ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sylvia21
17. júl 2008

karkulka - my sme objednani uz na 8.30. Tak sa troska minieme. 😉 To je vyborne, ze sa Ti tak dobre dari. Bolo by to super, keby ste to zvladli bez dalsej velkej davky hormonov. 4 vajka je krasna urodicka 😀 😀 😀 😀 , to ti kontroloval cez utv? Budem sa tesit, ked priebezne napises ako sa Ti dari. Ja som si teraz pripravovala zoznam otazok pre Durechovu, aby som sa jej nahodou nezabudla na nieco spytat.

karkulka522
17. júl 2008

ahojky,Sylvi-ano bolo to cez ultrazvuk.Aj ja sa budem tesit na dobre spravy 🙂 od teba,samozrejme aj od ostatnych.piiiiiste piiiiiiiste,clovek sa potom citi ovela lepsie. 😀 😀

beke
17. júl 2008

Všetkým snažilkám držím palčeky, myslite pozitívne 50% úspechu 🙂 a posielam tehu vírusíkyTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀 😀 😀

sylvia21
17. júl 2008

Beke - 🙂 nasa uspesacka - ako vy krasne rastiete 🙂 hned si par virusikov beriem do zbierky 😉

sylvia21
17. júl 2008

beke - ako sa inak mas?
Karkulka - i mna velmi tesi kazda spravicka od teba 😉

kvak63
17. júl 2008

Ahoj

sylvia21- ja mam za sebou 1 IVF neuspesne a jeden KET uspesne. Teraz beriem ultrogestan a estrofem. Dost sa mi chce spat ale da sa to vydzat. 😉.

25.7. idem na dovolenku mimo republiku a mam strach ze ma bude Valky karhat za to.

beke
17. júl 2008

sylvia, mám sa dobre občas ma napne ale nič viac takže v pohode, zajtra idem do poradne 🙂
kvak, v ktorom tt si?

dior
17. júl 2008

ahojte 😵 😵 😵

kvak-to ji iste ze ta bude karhat-bude sa chytat za hlavu 😀 - davaj si na seba pozor-teda hlavne na ten zazrak a kt. si tt?

ahoj sylvii 😎 zmenila si foto ze?

lukcova
17. júl 2008

Caute babenky.
Nebola niektora z vas na vysetreni alebo IVF u MUDr. Tazberikovej?Nemate nahodou s nou nejake skusenosti?Aky ma prostup a aka je odbornicka?
Dakujem 🙂

sylvia21
17. júl 2008

Kvak, to je uzasne, ze ste to takto zvladli, a celkom sikovne, kolko si mala prvy krat embryok? a v ktorom si tyzdni? I ja som vzdy v zaciatkoch zivala , kde sa dalo 😀 😀 No ja som s dalej nedostala 😖
A kam sa chystate na dovcu?, urcite si zisti vseky nemocnice a kontakty na pohotovosti nez sa vyberies a nielen tie, co budete mat pri letovisku ale i tie, ktore budete mat cestou. Ked som bola prvy krat tehoska, tak do nemocnice pribehla jedna kocka z dovolenky, ze tam zacala krvacat a musela ist na prijem v zahranici, potom cesta domov, a ked prisla, tak pokracovala v hospitalizacii doma. Tiez dost riskovala a to otehotnela po 10 rokoch a predtym mala dva potraty, ale nechcem Ta strasit 😕
zvaz si ci to zvladnes a uvidis, co Ti povie doki, ale myslim si ako Diorko vravi, ze sa urcite bude chytat za hlavu 😀

beke - to je vyborne, ze to takto dobre vsetko znasas. Ja sa tak velmi tesim z uspechu kazdej z Vas 🙂 Dodava mi to vela sil do sept.

Diorko - uz si mi chybala, bola si na dovolenke?Ako sa Ti dari? Vies ako som bola smutna z tej dovolenky?, ale muzicek ma prekvapil, odchadzame na poznavaciu dovolenku doTatier 😉 Tak sa tesim. 4/8 sa este ohladne toho vysetrenia o kt. sme tak dlho rozpravali poradim s dokinou.

edit.ka
18. júl 2008

ahojte, tak uz som po teste a naco som upône neratala, mi to nevyslo, som s toho velmi sklamana, lebo som tomu moc verila,tak co uz, mozno druhy krat.Zelam kazdej jednej aby sa im to podarilo hned po prvy krat.

karkulka522
18. júl 2008

ahojte, edit.ka to je mi luto,nabuduce to urcite vyjde.je super ako to beres,aj ked to pri srdiecku zaboli. treba ist dalej. mna najviac povzbudi ked si tu na fore pozriem fotocky tych krasnych babatiek,hned mam lepsiu naladu a tesim na dalsie terminy u doktorky tak viem ze k miminu som coraz blizsie 😉 🙂

sylvia21
18. júl 2008

edit.ka - to mi je luto 😔 Si vporiadku? Treba otvorit tie zadne dvierka nadeje. 😉 Co Vam povedal doki? Kedy mozete ist na dalsi pokus?
karkulka - uz sa tam nepochybne blizime - vsetky - raz tam musime prist, ak nam lekari davaju nadej.

karkulka522
18. júl 2008

ahoj sylvi 🙂 edit.ka to si bola na ivf ?

edit.ka
18. júl 2008

ano som ok, len som si to inak predstavovala, teraz budem musiet ist na dalsiu operaciu, lebo mam silnu endometriozu a potom neviem kedy sa mozme znova pokusat, ale asi to skusime az na buduci rok, a ano bol to prvy IVF. ste zlate 🙂

sylvia21
18. júl 2008

Edit.ka - endinu 😕 ta sa tam kde zobrala? Pamatam si , ze som niekde citala na nejakych mudrych strankach, ze odporucaju dievcatam s endinou co najskor, hned ako pooperacny stav dovoli, sa pokusit o dalsie mimco. Takze ty uz vybavujes predoperacne vysetrenia? Kedy ta to caka? Hlavu hore Edit.ka, niekedy to vyjde az na dalsie pokusy, ale dolezite je, ze to urcite vyjde. 🙂

scarlette
19. júl 2008

editka mrzi ma ze to takto dopadlo ale ako hovoria baby hlavu hore,
inak po OP ti nasadia aj hormonalnu liecbu?
ja mam tiez endo a tiez velmi zlu, v january ma operovali a hned ako dosiel prvy menzes po tom som sla na injekcnu polrocnu liecbu... prave pred mesiacom som dobrala posledne lieky a zacali sme riesit centrum

kvak63
19. júl 2008

Sylvia - na zobrali mi 5. 2 mi vlozili pri IVF a teraz 2 pri KET. Na dovcu idem do ruska. 18 dni budem lezat vo valaku. Ale keby som ostala v praci tak by to bolo horsie. Pracujem ako predavačka v kupelkovom studiu. Takze je tu stale nadrapovanie sa s tovarom. Som tu totiz sama a nema mi kto pomouct. No som zvedava co na to lekar.

karkulka522
19. júl 2008

caute baby,dnes je pekne tak ste vsetky vonku ako vidim.Aj ja sa chystam,prave som dovarila, idem sa osprsit a idem na zabavu pod sirim nebom.Muzicek vybera vstupne tak dufam ze nebudem platit 😉 .Ked sa vratime tak sa sem este mrknem.Zatial pekny vecer snazilky a ostatneeeeee

sylvia21
20. júl 2008

kvak - ta dovolenka znie uzasne. Moji rodicia precestovali vlakom cele Taliansko a hovorili, ze lepsiu dovolenku este nemali. 🙂 Krasne si to uzi 😎 a hlavne si s drobcekmi davajte nas seba velky pozor. 😉
Ahoj Karkulka - ako bolo na zabave? 🙂
My sme boli na jednej polovnickej zabave nedavno. Bolo super. Doobeda sme grilovali u jazera a vecer sme isli na srnci gulasek 😉 a troska si zatancovat 😉
Vcera sme oslavovali, troska sme spievali, tak sme troska hlasovo handicapovani 😀 😀 😀
Dnes odchadzame na dovolenku - tak Vas pripdem pozriet az na buduci tyzden, no budem mat troska menej casu, lebo tu budem mat male prazdninarky 🙂 Zatial Vam prajem krasne letne chvile 😉

karkulka522
20. júl 2008

ahojte, tak vcera bolo super,bavili sme sa do 01:00, uz mi bola zima tak sme sli domov. Kvak-prajem krasnu dovolenku. Sylvi-aj tebe prajem krasnu dovcu,uzite si ju.Hlavne nech vam vyjde pocasie.Ja si este odpracujem 2 tyzdne a potom mam 3 tyzdne dovolenku.

kvak63
21. júl 2008

ahoj

Dr. nebol nadseni z mojej dovolenky ale ani mi nic nevicital. Podla neho som 6-7tt 😲 . Len nech si davam pozor na seba a na krvacanie. Takze drzte palce. 😉

karkulka522
21. júl 2008

ahoj kvak,ked uz si to dotiahla do 6-7tt tak si na seba ozaj davaj pozor na tej dovce,nech sa manzelik o teba stara. drzkam palceky nech stastne dojdete do ciela 😉 a prajem krasnu dovolenku v trojici 😎

kvak63
22. júl 2008

dakujem budem sa tvarit ako princezna a manzel bude nosic. 😀

dior
22. júl 2008

kvak- tak peknu a bezstarostnu dovolenku 😵 😵 😵 😎

kvak63
22. júl 2008

dakujem dior dufam ze svetko dobre dopadne 😉 😅

saska1
23. júl 2008

ahojte babulky... 🙂 kde ste sa všetky stratili???
tak ja som nakoniec na ten HP nešla..asi čakám až do bud.mesiaca... ☹ kočky na spermiogram sa treba objednať???alebo stačí tam ráno vpáliť a podarovať materiál?? 😕

pointka
24. júl 2008

saska v iscare sa musis objednavat na vsetko, teda aj na spermiogram.

karkulka522
24. júl 2008

ahojte 🙂 🙂 ,ako to ze to nikto nie je.Neni som tu jeden den( vcera som zavarala uhorky) a uz vas nemozem najst. Asi ste vsetky na dovolenke ☹ ☹ ☹ ☹ to tu bude smutno

saxo
28. júl 2008

jeeeej, babule, ja uz sem velmi nechodim, ale sem tam kuknem a akosi to tu upada....ale asi to robia dovolenky...mne tento tyzden zacina 4mes. ale brucho mam ako na zaciatku 6-teho 😀 😀 drobci daju veru zabrat. drzim vam ale vsetkym palce, nech vam to uspesne dopadne ako mne!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre