ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
2. feb 2013

@martinazvo jaj oni sa ta pýtali alebo automaticky ti povedali že si ho máš kupiť

ada83
2. feb 2013

@lea231 skusim asi tak a ona chcela tiež čislo tvoje alebo meno

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 adi, je tam len tá jedna embryologička? kristína? či je ich tam viac...asi viac, že? my sme s kristínou rozprávali🙂 juj, ti závidím ten utorkový vklad, akože v dobrom samozrejme, ja si ešte chvílinku počkám🙂)

lea231
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem krasne, verim,ze bude co uzivat par mesiacov 🙂 a potom cele roky

martinazvo
2. feb 2013

@ada83 nie kazdej to po ET pichaju, mna sa spytali ale tak jasne ze som suhlasila...

lea231
2. feb 2013

@ada83 som sa menom predstavila a vedela hned co a ako. pregnyl mi Dr.Hruzik predpisal presne aby mi to ostalo aj po ET,tak som mala vlastny.

martinazvo
2. feb 2013

@lea231 velmi ti drzim palce, ja uvidim co test v utorok...

ada83
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka asi je ich tam viac mi sme mali tu kristínu ale je dobre ukecaná ani som jej polovicu nerozumela čo nám hovorila vo štvrtok 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 pregnyl mam aj ja predpísaný, dve ampulky, polku jednej som mala pred OPU a tá druhá, to mi povedala dr, že si mám priniest po transfere...ale neviem či aj po KET sa pichá pregnyl...takže si ho treba priniesť..dokonca aj v tých papieroch čo sme dostali, tak tam to je napísané🙂 tak si to vyzisti🙂

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 nooo, presne, je fakt ukecaná🙂

lea231
2. feb 2013

@ada83 ste sa mali pytat 🙂 lebo nebudes vediet potom kopu info ... netreba byt ticho 🙂

ada83
2. feb 2013

@lea231 mne dala 36 hodin pred odberom ovitrelle nie pregnyl uvidíme u utorok 😀 😀

lea231
2. feb 2013

@martinazvo som velmi zvedava a pevne drzim palce 🙂 ja mam stale odhodlanie vydrzat do krvi ale uvidime ci sa podari

ada83
2. feb 2013

@lea231 ja viem ale ja som bola trochu otapená a ona rýchlo rozprávala ale podstatu som vedela o tých embriách a icsi a pk

lea231
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka na odlahcenie, vcera som mala z teba (cucoriedok) kolacik s kombinaciou jahod a bielej coko, korpus tmava coko...mnam

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@lea231 he, ved práve, toto je len začiatok🙂 ved my potom uvidíme🙂)))) ale bude to krásne🙂 určite. strašne držim paste🙂

ada83
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka neboj aj ty sa dočkáš vkladu aj ja som sa tak citíla že všetky už boli a stále ešte ani mrchu na ceste 😀 😀 😀

martinazvo
2. feb 2013

@lea231 je to zvlastny pocit, skratka tak vnutorne mi cvaklo ze nic... z nicoho nic vcera a uz ma to neopustilo ☹

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@lea231 😀 ale som chutila, čo????🙂 aj ja mám rada čučoriedky....mnam, inak to menu čo si napísala....sa mi slinky zbiehali🙂

lea231
2. feb 2013

@martinazvo nerob skore zavery,krvicka to odhali a mysli POZITIVNE nech embryjko vie, ze to nezdavas

lea231
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no ja som maniak uz pol zivota na pecenie a varenie, aj do jedneho bufetiku na Zeleznej - Klepac (teraz to maju mesiac zavrete a bude to restika aj bufetik) peciem kolaciky a torty ... uz pol zivota mam hobby v kuchyni 😲

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@martinazvo zlatko, toto mna sprevácdza od začiatku, a ešte som nebola na vklad...mam z toho pocitu strach....ale už sa aj karhám, ved pozitívne myslenie, ale neopusta ma to...potom si poviem že už je všetko dávno dané..a bude tak, ako má byť....ale snažím sa furt nejako prekrútit..tak uvidím....musíme to nejako zmeniť na pozitívne myslenie

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@lea231 jeeeej, super...ja dobre varím, ale vôbec nepečiem, teda koláčiky a torty..chudatka moje deti, nebudú mať sladký život..ale napr. pečiem strudle, aj také slané...vieš....no a ostatné sa možno chytím🙂 si šikovná

martinazvo
2. feb 2013

@lea231 viem ze by som mala... som strasna, len to cakanie je nekonecne a asi mi z toho sibe 😠

lea231
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka baby ja to beriem tak, ze ako to ma byt,tak to aj bude,.... viac tomu nedokazeme pomoct. vynalozili sme dost obety,aby sme boli uspesne a ked sa nepodari, tak to malo asi nejaku pricinu.

martinazvo
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka zial je to asi tym, ze lezim doma s tou rukou, nudim sa, velmi sa pozorujem a to je na palicu ☹

martinazvo
2. feb 2013

@lea231 pravdu mas, my nemame ale ziadnych mrazacikov, takze ak to nevyjde tak rovno 2. IVF

lea231
2. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som sa pritom az nedavno odhodlala skusit tahane strudlove cesto a napodiv sa hned podarilo.... vzdy som mala pred nim respekt. ved pecenie nie je tazke.....ked bude cas hodim sem album mojich vytvorov z varenia a pecenia 🙂

cucoriedkacucoriedka
2. feb 2013

@ada83 no ved to to🙂 ale hej, určite to ubehne rýchlo🙂

ada83
2. feb 2013

@martinazvo skus myslieť na niečo iné možno to pomôže 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre