ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

diankas
29. mar 2011

@ladybaby boze to je take uuuuzasne, az mi slzy vysli....srdecne blahozelam....nech ste zdravucky.... 🙂

diankas
29. mar 2011

caute baby, prosim vas, nema niekto skusenosti s babyplanom? dakujem

nemko
30. mar 2011

@ladybaby no ako sa mame? v car vsetko ok?

petuska123
30. mar 2011

baby pred ivf sa musi robit genetika,?

sakura
30. mar 2011

@ladybaby
@nemko
baby gratulujeeem 🙂 Vidím že sa to tu začína kopiť tehulkami 🙂 Len tak ďalej 🙂 A aj ostatným snažilkám želám vela vela šťastia a // na testíkoch 😵 😵 😵

zojec
30. mar 2011

@sakura jeeeeeeej mamina gratulujem zo srdiecka, krasne si to uzivajte, lebo strasne rychlo to leti 😒 a samozrejme vsetkym novym tehulkam aj netehulkam vsetko dobre.. 🙂

nemko
30. mar 2011

@sakura dakujem 😉 len keby si vedela ako straaaasne sa bojim aby bolo vsetko ok, denne testujem, ale hlavne sa bojim aby babo bolo tam kde ma byt

holly74
30. mar 2011

@ladybaby Tak to je paráda 🙂

moischaaa
30. mar 2011

baby ktore ste boli na hysteroskopii v Iscare ako to tam chodi ? kolko ste boli PN ? dakujem za vase odpovede a vsetkym novym tehulkam gratulujem 😉

andysok
30. mar 2011

@moischaaa ahoj ja som v iscari bola na laparoskopia, to sa robilo v celkovej anesteze, pustili by ma aj okolo druhej, ale mna to bolelo tak som sla o stvrtej este v debn zakroku, neviem ci je to tak aj pri hysteroskopii

andysok
30. mar 2011

@moischaaa Hysteroskopia

Používa sa pri nej podobná optika ako pri laparoskopii a kuldoskopii, s tým rozdielom, že je podstatne tenšia. Bez ťažkostí sa zmestí cez krčok maternice, čím môžu lekári prehliadnuť priamo dutinu maternice, dokonca odstrániť možné vady, ktoré bránia uhniezdeniu vajíčka,

ako sú napr. zrasty, polypy, myómy a iné drobné nádory tvorené svalovými bunkami, septá – svalové alebo väzivové priehradky, ktoré môžu čiastočne alebo úplne predeľovať dutinu maternice a pod.

mary10
30. mar 2011

@karkana hlavne nezufaj, ja som tiez ten horsi pripad a nevedia zistit pricinu.... a bojujeme s tym uz vela, vela rokov, ale posledne 2 roky chodime do BA, tak verim, ze to uz konecne vyjde a bude vsetko v poriadku, ked sa to tu tak pekne rozbehlo... 🙂 🙂 🙂 Musis verit, ze teraz nastal ten spravny cas a nerozmyslat nad tym co bolo, mohlo byt, preco prave ty..., aj ked je to niekedy velmi tazke a nemozne, ale teraz si mala pauzu telo je oddychnute - velky predpoklad, ze to vyjde, ale hlavne musis verit ty a vyjde to!!! Drzim ti k tomu palce! a prosim ta ktory tyzden docent nema byt v BA? ja by som sa tam chcela zastavit o 2 tyzdne.

karkana
30. mar 2011

mne ked vkladali tak samozrejme som sa zoznámila s niektorými babami vymenili sme si telef.čísla a dodnes sme v kontakte,všetky otehotneli okrem jednej z Piešťan,síce otehotnela ale potratila a teraz sa rozvádza,tak mi je jej ľúto,

karkana
30. mar 2011

mary10 hovoril mi že od 8.apríla asi do 15,ved som vždy tomu verila,tešila sa,tie tri roky čo som tam nechodila mi pomohly,tak veľmi dúfam

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lowee
30. mar 2011

@moischaaa ahoj histeroskopia nieje nic za 1hod od zobudenia ides domov par dni krvacas , ale to je tiez individualne zidna bolest n ic na druhy den kludne mozes ist pracovat

lowee
30. mar 2011

@monikad ahoj ja som mala metodu ivma mne pichali do zadku merional ale na pohotovosti alebo iscare .. ale tusim kto ma ivf tak ten si picha do brucha ale nie som si ista ----- a tusim sam ..-.- niektore ako napr ta zaverecna tak to by mali na pohotovosti davat ..

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaciatko81
30. mar 2011

@lowee nejde o to, ci ivf alebo ivm, ide o to, ake su to lieky 🙂
@monikad ja som si vsetky pichala sama, neboli to, najhorsia je prva, potom ti to ani nepride... transfer uz je pri vedomi a vobec to neboli, nemas sa coho bat 🙂

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mary10
30. mar 2011

@monikad ja som si tiez vzdy pichala sama hoci som si myslela, ze to nikdy nedokazem islo to, ja som mala zo zaciatku, pera a potom normalne ampulky na miesanie s inj., vsetko sa da je to zvyk, zvladnes to aj ty! odber je s narkozou, transfer bez 🙂

mary10
30. mar 2011

@karkana dakujem za info a drzim palce, aby si sa uz coskoro pripojila k tehulkam 🙂

holly74
30. mar 2011

@monikad Tie ihly sú tak tenučké, že ani nebudeš cítiť, že si niečo picháš. Ja som si myslela, že budem mať psych. blok sama seba pichnúť, ale ide to pod kožu tak ľahučko, že ani nevieš ako a je to vnútri. 😎

ladybaby
30. mar 2011

@diankas dakujem velmi pekne 🙂 , velmi sa tesiiim...

ladybaby
30. mar 2011

@nemko dobre🙂 brucho riadne narastlo, ale stale nefucim 😀, priznaky nemam ziadne ... do Iscare idemnakoniec zajtra...... uz chodim po 2tyzdnoch do roboty, tak uz sem mozem kuknut len vecer a to tu nikto nie je ☹

ladybaby
30. mar 2011

Dievcata, vsetkym vam velmi velmi pekne dakujem za gratulacie 🙂, velmi si to vazim! Vsetkym snazilkam a cakatelkam prajem vela vela stastia!!!!!

petuska123
30. mar 2011

@monikad ahoj sa zda ze pochadzeme obe z BB..ty uz mas schvalenu ziadost??ja tiez chodim tam kde ty

moischaaa
30. mar 2011

kočky dakujem za vaus odpoved , bude sa to robit tiez v narkoze , tak som trocha v strese 😎 ale prezijem a ktorej z vas to robili tak potom bol aky postup dalsi ? myslim ci ste uz potom riesili IVF ? viem ze zalezi od vysledkov z hysteroskopie .......dakujem kočky je to super ze je tu taka podpora 🙂

Lady gratulujem 🙂

sakura
30. mar 2011

@zojec
ďakujeeeeem 🙂 No užívam si to malé šidlo veru riadne 🙂 Od pôrodu som sa poriadne nevyspala 😅 Máme trošku problém s kojením a dokrmovaním 😒 Ale dúfam že časom sa to doladí 😵

ladybaby
30. mar 2011

@moischaaa dakujem...tej hysteroskopii sa neboj.... rano tam prides, zober si papuce, kosielku, ulozis sa do postele. Potom ta zavolaju na operacku, tam ta uspia - pre mna je to prijemne spanie - 😀 a potom sa uz zobudis vo "svojej" posteli. Mne odstranovali aj polyp, tak ma to po zakroku dost bolelo asi 20minut. Lezala som 2hodiny, pockala na spravu od doktora a sla domov. Na druhy den mozes ist do prace. Spinenie mi do tyzdna zmizlo - ale to som ja mala asi z toho odstranovania polypu. Potom postup zavisi od vysledkov, tvojej diagnozy atd.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre