ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
9. apr 2013

@muchotravka166 ja som mala teratz utrogestan extrimax a prednisom ale teraz urcite mi prida anopyrin

denulka85
9. apr 2013
cucoriedkacucoriedka
9. apr 2013

@kvetkokvetko ja som mala divinu namiesto extrimaxu....lebo z toho som bola úúúúplne mimo a bolo mi zléééééééé zléééééééé zlééééééééé 😝

kvetkokvetko
9. apr 2013

@muchotravka166 ja chodim k petrovej, toto je petrovej schema, neviem ako lattakova

muchotravka166
9. apr 2013

@denulka85 noo ten anopyrin podla mna tiez ma svoj ucinok urcite koli hematomom atd to zrieduje krv

denulka85
9. apr 2013

@muchotravka166 neviem ten mi zatial este nedali

muchotravka166
9. apr 2013

@kvetkokvetko no ale ja ti pisem ze toto ma aj valky a neviem ako ma lattakova, ale mozno to ma petrova od valkyho co ty vies 😝 😀 predsa pan docent :D

muchotravka166
9. apr 2013

@denulka85 noo tak skus sa na to spytat pre istotu

denulka85
9. apr 2013

@muchotravka166 neboj ked pojdem do caru en tak to nenecham pekne nech vysetria ze preco sa to stalo alebo ja neviem nieze pozrie sa a dovidenia pekne nech spravi volaco ze co bude dalej

katulka25
9. apr 2013

@kvetkokvetko mas pravdu.je lepsie to odlozit a byt uplne fit 🙂 drzim prsty

karkana
9. apr 2013

@muchotravka166 no" pan docent", 😒 preto som len k nemu chodila,že je docent, 😠 ,že predsa asi vie najviac, ale kdeže,tak som aj dopadla Anopyrin mi dal, lebo som o to doslova prosila na 12pokus,

muchotravka166
9. apr 2013

@denulka85 inak mne sa toto jednanie doktory velmi nepaci, ja len dufam ze sa nenechas a ak ta nasere poriadne prejdi bud k valkymu alebo petrovej jako vazne ti hovorim

denulka85
9. apr 2013

@muchotravka166 no nie ak mi nespravi nejke dalsie vysetrenia tak odidem bez debaty urcite tam nieco bude ja si ine neviem mysliet

muchotravka166
9. apr 2013

@karkana to vaaazne no mne ho dal hned okamzite vazne ti hovorim bez problemov toto vsetko mi on naordinoval tak mozno sa stane ze sa pozabudne, u mna chvalabohu sa nepozabudol starne asi uz dostatocne dufam ze to bude robit poriadne aj pri ostatnych, inak ten anopyrin je dobry na tie hematomi ze ci aj na ine?

katulka25
9. apr 2013

@denulka85 no mna brucho tiez nebolo mozno len den po
Ale dr ma upozornil ze ma to moze boliet dlhsie.takze sa neboj

muchotravka166
9. apr 2013

@denulka85 moze byt genetiku ste mali spravenu ozaj ani neviem

denulka85
9. apr 2013

@muchotravka166 nie nic nam nerobili vobec nic

denulka85
9. apr 2013

@katulka25 to mmi hovoril aj moj dr, ze krvacat nemusim ale bolesti mozem mat aj dva tyzdne kym sa maternica nezahoji

kvetkokvetko
9. apr 2013

@muchotravka166 co ja viem, tak anopyrin je jemne zriedi krv a embrijko sa lahsie uhniezdi a samozrejme predchadza mikrozrazeninam, ktore by mohli ohrozit uz zahniezdene embrijko...tak nejako to ja chapem... a potom su diagnozy, kde sa anopyrin dava povinne, resp. sa uz rovno pichaju hepariny

muchotravka166
9. apr 2013

@denulka85 no to ti asi mali urobit akoze je pravda mne to nerobili ale to u mna robili darkyni ale zvyknu vacsine robit geneticke to je prve tak daj si vsetko urobit

muchotravka166
9. apr 2013

@kvetkokvetko noo presne to som hovorila mikrozrazeniny - hematomi aby neboli pretoze to je nebezpecne ale tak naozaj mne to dal hned cudujem sa

denulka85
9. apr 2013

@muchotravka166 neboj uz teraz nebudem sprosta

denulka85
9. apr 2013

@kvetkokvetko takze anopytin je na lahsie uhniezdnenie?

karkana
9. apr 2013

@muchotravka166 nie nie nezabudol, no čo s Vami, to mi vždy povedal,a rýchlo rychlo , všetko som ho musela prosiť aj krv na protilátky,tiež pred posl.pokusom,ved ten posledný pokus ma chcel úplne bez liekov a akože odstupom času mám ťažké srdce na neho,už ked Petrová bola zhrozená, že žiadne vyšetrenia, nič, ked čítala záznam,,,tak niekomu netreba a podarí sa, ok, ale nie ani po tolkých pokusoch ,ked som mu aj navrhla, že načo, že netreba, 😠

kvetkokvetko
9. apr 2013

@denulka85 myslim, ze ano...zistili, ze aj u zien, ktore nemaju tromb. mutacie, zvysuje uspesnost IVF, ale vzdy to bolo len take "zda sa", nemaju asi uplne stopercentnu istotu, ale empiricky im to takto vychadza...ja som si to dost studovala, lebo mam jednu tromb. mutaciu, hoci ta "moja" nie je pre vacsinu lekarov dovod na liecbu, ale podla niektorych zahranicnych je

kvetkokvetko
9. apr 2013

@karkana boze, to sa tak zle cita, ze ti to takto domrvil....fakt smutne, naozaj sa neda uplne spolahnut na nich a treba si zistovat aj inde...

denulka85
9. apr 2013

@kvetkokvetko takze si to asi budem pytat ak by mi nahodou nedala

kvetkokvetko
9. apr 2013

@denulka85 ak si chces o tom nieco precitat, tak si daj do vyhladavaca: "baby aspirin and IVF". Ten baby aspirin je v USA a je to nejakych 80 mg aspirinu (u nas je to iste anopyrin). napr. aj tu je jeden clanok: http://www.ivf-embryo.gr/en/baby-aspirin-in-ivf

denulka85
9. apr 2013

@kvetkokvetko dakujem urcite si to idem teraz precitat

fantinka
9. apr 2013

Baby naco petrova vravela ze na ist mm este k urologovi? Ani mi nepovedala vysledok toho hormonalneho profilu ze to povie dr na genetike v pondelok...same vysetrenia stale 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre