ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
11. apr 2013

@kvetkokvetko no vsak praave to ze co ak motyka vystreli, ja som si to tiez preto kukla ze aa vsak co kuknem zo srandy a vidis odpadnem 😀 da sa to stiahnut na ulozto aa twilight rozbresk bude tam jednotka a dvojka ale obe si stihani pri prvom som najprv zaspala ale pre istotu som si to dala odznova aby som to fakt videla

muchotravka166
11. apr 2013

@kvetkokvetko ale ja som to kukla hned v ten den po transfere

muchotravka166
11. apr 2013

@ada83 ale je to drahe preboha fakt za 9 cukrikov

muchotravka166
11. apr 2013

@ada83 inak ze vraj su aj take dobre lizatka gravi pop len to neviem zohnat

kvetkokvetko
11. apr 2013

@katulka25 boooze, to ides vecer do roboty??? a ides busom? ....tak popros sestricky, ci si mozes dlhsie polezat na izbe...ja som tak poprosila, lebo som mala ET v den snehovej kalamity, ja som sa ledva dostala do BA a naspat som si uz netrufala sama soferovat, a moj muz sa zase nevedel dostat do BA, tak prisiel aspon do Senca, odtial vlakom a to trvalo asi 2 hodiny...a boli mile, povedali, ze v poriadku...mali volne postele, tak asi aj preto som mohla zostat dlhsie

ada83
11. apr 2013

@muchotravka166 tak načo si si to kupila mala si si kupiť kolač ako včera a to by bol aj 1 pre mna 😝

muchotravka166
11. apr 2013

@ada83 kazdym dnom to je horsie fakt dneska som myslela ze umrem uz o hlade

katulka25
11. apr 2013

@muchotravka166 v pohode, ja s tym nemam problem. druhe auto mame v servise, tak mi ine neostava. a drahy na aute musi ist

muchotravka166
11. apr 2013

@kvetkokvetko my sme mali opu v den kalamity to bolo 15. marca nebola si aj ty vtedy ja som normalne dostala stres ze co bude

ada83
11. apr 2013

@muchotravka166 to čo maš zrutov v sebe 😉 😀 a to kde si kupila cie cukriky

muchotravka166
11. apr 2013

@katulka25 inak teraz citam ty ides v den et vecer do prace??????????????????????

muchotravka166
11. apr 2013

@ada83 v lekarni som kupila, boze no ja neviem nedokazem jest praveze nemam chut na jedlo absolutne mi je spatne vsetko mi smrdi aj pes aj jedlo vsetko

kvetkokvetko
11. apr 2013

@muchotravka166 noooo, musim to stiahnut, aspon si to konecne pozriem ked je to taky hit...ale je tam toho nejako vela...ktore mam stahovat???...posli mi, prosim link, ktore konkretne mam stahovat...nech stiahnem naozaj to tehotenske 😀

ada83
11. apr 2013

@muchotravka166 to musi byť ked ti všetko smrdí a potom si stále hladná

katulka25
11. apr 2013

@muchotravka166 ale zato sa plati co?

muchotravka166
11. apr 2013

@kvetkokvetko pockaaaj idem to kuknut oki poslem ti link inak mam to aj v pocitaci ale ako ti to poslem to je otazne

muchotravka166
11. apr 2013

@katulka25 nieee neplatiii musis tam zadat kood

katulka25
11. apr 2013

@kvetkokvetko no musim ist do roboty, co uz. nevadi, vsetko zvladnem 🙂

muchotravka166
11. apr 2013

@ada83 ja nechapem posledne tri dni to uz na mna prislo tieto nevolnosti fuj dufam ze to nebude na stalo

muchotravka166
11. apr 2013

@katulka25 cooooo ja ti dam do roboty ist zblaaaznila si sa preboha kriste pane zblaaznila nic nemusis preboha len byt tehotna musis a to ze pojdes do roboty, co pracujes?

kvetkokvetko
11. apr 2013

@muchotravka166 ja som mala ET v decembri, a cesta do BA bola riadne stresova... plus som mala byt hned na siedmu, lebo doktorka potrebovala niekam ist, ale to som zistila az tam...domyslala som sa, ze kvoli tomu lebo su embryjka slabsie a chcu ich co najrychlejsie vlozit...v centre som sa potom snazila ukludnit, ale asi malo, kedze to nevyslo....teda dufam, ze to bol dovod

katulka25
11. apr 2013

@muchotravka166 ale to iba na 15 minut. musim si napisat rychlo test., to je pohodicka. a potom s manzelom na veceru

muchotravka166
11. apr 2013

http://bezvadata.cz/stahnout/134769_twilight-sa...

rychlo to skopirujte dufam ze ma za to nevyhodia

muchotravka166
11. apr 2013

@katulka25 ja by som prvy den po et lezala urcite aj druhy den asi ja som tak bola

kvetkokvetko
11. apr 2013

@muchotravka166 ved mi posli len link - adresu toho konkretneho suboru z ulozto.cz, ktore mam stahovat...

muchotravka166
11. apr 2013

@kvetkokvetko vsak som to sem nacapila aj pre ostatne ale to je dvojka cast este jednotku musim najst a tuto je to rychlejsie teraz co som poslala

kvetkokvetko
11. apr 2013

@muchotravka166 si poklad, mam to...vdaka

muchotravka166
11. apr 2013

http://bezvadata.cz/stahnout/130501_twilight-sa...

a tu je jednotka neviem ci to pojde stiahnut to treba skusat ktore ide

muchotravka166
11. apr 2013

@kvetkokvetko ale obe si stiahni ide ti to?

katulka25
11. apr 2013

@muchotravka166 ved vacsinu budem aj ja 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre