
20. mar 2013

@marverka 4tyzdne a 5dni a tebe robili hcg teraz? kolko si mala?

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@fantinka my sme si dali pred asi troma rokmi genetiku, tri mesiace čakania na výsledky, nam skontrolovali všetky chromozomy a vylučili prenášačstvo..nič iné sme nemali...až v care urobili nejaké imuno a alergia na placentu, či čo, na spermie a ešte niečo tam robia...a mužovi urobili hormonálny profil a endo.

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@gigi77 no, takže máj🙂 šak sme hovorili...ne? 🙂 už ked sme toľko čakali, tak čo je jeden mesiac? 🙂 uvidíš, rýchlo to ubehne

fantinka
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka a myslíš, že máme tú genetiku spraviť, keď nám nevyšlo 2ivf? Čo sa stane, keď to bude zlé? Že sa moje vajká a jeho spermie neľúbia? 😠

lea231
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka veru tak... aj som si povedala, ze budem mat velky klud v tom maji. ty ides tiez dalej,nie? treba ... verit 🙂 na kazdeho z nas raz pride ....

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@fantinka ale veď ešte nemáš potvrdenú krv..počkaj ešte:( či?
no ja som sa pýtala, že čo sa robí ak je alergia na spermie, tak mi povedala, že vtedy je hned ivf...ale ked ani ivf nevychádza, to veru neviem....ja by som si dala genetiku urobit..ale to je dlhé čakanie, resp. začnite s tým...my sme boli u doc.melišovej, meliškovej,už neviem ako sa volá, a docen ondejiček? no nepoviem ti, ale v železničnej nemocnici...a povedali nám, že to sa nemení, že si máme založiť do karty...a petrová mi povedala ked som s tým došla do caru že jej, super, to je dobre že to máte...tak ja ti neviem

fantinka
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no ani ja... nemám ju potvrdenú, ale tak to by bol zázrak, keby to vyšlo. Už som mala aj také úvahy, že možno jedno odišlo s ms a jedno sa chytilo 😀

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@lea231 no jasné že ideme..ešte je ich pať, tak hádam budú krajšie a lepšie tí naší malí nešťastníci mrazení🙂) a ked nie, tak žiadosť a šup na čerstvé.

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@fantinka no, ved už len počkaj do piatku a uvidíš...ved si mala peknú čiarku..

kuratenko11
20. mar 2013

Ahojte
takže mi už máme žiadosť schválenú,že aká rýchlovka za 3 týždne 🙂 takže stíham ísť teraz do cyklu v piatok mám dostať krámy tak som zvedavá ako ste znášali lieky? ide niekto teraz s kým sa možno stretnem? 🙂

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@kuratenko11 ahoooj, super...my sme mali za dva týždne, tak tiež fajn.🙂)) lieky som ani nevedela že nejaké beriem, na injekcie som si zvykla🙂 rýchlo to ubehne🙂 držím prsty

fantinka
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to hej, ale na mamateste, ten klame.

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@fantinka no neviem, ale mne každá baba povedala, že ten je najspolahlivejší....len ja som ho nevedela kupit, nemali v žiadnej mne blízkej lekárne..takže neviem teda

gigi77
20. mar 2013

@kuratenko11 a volali ti z centra, ci ty si sa o to zaujimala? ja som tiez znasala lieky dobre, nic my nebolo, ani ziadne vedlajsie ucinky a velmi rychlo zareagovali moje vajecniky, uz 9 den som skoncila a 11. som uz bola na opu, 13. na et

fantinka
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak a aký je spoľahlivý, keď mi ukázal // a dostala som ms? 😢 😢

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@fantinka povedala mi dr, ked som sa tiež na to pýtala, lebo som mala ducha na teste v piatok, že ak sa aj uchytí, tak tvorí hcg ale môže sa prestať vyvíjat a do krvi nevydrží, takže krv je negat

csokasi
20. mar 2013

@kuratenko11 aku mas poistovnu pls

fantinka
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka hm, tak je chyba vo mne, lebo sa mi nechce uhniezdiť? ☹

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@fantinka hm, nie, to už máme napísané v knihe osudu....koľko je takých, čo ich znásilnia a oni otehotnejú...mám kamarátku, ktorá si dvakrát vrzla s manželom, inak sa to nedá nazvať a vieš koľko majú deti?????? no predsa dve:(

fantinka
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka je to osud presne, inak si to neviem vysvetliť. Si predstav, že mojej kamošky mama bola u veštici a tá jej povedala v decembri 2011, že tá moja kamoška v r.2012 otehotnie aj porodí a hádaj čo? No čo! Otehotnela na prvý šup vo februári a už mám aj mimi... Asi idem k tej veštici 😀 😀

kuratenko11
20. mar 2013

baby mám union a volali mi hned s car ani mi ešte neprišiel papier domov 🙂 objednala som sa Latakovej dnes som tam práve bola a idem na to

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@fantinka noooo, moja svokra sa tam tiež vybrala...a jej povedala že v roku 2015 porodím...tak som jej povedala že nech nežrtuje..pfuj dúfam že nie až tak neskoro..bože🙂

fantinka
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak vidíííš, choď tento a budúci rok na dovču a 2014 sa to podarí 😀

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@kuratenko11 ja mám dôveru....a si pamatám, že som bola netrpezlivá, tak som volala vo štvrtok do dôvery, lebo v piatok som mala ist za dr a cez víkend som mala dostať ms, tak mi povedali že je to schválené a vygenerované už od utorka, žakže za desať dní to schválili a v piatok som šla kludná a od nedele som pichala

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@fantinka neeeee, to ja chcem skôr...ale ved uvidíme...a na dovču chodíme fuurt....aj vela cestujeme a výletujeme aj také víkendové, takže nechybalo by mi to veru🙂)) radšej mimi

ada83
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka mojej mami sestra bola tiez a pobrdala ze tento rok to bude a ze mam pit alchemilkovy caj tak spm zvedava

fantinka
20. mar 2013

@ada83 hehe tak ja som dnes vypila už liter, snáď to prenesieš aj na nás 😉

fantinka
20. mar 2013

inak by ma fakt zaujímalo, že prečo nám to teraz nevyšlo. To 1ivf chápem, to bolo celé na prt, len jedno slabé embryo, ale teraz? 2 blasty, podľa embryológa aj dr. veľmi pekné a stále omielané, že som mladá, zdravá? Žeby to kvôli tým injekciám všetko? Možno sa telo umúdri, keď budem pri ket a normálnom cykle, čo myslíte? Či zase fantazírujem príliš? 😎

gigi77
20. mar 2013

@kuratenko11 fiha a to aj chodi papier domov o schvaleni? pri prvom ivf si nepamatam ze by prislo....dokonca ja som pri prvom isla objednana k lekarke a az ona mi rovno podala protokol ze je ziadost schvalena...ved mesiac to je nic... ved uvidim, skusim zavolat tesne pred dalsim menzesom a uvidime ako bude 🙂 juuuj, ale baby majove deti, to budeme v kose rodit 🙂

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@ada83 ja som pila aj pri stimulovaní sliznice a mala som ju kráááásnu...a ešte som jedla denne dve čili papričky🙂 a pila červené vínko, denne🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre