ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
24. apr 2013

@timona to ti verím ja som mala zatial len 1 transfer a tiež mi lattakova dala len jedno embrijko som zvedava či teraz mi dá dve ked pojdem na kontrolu musim sa jej opýtať

fantinka
24. apr 2013

@timona tak choď k inému dr. Petrová je napr. v pohode, len tiež má svoju náladu 🙂

fantinka
24. apr 2013

@denulka85 na margo tých našich tetovaní, toto je krásne...a k tomu mená detí 😉

timona
24. apr 2013

ja ich inac nechapem s tymi embryami, mne pripada ze su uplne odtrhnutí od reality, ze nevidia, ze ta uspesnost je uplne malá, podla mna keby mi dali napr. päť , tak by bolo velke stastie keby sa uchytilo aspon jedno. Co citam MK, tak vsetky baby musia dookola chodit na tie IVF-ka aby sa to aspon na nejaky šiestykrát podarilo a to nemaju ani nejake strasne diagnozy ani nic.A potom ked z toho zase nic nie je len pokrčia plecami.Pre nich to naozaj nic ine nie je len dobrý biznis.

katulka25
24. apr 2013

@timona a neskusala si sa s nim o tom poropravat? Ja k nemu tiez chodim a som s nim velmi spokojna. A vzdy mi vlozil kolko som chcela

denulka85
24. apr 2013

@fantinka no to je krasne take chces? alebo to je uz tvoje?

karkana
24. apr 2013

@denulka85 práve dávali v telke ako schudnúť, semienka chia(čia) najdi si na nete, každe rano dve lyž. bud do džúsu alebo jogurtu, 😉

timona
24. apr 2013

@katulka25 on o tom so mnou vobec nediskutoval, najprv sa ma opytal ze ci chcem dve a ja ze ano a ihned nato povedal embryologicke ze vlozi len jedno, lebo ze som prestimulovana-pritom mi nic nie je, ze by sa urcite uchytili obe a mohla by som mat OHSS.Som mu povedala ze by bolo velke stastie keby sa uchytilo vobec jedno.No a na to mi povedal ze nabuduce da dve. Fakt je skvelý, cele to pokazil.

denulka85
24. apr 2013

@karkana pekne a kde to davali? na markize? kuknem aj tak je uz neskoro za mesiac vela nechudnem 😢

katulka25
24. apr 2013

@timona tak to ma mrzi. Lebo ja na neho nemozem krive slovo povedat.aj ked prvy krat to nevyslo a tetaz uvidim v piatok. Ale ty si este skoro po vklade a uz vies ze to nevyslo? Daj tomu cas 🙂

karkana
24. apr 2013

@denulka85 na stv dámsky magazín ale už davnejšie ,ono je to zaujímavé, zaliali to vodou, a spravila sa z toho niečo ako želé, a že ked to je v čreve proste nepociťuješ hlad a veľa vit. to má

denulka85
24. apr 2013

@karkana vies co ja v poslednej dobe od kedy sa mi to stalo vobec nezerem len raz denne a vobec mi ani nechuti ale ani kg neslo dole ani teraz nepocitujem hlad

timona
24. apr 2013

@katulka25 ja sa uz proste neviem po tom co to spravil pozitivne naladit, od toho vkladu mi je stale na nič.A to som tam sla pozitivne naladena, ale cele to pokazil. Od vkladu dva dni iba.ale ked vidim ze z 10 báb pri velkom stasti to výjde mozno tak jednej, tak nic od toho necakam.

katulka25
24. apr 2013

@timona drzim ti silno prsty. A ake embryo ti vkladali? Mne 5 a 6 bunkove po rozmrazeni.

timona
24. apr 2013

mne dali blastocystu mala som PK a este nezabudli povedat aka je krasna a kvalitna, minule hovorili to iste a aj tak z toho nic nebolo. Pokazde majú kopec rečí ake mame vsetko užasne kvalitne a nakonec z toho nikdy nic nie je. A najlepsie je ked mi po tom vklade daju víťazoslavne fotku toho vloženeho embrya a dva tyzdene potom len krčia plecami nad negativnou krvou.

denulka85
24. apr 2013

@timona pocuj ti si asi viac nasratejsia na car ako ja a to je co povedat.... a toto bol tvoj druhy vklad? mna bude cakat treti ale bohvie kedy som bola na kyrete 😖

kvetkokvetko
24. apr 2013

@timona ahoj, neber to takto, v cechach uz takmer vsade davaju len 1, ja som mala 2 a aj tak to nevyslo, cize to nie je zaruka...

fantinka
24. apr 2013

@denulka85 neni moje ale paci sa mi velmi. Mozno si dam vytetovat ked budem mat deti coskoro hehe.

fantinka
24. apr 2013

@timona oni ale nevedia ovplyvnit ako to telo prijme...podla mna. Chapem ze si nastvana, ale musis verit dr. A ked mu neveris, tak ho vymen. Ja mam tiez hocico uz za sebou ale verim dr., ked mi povie, ze nevie preco sa chytili, tsk to neviem. S urciteby ti nerobili naschval lebo si neuspesnymi pokusmi iba znizuju prestiz.

denulka85
24. apr 2013

@fantinka a uz mas inac vybrati obrazok?

timona
24. apr 2013

baby ste zlate aspon sa tu moze clovek odventilovat. Este sa chcem opytat,ci ste im niektora dali nejaky uplatok/pozornost, lebo ja nie, tak uz ma napadlo ci mozno aj toto nie je chyba. Inak ja viem ze ani dve nie su zarukou nicoho, ale urcite by som mala teraz lepsi pocit a aj keby sa to nepodarilo, tak by som mala pocit ze sa preto spravilo maximum a to ze to nevyšlo nie je chyba nikoho.

denulka85
24. apr 2013

@timona urcite nie, vsak uz nie dost tam platime? este mas nejake mrazene?

katulka25
24. apr 2013

@timona ani ja som nedavala nic viac a ani neplanujem. Tebe ale drzim prsty aby ti.to teraz vyslo

timona
24. apr 2013

@denulka85 mam este 10, ale momentalne nemam silu to tam zase absolvovat.Uz som z toho uplne vycerpana.

denulka85
24. apr 2013

@timona to dobre poznam neboj sa vsetky co sme tu na mk citime to iste ako ti

fantinka
24. apr 2013

@denulka85 jasné, ja budem mať len jedno slovo a malé srdiečko alebo vtáčika 🙂 potom ti ukážem 🙂

fantinka
24. apr 2013

@timona haha teraz si ma pobavila, že úplatok - veď dostávajú kopec prachov, ešte im budeme úplatky dávať? 😀 ale nezabudnem nikdy, keď bola moja babka operovaná na Antolskej, môj dedo behal za jej dr. s plnou taškou kačíc - mŕtvych podotýkam 😉

timona
24. apr 2013

@fantinka mna uz napadne vseličo,ze mozno by sa potom viac snazili,ja uz neviem...podla mna aj na tom IVF-ku sa da vselico odfláknuť, koli comu to potom nevýjde.

jananyo
24. apr 2013

Ahojte dievčatá, chcela by som sa opytat, ako dlho ste čakali na schvalenie od poistovne ?

Ja mam Všeobecnú .

Dakujem 😉

fantinka
24. apr 2013

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre