ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

chilinkaxxx
10. nov 2012

@lucia2505 dufam veľmi, že sa to podarí 🙂

miska212
10. nov 2012

@lucia2505 mne uz takmer pred 3 rokmi taku moznost nenavrhli.. Ja mam jeden nepriechodny uplne a druhy je priechodny iba minimalne ☹ Uz by som chcela druhe babo, no manzel dalsie um.oplod.moc nechce.. ☹ S tym jednym vajcovodom teda minimalnu sancu mame aj na prirodzene tehu (ak sa za ten cas nieco nezmenilo), no moc tomu neverim, ze to tak vyjde.

tlucka
10. nov 2012

@miska212 ahoj, ja som podobne ako lucia2505 o jeden vajcovod pri mimomaternicovom tehotenstve prišla. Druhý mám tiež nepriechodný, mám tam zápal, takže mi po prvom neúspešnom IVF bolo odporučené dať si zobrať ten druhý.

kristina81
10. nov 2012

ahojte.kam sa picha ovitrelle?len pre info ci to nepopletiem z tolkych informacii. 🙂

ada83
10. nov 2012

@kristina81 ahoj do brucha

kristina81
10. nov 2012

@ada83 dakujem. 🙂

katulka25
13. nov 2012

@kristina81 ahoj, tak ako? uz je aj po vklade? drzim prsty
@ada83 ahoj, tak co uz ste sa posunuli dalej?

ada83
13. nov 2012

@katulka25 ahoj dnes volali z car ze ziafost je tam

ada83
13. nov 2012

@katulka25 tak uvidime vi pojdeme v decemnri este do toho a ty ako?

katulka25
13. nov 2012

@ada83 jeeej, tak to je super 🙂 no ja by som v nedelu mala dostat mrchu. v piatok idem na kontrolu ci je vsetko ok. a mech uz dosla? teraz to uz nestihate?

ada83
14. nov 2012

@katulka25 tak aby ti to dobre dopadlo. sestrička povedala že teraz už nie ja som mala dostať včera ale zatial nič tak uvidime to asi s toho stresu 🙂

katulka25
14. nov 2012

@ada83 to fakt? a preco teraz uzz nie? ved ked uz je ziadost uu nich schvalena a mrcha stale neprisla, tak kde je problem?

micak
14. nov 2012

Ahojte, zajtra idem na drilling+prefuk. Dokedy by sa malo podarit otehu po tomto zakroku? Ak sa nepodari, aky byva dalsi postup? Dakujem 🙂

lucia2505
14. nov 2012

Babi ahojte, v pondelok som mala OPU a vybrali mi 14 vajíčok, včera som volala embryologičke a máme oplodnených 11, všetko bez ICSI 🙂 7 drobcov je v inkubátore na PK a 4 sú už zmrazené. V sobotu je transfer 🙂

kristina81
14. nov 2012

@katulka25 ahoj este nie som po vklade.asi v nedelu bude.este musim volat ze kedy bude presne vklad. 🙂 Ale neako sa do toho nevzivam.

katulka25
14. nov 2012

Ahojte, 3.11 som bola na Opu. Ale mala som OHSS takze transfer sa musel odložiť. Dnes mi prišla mrcha, ake o 4 dni skôr. Nestretli ste sa s tym niekto? Dakujem

lucia2505
14. nov 2012

@katulka25 ahoj ja ti neodpoviem asi na tvoju otázku, ale chcem sa spýtať ako sa prišlo nato, že máš ohss? aké boli príznaky??

little_miracle
14. nov 2012

@katulka25 nemusis sa stresovat, tvoje telo bolo zatazene hormonmi, preto sa pani mrcha poponahlala.....radsej sa tes z toho, ze OHSS prichodom mrchy odznie. Ale ak by sa dialo nieco neobvykle - silne bolesti a pod.... radsej navstiv lekara.

ada83
14. nov 2012

@katulka25 ahoj mrcha prišla dnes sestrička sa pýtala že kedy mám dstať a ja som jej včera povedala že ju mam akurát dostať ale prišla až dnes

ada83
14. nov 2012

@lucia2505 to je dobra sprava

lucia2505
14. nov 2012

@ada83 ano to je 🙂

ada83
14. nov 2012

@lucia2505 a kto ti robil vyberanie vajicok?

lea231
14. nov 2012

jaaaaj baby, ocakavam telefonat o schvaleni ziadosti ...podavali sme 11.10.,tak som zvedava. rada by som stihla este pred vianocami prvy pokus. drzim vsetkym palce 🙂 treba pozitivne mysliet....

wifina
14. nov 2012

@lea231 držím palce, ale neviem, či to stihneš, lebo oni určite nerozbehnú IVF, ak by ti mal vklad vyjsť pred Vianocami, asi budú mať dovolenky. My sme sa tiež po porade s lekárkou nakoniec dohodli odložiť to na január, aj keď som veľmi chcela stihnúť IVF do Vianoc, žiadosť už schválenú dávno máme. (Ale u mňa boli aj iné zdravotné dôvody). Akú máš poisťovňu? Nám to schválili za 2 týždne, tak monžo predsa, možno záleží aj od cyklu, ako ti vyjde...

lea231
14. nov 2012

@wifina Mam Vseobecnu zdravotnu poistovnu,tak neviem. Silit to nebudem ale bolo by fajn,ak by sa podarilo. Potom pride skuskove v skole a viac stresu. Ku komu chodis?

wifina
14. nov 2012

@lea231 Tam to asi dlhšie trvá, čo som počula, ja mám súkromnú poisťovňu. Poprekladáš skúšky, alebo si to dáš po - vo februári...

wifina
14. nov 2012

@lea231 K Lattakovej a ty?

lea231
14. nov 2012

@wifina Dr. Hruzika mam a ten ma dovolenku do 19.11.,tak sa dovtedy nieco snad dozviem. nemam ale ruzove okuliare po skusenostiach znamych ale nechame sa prekvapit co nam osud nadeli.

janielik87
14. nov 2012

@wifina aku mas zdravotku? 🙂 my sa chystame januar/februar podat ziadost...skor vraj nie...tak chcem vediet kolko sa este nacakam...

wifina
14. nov 2012

@lea231 hm, toho nepoznám, je v pohode?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre