ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

evadek
17. máj 2014

@ada83 presne tak...a vies co je najhorise..ze uz ani ten sex na povel nam nejde..... cele zle...mozno teba trochu spomalit...neviem....
Planujeme podlat toho ci budeme riesit tehu..alebo nie...ale chceme ist do Chorvatska autom...dve-tri rodiny...tak uvidim 🙂 Ale ja som nenarocna..mne staci aj jazero....napr. v Senci....a slniecko ....🙂))
Tak uvidime...
Chapem..ja som striedava sklamana a striedavo plne energie...🙂

ada83
17. máj 2014

@evadek presne aj mi tak pred rokov sme tsk na poslednu chvilu riešili tiez dovcu last minut egypt a bolo super chceli sme chorvatsku ale egypt vysile asi o 10o viac a all inklusiv

evadek
17. máj 2014

@ada83 fakt?...tak to je super...ved uvidime..co nam zivot pripravi...)....ja by som radsej ani dovolenku nemusela...len nech sa zadari...🙂...
ok..idem upratovat...lebo som lemra lemrava🙂)))tak zatial...🙂

ada83
17. máj 2014

@evadek tak upratuj pa

jenyke
19. máj 2014

ahojte,pripravujem sa na ket ,kdo sa prida?nech vtom nie som sama 🙂

evadek
19. máj 2014

@ada83 ahoj...Aky si mala vikendik?...Ja som sa snazila nemysliet na to ... ale neviem....Mam pocit: ze to nevyslo..Teda viem, ze to nevyslo....:(
Mala si aj ty taketo pocity?....Inak utrogestan mi dava miestami zabrat....ale to zvladnem🙂
Ty si sa ako mala?

ada83
19. máj 2014

@evadek ahoj este je skoro takto mysliet ale ja som tiez mala take pocity. Ja som bola doma dnes prisli kramuse tak 1 tabletka uzita dufam ze pomoze bola som dnes aj u mojeho gyndosa na cytologii tak uvidime

evadek
19. máj 2014

@ada83 ..a byva ti zle?.Cytologia bola preventivne?...
Hej..viem, ze je skoro...ale citim to tak...ale to je jedno....skusime znova....uvidime🙂

ada83
19. máj 2014

@evadek hej bola preventivna po 6 mesiacoch lebo nebola ukazkova ta v oktobri. No vidis uz si silna ze skusime zas 🙂 mozno ta cytologia im trosku pomohla aby prisli a to som mala zajtea zacat pichať hormóny na ivf soft ☹

evadek
19. máj 2014

@ada83 ..tak drzim palce...aby tato bola ukazkova🙂 .... Zacnes pichat o mesiac......
Si treba uzivat pekne pocasie....a mesiac utecie ako voda....cysta zmizne...a pojde sa na softku...🙂

ada83
19. máj 2014

@evadek neviem bojim sa a prestavam uz tolko verit ze bude vsetko ok roky utekaju 😖

evadek
19. máj 2014

@ada83 ty starenka...)))..kopec zien ma prve dieta i v 37 a vyssie....Viem, ze tak nechces dopadnut...a ani ja...ale tym som ti chcela povedat, ze mame cas.....a , ze raz to pride...
Ja tvoje pocity uuuuplne chapem....ja uz by som to mozno i davno vzdala keby mam za sebou tolko toho...ale netreba to vzdavat ....
Treba vyskusat vsetko.....prirodne veci...cvicenie....vitaminy....a samozrejme verit lekarom 🙂

ada83
19. máj 2014

@evadek to máš pravdu ze som starenka 🙂 ja viem ze rodua aj neskor ale ja nechcem uz tolko cakat 🙂 😒 .ako som bola v cajarni u dr dnes tak som si citals ze mega 3 je dobra aj ten inofolic asi skusim tu omegu inofolic este mam

evadek
19. máj 2014

@ada83 ..hahahaha..to bolo myslene ironicky..aj ja mam 30 ....🙂)))....a dnes som si inak ano vytrhla dva sedive vlasy...tak nieco na tom bude...))))
ani ja nechcem tolkooo cakaaaat....Ale asi nemame na vyber..lebo zriect svojho sna sa asi nemienime..ci?🙂
Ano, o omege som citala i ja....vyskusam ju....teraz som si inak vecer dala moju celodennu davku vitaminov....nejak som zabudla cez den...Asi takto sa to nema robit,ze na vecer vsetko🙂
Inofolic beriem inak dva krat denne

katkacernakova
19. máj 2014

Ahojte, to len aby som vás povzbudila, príbuzná rodila v 42 🙂 a to prvé dieťa, takže vôbec nie ste/sme staré 🙂 Aj ja už mám vyše 30. U nás spermiogram nedopadol dobre, a mne vajíčka nedozrievajú, mám ich aj málo a tenkú sliznicu. Dr. ma vyšetril a povedal, že v mojom prípade môže prísť do úvahy len ivf, keďže príliš často krvácam..., bez hormónov by som podľa mňa ani neprežila 😒 Výsledky z imunológie ešte nemáme (nechápem čo znamená v tomto prípade imunologické vyšetrenie). Dnes sme si podali žiadosť do poisťovne. Budem si musieť niečo pichať. Od koľkáteho dňa sa pichajú tie injekcie? A ako dlho? Mne to ešte dr nevysvetlil, preto nie som v obraze 😨

ada83
20. máj 2014

@evadek aj ja ich uz mam par tuch šedivých dnes s prace adi pojdem kupit tu omegu nic s tym nepokazim ja si dava inofolic raz denne aj to ked nezabudnem

ada83
20. máj 2014

@katkacernakova ahoj picha sa of 2 dna menstruacie asi cca 11 dni na 13 je opu ale zalezi to od vajicok ako rastu

evadek
20. máj 2014

@ada83 ja mam poci, ze uz som mala vsetku z lekarne...ale tu omegu tiez vyskusam.)

evadek
20. máj 2014

@katkacernakova aky dlhy mas cyklus?...ja 24-25...tiez mam nizku sliznicu..kvoli tomu a pre iui som si pichale merional aby mi narastla...aj vajka mam male..lebo to nestihaju..Takisto spermiogram nemame najlepsi..myslim, z ta inseminacia bola zbytocna...dufam,ze mudr . presvedcim na ivf ..lebo pri tych problemov a este aj ine veci...je zbytocne inseminacia...aj ked tie injekcie to teraz pekne zvladli...sliznica narastla...a aj vajka...len co s tym spermiogramom..to som bola velmi sklamana.....

evadek
20. máj 2014

@katkacernakova majoa mamina rodila tretie v 41 🙂

lea231
20. máj 2014

@ada83 Adka neprestavaj verit, mne sa to podarilo v 34 a vidis, ze napokon prirodzene ale som presvedcena,ze ivf nastartovalo moje hormony.... poznam dalsie 3 kocky co to mali rovnako. hlavu hore, pride babo aj ku vam ...pekny slnecny dnik ...

ada83
20. máj 2014

@lea231 ahoj no vidim ze si uz ďaleko tehotnies mne asi opavne ivf pokaslalo vajecniky co som niky nemala cysty teraz nie je mesiac co ich nemam 😉 tak este mam viac ako 3 roky cas 😉

ada83
20. máj 2014

@evadek uz som si kupila omegu a mam ju v sebe 🙂

lea231
20. máj 2014

@ada83 veru nestresuj, no ja som mala len jedno IVF ... 1xET a 3x KET z neho neuspesne, este mame dvojicu zmrazenu .... cas este mas, ono to pride.... utekaju tie tyzdne ako voda....

evadek
20. máj 2014

@ada83 super...inak mne s niektor. vitaminov byva aj zle..napr. take D a Zinok a Selen....Ale omegu vyskusam..dufam,ze sa mi nebude hromadit na policke...

ada83
20. máj 2014

@evadek neboj aj moja policka sa plni viac kupujem ako jem to vsetko

evadek
20. máj 2014

@ada83 🙂))) no co uz .... aj tvoj chlap nieco berie, ci ma vsetko ok?

ada83
20. máj 2014

@evadek moj nič neberie nedala mu nič pichal merional ale moc mu nepomohol mame aj zamrazene spermie

ada83
20. máj 2014

@lea231 no ja mam už schvalenu žiadosť na 3 ivf ale dr chcela že soft tento mesiac ale ako som bola v piatok na kontrole povedala že asi pojdeme na ivf klasicke ako soft mam teraz antikoncepciu na mesiac a potom mam prisť na kontrolu a uvidi sa

evadek
20. máj 2014

@ada83 nema dobry spermiogram?...v com je chyba..patologia..mnozstvo?...Moj ma zlu patologiu:(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre