ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
14. apr 2013

@csokasi vsak to.... ukazem to muzovi ked pride domov ci dame aj tie ale zas to nechcem prehnat s bocianmi.... lebo aj tento bocian ostane do detskej izbicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ada83
14. apr 2013

@denulka85 mna teraz napadlo v obyv mame skleneneho aj babom 😉

denulka85
14. apr 2013

@ada83 no vidissssssssssss daj si ho pri postel 🙂 🙂 🙂 🙂

ada83
14. apr 2013

@denulka85 on je zo skla no neviem ci by to bolo dobre radsej asi objednam hentoho

denulka85
14. apr 2013

@ada83 vraj tento je z dreva lepsi je z dreva potom aj tebe ostane do izbicky babetkam 😀

katulka25
14. apr 2013

@denulka85 jasneeee prileti k nam vsetkym 😀

denulka85
14. apr 2013

@katulka25 presne len teraz mal pauzu ale uz si nasiel na nas cas 😀 😀 😀 😀

ada83
14. apr 2013

@katulka25 zajtra ides do prace alebo mas dovolenku?

ada83
14. apr 2013

@denulka85 no dam ho potom do detskej 😉 este som ho neobjednala asi zajtra

katulka25
14. apr 2013

@denulka85 jasneeee
@ada83 zajtra idem do prace 🙂

denulka85
14. apr 2013

@ada83 no budu mat hracku a nam bude pripominat kolko sme sa natrapili 😉

cucoriedkacucoriedka
15. apr 2013

@denulka85 čo pauzu, šak odletení všetci boli v teplých krajoch, nie? veď zima bola...tak čo vlastne chceme 😀 ? 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
15. apr 2013

baby a to fantinka s tou absenciou na MK myslela vážne? 😠 😕 😀

katulka25
15. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no asi ano. Ale sem tam nas urcite cita 🙂

denulka85
15. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka vsak to uz nas navstivia a to coskoro 😀 😀 😀

gaga83
15. apr 2013

baby aký je postup pri iui, ktorý deň cyklu preba ísť aby som mohla po ms ísť stimulovať na iui? máte skúsenosti?? ďakujem

fantinka
15. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka myslela 😀 😀 ale chýbali ste mi čo ti poviem 😉 už tu nie som tak často, skôr na tých skupinových záležitostiach o psoch a pečení, ale sem tam na vás kuknem, čo vymýšľate 😉 dnes sme boli na genetike v car, kreslil si nejaký strom a o pár týždňov budú výsledky. Už čakám každým dňom ms, brucho už pobolieva, tak počítam, že do stredy sa spustí...inak, jedna baba mi písala, že ako to, že idem do ket-u s liekmi, že ona šla na ket a bez liekov, že veď sa ide do prirozdeného cyklu a btw. otehotnela hneď 😉 tak prečo nám dávajú lieky?

muchotravka166
15. apr 2013

@fantinka noo to neviem preco vam davaju mne museli ja uz mrchu nedostavam, ale mozno ten anopyrin je aj dobry no neviem, prednison na oslabenie imunity aby skor prijalo telo embryo a utros na udrzanie hm takze si vyber 🙂 🙂 🙂

muchotravka166
15. apr 2013

@ada83 no uz si sa pokutrala na tej stranke vsak musi vediet co stym

ada83
15. apr 2013

@muchotravka166 makam v praci tak nie

kuratenko11
15. apr 2013

Ahojte
chcem sa spýtať babám ktorým sa podaril ET aj ste cítili uhniezdovanie -v podbrušku pichnutie,tlaky....alebo úplne nič? Ja som dnes 6 deň po ET najksor nafuknuté brucho asi 3 dni a od včera niečo cítim 🙂 Neviem,či je to dobrá správa,alebo.....sa mám báť?

fantinka
15. apr 2013

@kuratenko11 hlavne na to nemysli...ja som si tiež myslela, že cítim, pichalo ma, ms bolesti, nafúknuté brucho aj prsia a dostala som ms ☹

cucoriedkacucoriedka
15. apr 2013

@kuratenko11 ahoj..ja som cítila, myslela som že uhnezdenie a nebolo to ono..aj som trošilinku zašpinila:( a tes negatívny.aj krv...ale mala som desiaty den čiaročku na teste a potom už nič.

cucoriedkacucoriedka
15. apr 2013

@fantinka asi nechcú riskovať, že sliznica bude nízka....pre nič iné.

denulka85
15. apr 2013

baby slahne maaaaaaaaaaa ja som vedela ze to pokaslemeeeeeeeeeeeeeeeeee ja mam biele saty na svadbu a muz bude mat smotanovu vestu ja som na to zabudla a saty nemozem vratit som ich kupila a su aj prerobene a od vesty neviem najst blok co terazzzzzzzzzzz???????????????? bude to velmi spat vypadat?

fantinka
15. apr 2013

@denulka85 nedávaj vestu - môj tiež nemal a potil sa aj bez nej 🙂 uvidíš, bude to vyzerať lepšie. Vesty sú už nemoderné podľa mňa. A je to vybavené. Ďalšia otázka 😀

fantinka
15. apr 2013

@denulka85 aj ja chceeem takého bociana, to máš odkiaľ? som si až teraz všimla. Ozaj nevieš, či bola ella pozitívna nakoniec?

denulka85
15. apr 2013

@fantinka k sobasu si ju da sestra povedala ze to neni zle ze ma bielu koselu a k popolnocnym bude mat cirnu vesstu kaslat nato nebudem stresovat kvoli tomu..... nech si myslia co chcu nebudem kupovat dalsiu.... ella neviem pisala som jej a neodpisala tak dufam ze je pozitivna prajem jej to ale som zvedava ci ano nedala nam vediet... dufam ze ten bocian pride tento tyzden je pekny vsak? chces adresu? s postou to je 10 euro 🙂

ada83
15. apr 2013

@denulka85 ahoj nevieš čo je s klaudiou neodpisala mi ani na spravu viem že mala isť asi pred 2 týž na krv ale neviem ani ako dopadla

denulka85
15. apr 2013

@ada83 neviem moja akurat vcera som na nu myslela neviem co s nou moze byt? neodpisuje ti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre