ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lindush123
12. sep 2013

a baby, nevyslo to ☹(((((

sandra077
12. sep 2013

@ada83 no hej predoperacne idem nakoniec 3.10 dovtedy si to musim vybavit...a ze narkoza a trva to asi pol hodku ale postia ma az poobede okolo 15-16 :(

ada83
12. sep 2013

@sandra077 mna pustila dr medzi 14-15 a ja som už o 14 išla aj s tou babou čo bola somnou na laparke hej trvala asi tolko a rano ti daju aj nejakú tabletku neviem čo to bolo asi nejaká náladovka

ada83
12. sep 2013

@lindush123 to je mi luto

ada83
12. sep 2013

@sandra077 a teba nedali tej novej dr, lebo mne sestrička povedala že sa mám k nej objednať

cristinna
12. sep 2013

@csokasi
Bude od buduceho pondelka, ja idem k nemu v utorok 17.9, takze ho budes mat 🙂

991979
12. sep 2013

@lindush123 ahoj mas pravdu aj ja som tam spokojná a uvidime mam tam ist v pondelok a dufam že vymyslia nejaku dobru liecbu na moje vaječníky a uvidime ideme prvý krát netreba sa hned vzdavat 🙂 držím palčeky aj tebe a daj vediet co a ako dalej ked budes mat chut 🙂

991979
12. sep 2013

@lindush123 to mi je luto ale nevzdavaj to .

aminkaradwan
12. sep 2013

ahojte kocky...chcem sa s vami podelit a podporit vas ....Mam 42 rokov ...od 33 som sa snazila otehotniet,stain lewenthal syndrom polycistickych ovarii...chodili sme do iscaru 3 roky ako na klavir aj 5 krat tyzdenne,ale nedostali sme sa ani k odberu vajicka,ani mi len nedorastli...Zo vsetkych tych hormonov sa mi spravil nador v peceni...ale pri vysetreni mi zistili,ze som otehotnela normalnou cestou aj napriek tomu,ze tvrdili ze nikdy nieeeeeeeeeee..Mam krasneho chlapca uz prvacika a aby stastia nebolo malo 3 roky neskor som otehotnela a mam zdrave dvojicky...Takze nikto nezufajte,snazte sa pustit to z hlavy a mozno aj sekera vystreli...

aminkaradwan
13. sep 2013

monika 2712 je to sranda ale moj datum narodenia je 27.12....nejaka symbolika ...

sandra077
16. sep 2013

@ada83 ne nedali neviem preco ma dali k tomu doktorovi...

karkana
16. sep 2013

@sandra077 musíš si sama vybrať a trvať na tom , ku komu chceš ísť, máš nato právo,ked sa objednávaš, tak povedz ,ku komu

sandra077
17. sep 2013

@karkana tak ja neviem ktory doktor je oka..ja som mala lattajkovu lebo ona bola aj gynka...

gigi77
17. sep 2013

ahojte baby, dnes krv pozitivna, hcg 276,8 😀

gigi77
17. sep 2013

@martinazvo matka, ako sa mame? este sme stale doma? myslim na teba nech to dobre spolu s dankom zvladnete....ja som rodila presne 38 tt po et, tak bud radsej prirpavena 🙂

martinazvo
17. sep 2013

@gigi77 ahooooooooj, vdaka, zatial sa mam fajn, ale porody sa nam uz medzi oktobrovkami uz rozbehli, tak uz som vcera konecne na final zbalila kufor na sestonedelie a tasku k porodu 🙂

A ako na tom som, uvidim vo stvrtok... idem na poradnu po 3 tyzdnoch, lebo minuly tyzden mi spravili v porodnici len monitor ☹

A Ty sa mas akooooooooo?

gigi77
17. sep 2013

@martinazvo pozri o tri riadky hore 🙂 mam sa super

gigi77
17. sep 2013

@martinazvo nasla si moju info o 17:51?

martinazvo
17. sep 2013

@gigi77 JEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJ, som si nevsimla, bola som tu cez mobil.. ale uz vidiiiiiim... GRATULKA !!! to mas krasne, kedy ides na uzv?

gigi77
17. sep 2013

@martinazvo o dva tyzdne 🙂 dufam ze to bude ok

martinazvo
17. sep 2013

@gigi77 veeeeeelmi drzkam palce, musi byt !!! 🙂 joj konecne aj dobre spravicky, jupi 🙂

gigi77
17. sep 2013

@martinazvo jedine co ma trapi je ze neviem nic o cucoriedke, nereaguje ani na sukromny mail, dufam ze je ok

martinazvo
17. sep 2013

@gigi77 no ja co mam posledne info od nej sa to zlepsovalo ale potom tu baby polemizovali ci s tym ohss neskoncila az v nemocnici, tiez sa uz bojim ze co je s nou ☹

ada83
17. sep 2013

@gigi77 gratulujejjjjjeeemmm

gaga83
17. sep 2013

@gigi77 super spravička, gratulujeeeem

lea231
18. sep 2013

@gigi77 gratulujeeeeeeeem .... snad bude viac pozitivnych sprav. v tomto cykle ideme po dlhsom case opat na Ket ...vcera som dostala menzes, tak uz sa tesim ... opat je tam mala nadej.

denulka85
18. sep 2013

@gigi77 gratulujemmmmmm dávaj na vás pozor ku komu chodis?

little_miracle
18. sep 2013

@lea231 ja som dostala MS v pondelok a tiez sa chystame na KET.....tak pojdeme +/- spolu 😉

gigi77
18. sep 2013

dakujem baby, je to zatial iba prvy krocik, ale dufam ze vsetko dobre dopadne....najblizsie tyzdne budu dolezite....zatial to teda vyzera ze umna zaberaju cerstve embrijka 🙂 a to sa musim priznat ze este aj z et som isla mhd, ziaden oddych, vratila som sa do prace a fungovala som dost hekticky cele dva tyzdne, ved ako sa aj da oddychovat pri dvojrocnom sidle, ze? tak asi to mozno aj zabralo, ze sa clovek viac hybal a nesustredoval sa 🙂 a inak som zase netestovala, tak zase neviem ako by ukazal tehu test a ci uz teraz ukazuje // 🙂 1.10 idem k dr. petrovej na prvy utz, tak uvidime ci je vsetko ok, halvne nech je to tam kde ma byt a nie mimo
drzkam vsetkym palce nech je co najviac uspesnych jesennych pokusov....

sama224
18. sep 2013

ahojte, ak by ste niektora mala zaujem predam Merional (mam 30 krabiciek - exp. do 06/2014) a aj Cetrotide (exp.do 10/2013)... spolu velmi vyhodne. Nesla som uz na dalsi pokus o IVF. Kto ma zaujem nech pise na IP.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre