ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 😀 😀 😀 😀 páči sa mi tvoja skromnosť 😀 no ale fakt si šikovná....na akú? materičooooo, to už blbo znie..inak, obdivujem technicky zdatné ženy, u mna totol nemožné:( nepredstaviteľné:( to je dobré že si spokojná, u mna je to tak isto....chvála bohu....tak ešte si chvílku používaj manžela sama pre seba, lebo čo nevidieť nastane chaos🙂

lea231
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka a to nevies, ze mam este dalsiu brigadu plus pecenie kolacikov do jedneho bufetiku 🙂 ja by som len tak neobsedela a nevedela sa nudit. treba mat aktivity a zaujmy 🙂 vcera dokupil a poskladal muz do spajze dalsi regal,tak som rano prekladala zavareniny ....

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 😀 😀 😀 ty si úžasná, fakt....a inak, aj ja som čulá, učím pre jednu organizáciu🙂 a chodím skúšať a taaaak🙂) noo, čulé sme my ženy k svetu🙂)))

lea231
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka vidim, ze by sme si v real zivote tiez porozumeli 🙂 tak, ked budes chciet oddychovat vyberiem Ti dovolenku za super last minute cenu,hm? 🙂

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 supeeeeer, budem velmi rada🙂 tak pozri, už ked bude kludnejšie, a budeme mať, sice ty už čoskoro, po tých dobrých správach, tak dáme kávu..teda pomarančový džúúúúús🙂))))) neviem či nám káva bude chutiť🙂

lea231
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja kavu nepijem ... za cely zivot som vypila asi 5-6 aj to zvacsa v Egypte ci Tunisku 🙂ale fresh orange mozem, aj vcera muz odstavoval 🙂 jasne, dohodnute ...a kde byvas,ak si okr. BA?

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 áno? to ja tak jednu dve denne si dám🙂 bývame v senci....bývali sme v ba, v podnájme a od 2009 už bývame vo sojom🙂 vy ste v rajke?

lea231
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som bola v sobotu aj v piatok budem v SC ,mame tam plno znamych, exspoluziakov a ja naj kamosku ...sme tam velmi casto uz roky. predtym som mala byt a mam rodicov v Ivanke. sme v Rajke,hej 🙂

cucoriedkacucoriedka
5. feb 2013

@lea231 jjeeej, super, tak to sa fakt môžeme stretnúť...idem vo štvrtok a piatok na východ na služobnú cestu, ale fakt by som bola rada, ak by sme sa stretli🙂 idem ja teraz niečo kuchtiť..o chvílku je už muž doma...tak ma tešilo, krásny večer ti prajem...a drž sa. papa🙂

lea231
5. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka pekny vecer aj tebe ,ja mam varenie a pecenie pre dnes za sebou 🙂 francuzske zemiaky a bananovo-kakaova babovka .... jasne, dame meeting 🙂

denulka85
5. feb 2013

@ada83 neboj vsetko bude ok.... a teraz od piatku budeme mat vsetky odpocitavanie na krv 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
5. feb 2013

@b.bardyova teraz si prestala jest lieky? a vklad tak tento cyklus teda nebude?

denulka85
5. feb 2013

@katulka25 nevadi ale tie co mas brusku su prave---- budes teraz pn?

katulka25
5. feb 2013

@denulka85 dakujem 🙂

ada83
5. feb 2013

@denulka85 teším sa že už ideš k nám čakateľkám

denulka85
5. feb 2013

@ada83 aj ja moja ale az piatok sa k vam pridam 🙂 vsetky budeme naraz tehotne ake super 😀 😀 😀 😀

b.bardyova
5. feb 2013

@denulka85 presne tento vklad sa odklada :( vraj mi extrimas vyvolal- zvysnu sliznicu v maternici a nie je to na vklad idealne tak musime pockat

denulka85
6. feb 2013

@b.bardyova pekne asi by ma slahlo ☹ a teraz ti daju ine ako extrimax?

ada83
6. feb 2013

ahojte dievčatá ako sa máte? mne sa točí hlava a som stále unavená 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 ahoj adi, no mne sa mota hlava tiez a stale som smadna, a zravka uz prechadza 😀 😀 😀

vidruska
6. feb 2013

@martinazvo Ahoj, dnes som si bola pre recept a spytala som sa sestriciek na hodnotu HCG. Odpoved: Noooo, co viem vkladavali sme vam 1 embryo, ale mate krasnu vysoku hodnotu HCG 956....
Normalne som ju zneistela, lebo znela tak akokeby s takouto hodnotou HCG mavali dvojicky 🙂))

ada83
6. feb 2013

@martinazvo to ja som si teraz dala polievku a je mi tak zle že som ju ani nezjedla ☹ ☹ ☹ neviem či to je nízky tlak alebo čo

martinazvo
6. feb 2013

@vidruska no to mas krasne vysoku hodnotu 🙂 fakt ako na dvojicky 😀 😀 😀

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 asi zozhasene telo z tych hormonov.......neboj to prejde 😉

vidruska
6. feb 2013

@martinazvo no som zvedava na ten ultrazvuk 🙂)) a aka j epriemerna hodnota HCG ked sa takto prvy krat berie krv?

ada83
6. feb 2013

@martinazvo asi hej no uvidíme ako to bude pokračovať

milacik3
6. feb 2013

Baby robili vam vysetrenie na imunologicky faktor? to sa robi len v CARe alebo to moze aj bezny gynegolog spravit? a to je ako vyter? alebo to sa berie krv? Idem v pondelok na folikumetriu tak by som sa na to spytala doktora
Dakujem

martinazvo
6. feb 2013

@vidruska ono je to strasne kolisave, skusim to najst...

martinazvo
6. feb 2013

@ada83 som zvedava ci aj Ty budes taka strasne hladna ako ja, nemusela som jest vela, ale casto 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre