ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gaga83
11. jún 2013

@gaga83 a este mi predpisal clostilbegyt ze ak neotehotniem tak si tom mam davat od tretieho dna ms poznas to?

gaga83
11. jún 2013

@sakura sak si sama sebe pisem😀🙂🙂

cucoriedkacucoriedka
11. jún 2013

@sakura supeeeer🙂 tak len toho sa bojím, ničoho iného🙂

sakura
11. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka
jo jo aj pre mňa by to bol strašiak 🙂 Tak konečne na to niečo našli 😵

sakura
11. jún 2013

@gaga83
jo, jo kludne ak máš ten utroš tak ho miň 🙂 Ja som chcela viac aplikátor..mám dlhé nechtiská 😅
Hej aj clostyl som užívala..môže sa užívať 3 mesiace a pak pol roka pauza.. je na vyvolanie ovulky a tvorbu vajíčok 🙂 Počas užívania by si mala chodiť na folikulometriu a dr by ti mal povedať kedy by mal byť deň D na plodenie 🙂

katulka25
11. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj tak to ma mrzi :(

kvetkokvetko
12. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka ale nie, preco aj ty? je mi to luto 😢 😢 😢 my si davame teraz na leto tiez pauzu, vysadim vsetky vitaminy a blbosti co som brala, nech si telo oddychne...este mame zmrzlinku, tak tu asi na jesen skusime a potom neviem, ci mam odvahu na dalsie IVF...ale ako sa poznam uz v auguste ma to bude tahat do Iscare podpisat novu ziadost....

cucoriedkacucoriedka
12. jún 2013

@kvetkokvetko no, vidíš to...a to som v kútiku duše myslela že hej 😒 čo už...ja pôjdem na kontrolu teraz po ms...a dáme žiadosť, ved do roka môžeme začať ak sa rozhodneme ale počítam na september🙂

ludi123
12. jún 2013

@katla no urobila som testik aj dnes rano a veru je tam jasna aj ta druha ciarka, dokonca o nieco silnejsia ako v nedelu 🙂 dnes je 14-ty den po pregnyle, tak dufam, ze pregnyl to uz nemoze byt.. zajtra krv, uvidim

gaga83
12. jún 2013

@ludi123 držim palce aby to dobre dopadlo 🙂 , krv isto potvrdí čo už vieš 🙂

ludi123
12. jún 2013

@gaga83 dakujem, uvidime ...

kuratenko11
12. jún 2013

Ahojte
baby kedy vám prosím volali,že máte rozmrazené embryjká na KET? Ja idem zajtra na vklad - mám zavolať ja?

ada83
12. jún 2013

@kuratenko11 oni ti zavolaju dnes okolo 15

ada83
12. jún 2013

@kuratenko11 ja som tam volala a oni povedaju ze zavolaju

jananyo
12. jún 2013

Takze nam tu ziadpst ani neposlai do poistovne, nakolko tam chybalo vysetrenie od urologa :(
o dva tyzdne ide manzel urologovi a potom este nejake hormonalne vysetrenie - Androlog ... neviem presne co to obnasa ?
Mate s tym skusenosti ?

Este dobre ze som tam vcera volala ..... a to som cakala ze uz to budeme mat schvalene 🙄

Takze ak tak ak pojdem na vklad v Augste tak mozem byt rada 😕

ada83
12. jún 2013

@jananyo neboj dockas sa a bude dobre 😉

katla
12. jún 2013

@ludi123 Zajtra na teba moc myslím a drzim palce, aj keď som presvedcena, že to bude pozitivne. Čakám na správy.

jananyo
12. jún 2013

@ada83 Dakujem Adi 🙂 Verim v to ako vsetky babulky tu 🙂

ludi123
13. jún 2013

baby, tak som tehotna!!!

gaga83
13. jún 2013

@ludi123 super gratulujem 🙂 🙂

katla
13. jún 2013

@ludi123 Wooooow super. Už od rána sem nakukam kedy napíšeš. Perfektne. Blahoželám a nech máš nadherne tehotenstvo.
Nevies kolko si mala hcg?

kvetkokvetko
13. jún 2013

@ludi123 ...gratulka...konecne to niektorej vyslo...tfuj, tfuj, tfuj nech je vsetko v poriadku...a cakame podrobnosti, vdaka comu to vyslo 🙂 (mala si PK?, kolko ste vkladali?, ku komu chodis?, rezim po vklade ....atd) 😀 😀 😀 😀 nech vieme co mame robit 😀

ada83
13. jún 2013

@ludi123 gratulujem 😀
@kvetkokvetko inac to by aj mna zaujimala co robime zle 😔 😀

jananyo
13. jún 2013

@ludi123 gratulujem 🙂 To je take milé citat aj pozitivne spravy. Vyslo vam to na prvykrat ?
My ideme prvykrat v Auguste tak som strasne zvedava co a ako 🙂 😉

cucoriedkacucoriedka
13. jún 2013

@ludi123 blahoželám🙂 tak nech to pekne a dobre pokračuje....jaj, si to tu prelomila..super...a my ostatné sa pridáme🙂 áno, áno, podrobnosti🙂

karkana
13. jún 2013

@ludi123 🙂 konečne nejaká tehulka 😉

ludi123
13. jún 2013

@karkana
@cucoriedkacucoriedka
@jananyo
@ada83
@katla
@kvetkokvetko

babeny, tak dakujem vsetkym! som stastna prestastna ale este je dlha cesta pred nami! vkladalo sa 1 embryjko oplodnene metodou ICSI, hcg mi povedali, ze je v poriadku, ze netreba kontrolnu krv, ze az za 2 tyzdne na sono... nerobila som nic specialne, normalne som aj chodila do prace, akurat som jedla tu kyselinu listovu, ananas a pila vela vody, nic ine ... ja sa velmi tesim, ale naozaj kym neuvidim na sone, neuverim 🙂

denulka85
13. jún 2013

@ludi123 potichucky gratulujem aké ti vkladali? Komu chodis ?

martinazvo
13. jún 2013

@ludi123 gratulujem, konecne dalsia tehulka 🙂

ludi123
13. jún 2013

@denulka85 vkladali 8-bunkove, chodim k tazberikovej, vklad robil valky ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre