ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
6. apr 2013

@fantinka tak to hej my sme mali tak tu čivavu kamoška kupila dcere a potom ju nechceli

denulka85
6. apr 2013

@katulka25 vraj najlepsie je ist cim skor to my vcera baby hovorili v nemocnici skor by sa malo uchytitt ked je nova sliznica

denulka85
6. apr 2013

@fantinka to prvy krat pocujem gynastan a e vit. vazne? a to gynastan je naco presne ti si ho uz mala?

denulka85
6. apr 2013

@fantinka v iscare mam este 4 to bude posledny pokus ale uvidim ci ostanem u lattakovej ak mi presne povie preco sa to stalo alebo neurobi nejake vysetrenia tak od nej odidem k inemu dr

denulka85
6. apr 2013

@ada83 uz ano uz len 42 dniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

muchotravka166
6. apr 2013

@denulka85 ty kokso tak toto je sila ze 11tt ja nechapem kde sa to vlastne zastavilo a preco to nebolo vidiet nemohlo to byt mimomaternicove ze nie? to by si uz asi skor zacala krvacat a neviem co no som zvedava co ti povedia na toto vsetko ale to je hrozne fakt boze ty mas strasnu smolu este 30 minut si tam musela byt , ale ja dufam ze po tomto uz pride dobre , ale treba si oddychnut, a tu jehovistku by som vies kam poslala fuuuu hlboko daleko do riti este pekne povedane drz sa denulka potrebujes nazbierat nove sily a budes uvidis este viac silnejsia ako doteraz myslim na teba

fantinka
6. apr 2013

@denulka85 je to podobné ako alchemilka, len okrem alchemilky je tam viac byliniek pre ženu...jedna bylinkárka to odporúča piť. A tiež aj vitamín E - ja mám od zentivy 100mg, 2tabl. denne - vždy ráno. Keď budem mať po vklade, nebudem brať nič iba femibion, ten beriem aj teraz. Vyskúšaj ten čaj, pije sa do ms, počas ms nie, potom zase a po vklade nie.

ada83
6. apr 2013

@denulka85 to je za chvílu aspon dáš myšlienky na toto

muchotravka166
6. apr 2013

@kvetkokvetko fuuha no ja by som si atb urcite ze nedala neviem neni to dobre mala si si radsej vykloktat usta slanou vodou

kvetkokvetko
6. apr 2013

@katulka25 ahoj, chodim k dr. Petrovej, som velmi spokojna...je svojska, ale mne to vyhovuje. Som zvedava co mi v pondelok povie. Ale porazi ma, celu zimu som nebola chora a teraz, ked uz 16 den beriem Estrimax, tak angina. A ty ku komu chodis?

denulka85
6. apr 2013

@muchotravka166 veru 30min ma vraj robili aspon zeny hovorili ze az tolko som tam bola... snazim sa na to uz nemysliet tak musim verit ze to teraz vide

denulka85
6. apr 2013

@ada83 presne tak a po svadbe alebo mozno este pred nou pojdem na kontrolu do caru uvidim ci zacnem stresovat alebo nie

kvetkokvetko
6. apr 2013

@muchotravka166 ved to som skusala uz tri dni, ked ma trochu pobolievalo hrdlo, nezabralo to a dnes rano som sa zobudila s otrasnou bolestou hrdla, klasika angina (teda ja uz mandle nemam). a ja anginu bez ATB nikdy nezvladnem.

denulka85
6. apr 2013

@fantinka kuknem v pondelok v lekarni a ked si kupim ten caj tak mozem pit dalej aj alchemilku alebo to asi radcej nie?

muchotravka166
6. apr 2013

@denulka85 no hej takze teraz sa snaz sustredit na svadbu saty a tieto veci posielaj torty alebo linky alebo poradime trosku das ine myslienky hadam to tu nebude vadit ze posles nejaky link asi skor na mojej svadbe no neviem

muchotravka166
6. apr 2013

@kvetkokvetko hm tak to neni sranda inak ja neviem zavolala by som do car co teraz robit

denulka85
6. apr 2013

@muchotravka166 som aj tam prihalsena ja som uz vsade

ada83
6. apr 2013

@denulka85 uvidiš ako to budeš stihať stou svadbou

kvetkokvetko
6. apr 2013

@muchotravka166 samozrejme v pondelok hned volam do CAR. sama som zvedava, co mi doktorka povie. mam silny vnutorny boj, chvilku chcem KET a chvilku zase nechcem riskovat.

muchotravka166
6. apr 2013

@denulka85 hehe no vsade som zvedava asi sa tam prihlasim a budem kukat a radit co s tortami atd

muchotravka166
6. apr 2013

@kvetkokvetko pockaj akoze vnutorny boj, ket chces celkovo ci absolutne, alebo myslis pri chorobe? no ty musis vediet ci chces deti a ci nie no je to na tebe

kvetkokvetko
6. apr 2013

@muchotravka166 no jasne, KET chcem, ved tie tri mesiace od IVF sa mi zdali vecnost. Len neviem, ci to nie je prilis velky risk, ked som chora. Ci to radsej o mesiac neodlozit ako si potom vycitat, ze to nevyslo kvoli chorobe.

muchotravka166
6. apr 2013

@kvetkokvetko noo to by som sa aj tak poradila s doktorkou komu chodis? do iscare predpokladam ked si tu zabludila 😀 ja neviem zase boli kocky co ochoreli a aj tak to vyslo ale zase nechcem ti to tvrdit neviem ci tu ma niektora skusenost s tym ze boli chore

kvetkokvetko
6. apr 2013

@muchotravka166 hej, chodim do ISCARE, dr. Petrovej..... a tebe gratulujem, krasne HCG

fantinka
6. apr 2013

@denulka85 nie je to nutné, veď alchemilku máš v tom gynastane...zase netreba veľmi kombinovať všetko.

katulka25
6. apr 2013

@ada83
@fantinka no nasa hreje nozky a vobec neplzne. to je vyhoda pri yorkoch :|)

katulka25
6. apr 2013

@kvetkokvetko a chodim k valkymu a som velmi spokojna

katulka25
6. apr 2013

@fantinka to si bola u tej bylinkarky vo Vrbovom? ona este odporuca aj vinny zabal na posilnenie maternice.

muchotravka166
6. apr 2013

@kvetkokvetko dakujem ti pekne, no som zvedava ako dopadnem ja v utorok u doktorky

fantinka
6. apr 2013

@katulka25 nebola som...ale poradila mi to jedna baba, ktorá u nej bola, že to každej hovorí, aby pili ten čaj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre