ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

melmel78
19. feb 2016

Ahojte citam ze tu riesite sliznicu. Tak isto bojujem. Ja som mala mat ivf no pred tym sme sa rozhodli spravit kyret aby sme zistili v akom stave je sliznica. Aj dobre ze ivf nebolo lebo zasa nasli zapal a samozrejme je sliznica nizka na uchytenie. Tak isto cajickujem a vitaminujem , dokonca mi nasadili 3m kuru s Dhea a nepomohlo. Tak mi teraz predpisala Proveru nejake progesreronove tabletky na 2m a spoji to vraj s ivf v dalsom cykle podla rastu sliznice. 8.3 idem na sono ako na to reagujem. Pytala som sa Dr na vitaminy E D lebo som citala ze su dobre na sliznicu a povedala ze si mozem brat co chcem ale jedine hormony mi pomozu 😒

dorotka2013
19. feb 2016

@vanda83 tak drzim palce nech to najblizsie uz vyjde 😉😉😉

dorotka2013
19. feb 2016

@melmel78 mne robili hysteroskopiu s kyretom v novembri - vsetko ok...v decembri sliznica 6.9mm, stale nie najlepsie ale u mna super ked mavam 3-5mm tak sme skusili vklad ale neuspesne... Tento mesiac dalsi pokus ale zase sliznica len 5mm... A to som brala mega davky Ecka...aj Dheu beriem, ale ta mi asi aspon pomohla na upravu cyklu...

mojezlate
21. feb 2016

Ahojte vidim ze vela ludi ma problem ako ja. A ako tak citam tak chcem sa podelit o svoj pribeh s vami a mozno poprosit o vas nazor. Mam dve deti ale z ex. A teraz s priatelom sme chceli este take spolocne aj deti chceli surodenca. Snazime sa uz vyse roka a stale nic. A tak som chodila po vysetreniach a tiez mi zistili ze nemam dostatocnu sliznicu, gynegolok poslal priarela na spermogram tak v piatok ho absolvoval a vysledok bol sokujuci z 15tisicmlionov ma len 400tisic a su spomalene. Kazala mu ist na urologiu a geneticke testy, upravit zivotospravu a viac aktivneho sportu. A ze o mesiac na kontrolu. A este si ma kupit akysi doplnok. Ak to nepomoze tak jedine umele oplodnenie. Myslim si ze pri tejto diagnoze uz mozeme na babo zabudnut, ale ak viete poradte mi niekto ako upravit tu stravu a podobne ci mame este neaku sancu? Ďakujem

milaja
22. feb 2016

@alica311 mam zaujem

alica311
22. feb 2016

@milaja prepáč, už ho nemám

vanda83
22. feb 2016

Ahojte, brali ste niektora prosim diphereline? Dnes rano som mala prvu...a od poobedia mam zavraty..:(( nevolno mi je, a zahmlieva sa mi pred ocami. Tak dufam ze to prejde

melmel78
23. feb 2016

@dorotka2013 kedy mate dalsi pokus? Mna tiez caka druhy ale neviem ci ho zacnem uz v marci. Zrejme podla sona sa uvidi. Udajne sa da otehotniet aj s nizkou sliznicou ale musi byt zdrava bez zapalov. Teda tak mi to povedala dr. Ja som dobrala prvu polovicu Proveri a cakam ms. To som fakt zvedava ci pride a ak tak aka bude

melmel78
23. feb 2016

@mojezlate snad sa po medikamentoch rychlo da dokopy spermiogram. Viem ze je to beh na dlhe trate ale da sa to. Ak by aj nie tak mozno potom umele. Vzdy je tu nejake riesenie lebo su pary kde ma muz absolutne nepohyblive alebo ziadne spermie. Drzim palce

dorotka2013
23. feb 2016

@melmel78 hned dalsi cyklus by som chcela, len neviem ako mi to vyjde lebo mame byt na par dni odcestovani...takze uvidim kedy dojde ms, vypocitam kedy asi by vysla kontrola, ci sa to nekryje s vyletom a podla toho sa zariadim... Tiez som citala ze otehotneli aj s nizkou sliznicou, ale je to rarita...ja zapal nemam, hystero bola v poriadku... Kedy ides na kontrolu? Som zvedava ci ti to pomohlo...drzim palce 😉

melmel78
23. feb 2016

@dorotka2013 tak hlavne aby si bola v pohode aj po psychickej stranke. Ja som mala kazdu chvilu zapal az som sa sama cudovala kde na to chodim. Aj pri poslednej hysteroskopii som mala a hned som dostala antibiotika. Vraj tu nizku sliznicu mozem mat zo zapalov neliecenych alebo z antikoncepcie. Mozno jedno s druhym urobilo problem. Na sono idem 8.3 ze ci narastla sliznica z Provery. Uz zacinam spinit mozno ms pride do dvoch dni. Daj potom vediet kedy zacinate so stimulaciou a tiez drzim palce. 😉

mojpoklad
26. feb 2016

Baby, viete mi prosím napísať meno a telefónne číslo koordinátorky IVF v ISCARE v BA, ďakujem.

dorotka2013
26. feb 2016

@mojpoklad na stranke to maju...tam kde je kontakt na recepciu, tam je aj koordinatorka 😉

hennka2
26. feb 2016

@mojpoklad .. Co sa deje ? Ja na 9 den negativny test, takze u mna to nevyslo :(

cverna
26. feb 2016

cauko, doktor mi nakazal uzivat Estrimax prve dni po jednej tabletke, dalsie dni po 2 tabletkach, tie 2 tabletky mam uzivat naraz v rovnakom case? zabudla som sa opytat, vie daktora poradit?

dorotka2013
26. feb 2016

@cverna ja som uzivala jednu vzdy po 24 hodinach, ked mi zvysili na 2 tak po 12tich hodinach...potom mi zvysili na 3xdenne tie som brala po 8mich hodinach...

cverna
27. feb 2016

@dorotka2013 dakujem budem uzivat ako ty

dorotka2013
27. feb 2016

@cverna neviem na kolko na tom zalezi...ale prvy krat ked mi nezabral tak sa ma dr pytala ci som ho uzivala pravidelne...potom som si normalne pripomienku v mobile nastavovala, nech si ho nedavam ani o pol hodku neskor...ale mne ani tak nezaberal...ale ked sa na to dr pytala tak asi to nie je uplne jedno 😉

neznama0
27. feb 2016

Ahojte. Nezvyknem na tomto portali reagovat, prevazne len citam Vase skusenosti. Ale toto musim zverejnit. Dnes mi svagrina, ktora bola uz dvakrat v ISCARE, povedala jednu sokujucu vec a to, ze po druhom neuspesnom KET, ktory sa robil po druhej schvalenej ziadosti v tejto poliklinike, SFALSOVALI jej podpis na tretej a teda poslednej ziadosti, a poslali ju na schvalenie do zdravotnej poistovne BEZ JEJ VEDOMIA!!! Nastastie na to vcas prisla a stihla to oznamit aj v zdr.poistovni. Ziadost ma samozrejme schvalenu, no do ISCARE uz v ziadnom pripade nikdy nepojde, ale idu do zahranicia. Ked mi to dnes rozpravala, neverila som vlastnym usiam.... Takze takto zalezi reprodukcnym centram na pacientkach. Ja chodim do inej polikliniky, ktoru tu viacero z vas ospevuje a nie som spokojna...ano personal je skvely a mily, lekar svojsky...ale.... Pri nedavnom KETe sa mi zazdalo, ze ked sestricka vzala tu hadicku s rozmrazenymi embrykami, ze ju vymenila za inu, ktoru mala pripravenu na stolceku (nie som si na 100% ista, kedze sa mi postavila chrbtom, ale tak ta 70%)... teraz cakam na vysledky po KET ale predpokladam, ze opat budu negativne... Takze dievcata, budte obozretne a pozerajte co sa pri vkladoch okolo vas deje a ak sa rozhodnete, ze uz v nejakej poliklinike nechcete absolvovat dalsie zakroky, dajte to pisomne vediet aj do zdravotky....Ja to uz budem riesit takto....Neviem co si mam o tychto nasich slovenskych centrach mysliet....aspon je vidiet, ze je to len o peniazoch....je to smutne

mojezlate
28. feb 2016

@melmel78 dakujem moja

zuzanita444
28. feb 2016

Ahojte dievcata, mate niektora skusenost s dr.Belusakovou? Som k nej objednana ale predtym som chodila k dr.Grossovej, tak by som chcela vediet aka je 🙂

podlaaa
29. feb 2016

@mojpoklad ahojky neviem síce meno ale všetky potrebné kontakty majú aj na stránke ja som zatiaľ našla všetko čo som potrebovala a keď nie tak som zavolala na recepciu, pracujú tam veľmi milé slečny ;)
kuk kontakty majú tam aj priamo na koordinátorku ivf cyklov http://www.iscare.sk/
KOORDINÁTORKA IVF CYKLOV: +421 917 530 510

fatma1
1. mar 2016

@neznama0 Fuuha...a co povedali sestre na to?? To co ma ako toto znamenat? ako sa k tomu vyjadrili...
ja si tiez myslim, ze sa aj obchoduje s vajickami...ako mozeme vediet kolko vajicok sme naozaj mali? ako mozeme vediet kolko bolo naozaj zrelych a schopnych? zostava jedine verit!!

sisockatt
2. mar 2016

Jezisiiii kocky to vážne!?!!

bella1303
2. mar 2016

Ahojte tak v piatok ma caka kontrola ako rastie sliznica a uvidime kedy bude ket.mam s toho ale take zmiesane pocity.jedno chlapciatko uz doma mame podaril sa pri prvom ket a teraz chceme surodenca,ale neako sa neviem pozitivne nastavit ze to vyjde.bojim saze preco by malo hned vyjst ked nam tak duper vyslo prve babo.je tu neaka ktora si sla po surodenca a klaplo hned?

lilienkalilina
8. mar 2016

ahoj baby.manzela poslala dr na vyš.fragmantacia DNA mate stym neake skusenosti?

alica311
8. mar 2016

@lilienkalilina Môj manžel bol pretože mal celkovo zlý spg, žiaľ nám fragmentácia nevyšla dobre, okolo 30% zlých....som po neúspešnom ET a ani mrazáčikov nemáme ☹

lilienkalilina
8. mar 2016

@alica311 pravezo moj ma spermiogram v norme ,ale chceme spravit vys,lebo uz 4 ivf zanami a stale nic

alica311
8. mar 2016

@lilienkalilina tak si myslím, že fragmentácia bude ok, my sme mali zlú morfolu a aj nejaké tie leukocyty, tak sme vedeli, že aj fragmenácia nebude nič moc 😝 Imunologiu máš spravenú??

melmel78
8. mar 2016

Tak mam dnes po ultrazvuku a bola som pochvalena ze vela vajicok a sliznica zatial tiez dobra 🙂 . Zeby konecne nejaky uspesny krok? Od dalsieho cyklu zacnem stimulovat ak bude v poriadku stitna a imuno vraj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre