ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lea231
18. sep 2013

@little_miracle no uvidime, mame este 2x2 snehuliakov, tak chceme cim skor vyskusat. Mala som z prveho IVF z ET 2 blastocyty a raz KET 2ks vkladane. Zial bezuspesne .... snad to vyjde ...drzim palce. Tiez je to prve IVF-ko?

little_miracle
18. sep 2013

@lea231 u nas to zial uz bude 3.KET......po celkovo 4xIVF-kach a bilancii 2xbiochemicke a 2xabort 😒 ......drzme si teda palceky 🙂

cucoriedkacucoriedka
20. sep 2013

@ada83 adka, chodi tu za mnou v nemocnici aj raismulerová, je uzasná a velmi velmi ludská a sikovná...chod k nej

fantinka
20. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka cuciiiiii, čo je s tebou, kde si? 😢

cucoriedkacucoriedka
20. sep 2013

@fantinka mojaaa, už tu, cítaaj vyššie

cucoriedkacucoriedka
20. sep 2013

@fantinka vlastne som adi opdovedala ale v skupine babenky s iscare, vieš sa tam dostat?

timona
20. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka no nechcem byt zla, ale reisemulerová mozno za tebou chodi, aby si ich nezazalovala, ze si koli nim skoncila v nemocnici....len moj nazor...

cucoriedkacucoriedka
20. sep 2013

@timona hm, tak zasa to ze moje telo to tak vzalo, to som nečakala, mala som minimálne dávky hormonov, fakt minimum a som rada, že je to pozitívne, vtedy sa to zhoršuje, to som vedela...čo už..... aj moja dr si to vyčíta, je tu kazdý tretí den....ale tak prezijem to už, najhoršie mám za sebou.... ale na druhej strane môže to byt aj pravda čo si napísala.

fantinka
20. sep 2013
cucoriedkacucoriedka
20. sep 2013

@fantinka posledné prispevky v babenky s iscare.....ale tak veci sa majú tak že som od prvého septembra v nemocnici, ohss, o desat kíl som bola tazsia ešte pred týždnom....a o patnást cm v páse nárast, mám hrudný dren, pod pazuchou a ten mi odstáva tekutinu z okolia plúc a hrudníka....lepší sa to už...je tam už dva tyzdne....samé infúzie, zle pečenové testy....vytrpela som si fakt ako koník...ale už to ide k lepšiemu.....hcg mám vela vela niekoľko tisíc a mám aj vačok a v nom plod, len sa modlit, nech rastie, drž mi prsty velmi, prosím....

fantinka
20. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka bože cuci, ja som vedela, že sa deje niečo zle, keď si tu nebola ☹ musíš veriť, že je to tam, zahryznuté ako blška a onedlho, ani nevieš ako, už bude pri tebe pekne odfukovať 😉 a kde ležíš? donesiem ti bonboniéru? 😀 veľmi na teba myslím moja.

cucoriedkacucoriedka
20. sep 2013

@fantinka noooo, ved to, som skapínala....už je fakt ok, už sa viem aj poleziačky vyspat....hehe, ono tam už je, len nech ešte k tej činnosti pribudne srdiečko a nech pekne rastie chrustik_

cica, že bnbonieru, poviem ti, že od vkladu. od 24 augusta som nevložila sladkost do úst, čo ja sladkosti milujem, je mi celý den zle od zalúdka a skoro nič nejem, čo by som teraz mala....som na prášky z tejto stravy a ani neviem čo by som si dala...v ružinove som, kde inde🙂

fantinka
20. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka joj a to tak ti hneď prišlo zle, že si hneď musela ísť ležať, či ako? ja neviem, kde si to písala, neviem tú skupinu nájsť... a dokedy tam musíš byť?

cucoriedkacucoriedka
20. sep 2013

@fantinka no v sobotu poslednu augustovu mi v centre tahali vodu av nedelu problemz s dzchanim a na príjem

martinazvo
20. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka moooja, co to citam... Ty teda trpis ako kon, ale dolezite je ze mas vacok aj plod... verim a drzim palceky nech sa ukaze coskoro aj srdiecko aby toto cele stalo za ten maly uzasny balicek stastia 🙂

ada83
20. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka idem k nej piatok 27 tak uvidime ako bude len sa pekne drz

fantinka
20. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka moja veľmi na vas oboch myslím!!!!!!!!! <3

cucoriedkacucoriedka
20. sep 2013

@martinazvo no,tak co uz.....musím este par dni vydrzat......ale tesim sa velmi velmi aj napriek bolesti....to male bude srdite ako moj muz nedaj boh🙂

ty si ok,

cucoriedkacucoriedka
20. sep 2013

@ada83 dakujem adka....aj ty sa drz

cucoriedkacucoriedka
20. sep 2013

@fantinka deniska dakujem

martinazvo
20. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka v ramci moznosti sa este drzim dakujem... uz si ma skoro nechali na Kramaroch vcera, ale nakoniec to bol plany poplach (monitor maleho nedopadol dobre, ale opakovany potom po pol dni strachu uz bol ok), dalsia poradna uz v utorok tak uvidime 🙂

cucoriedkacucoriedka
20. sep 2013

@martinazvo no super tak este potiahnite chvilku 😝

martinazvo
20. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem, posnazim sa, este min. 2 tyzdne musime dat 2v1 🙂

gigi77
21. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka no, tak to ta pekne potrapil ten maly prcek v brusku 🙂 ale hlavne ze je to lepsie....a kedy ides na utz ked zistuju cinnost srdiecka? to ti este v nemocke urobia? dnes si uz mesiac po vklade 🙂 a aj ta pustia v dohladnej dobe domov? joj, dufam ze tam nebudes lezkat cele tehu 🙂 ja nemam ziadne priznaky, nic, cakam na 1. 10. ci bude nieco vidiet....hlavne sa drzkaj, uz to bude hadam len a len lepsie a dufam ze este dame s bruskami aj nejaku kavu, teda mozno nie kavu, ale nejaky zdravy koktail 🙂

gigi77
21. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka inak ani nevies ako som si vydychla ked som konecne videla mail od teba 🙂 hned si mi dnes zlepsila den, hoci nie tym, cym si presla, ale ja som vedela ze to vyslo, ved by si sa uz bola davno ozvala 🙂 ....takze hcg ti robili uz v nemocke na prijme? to asi este nebolo v krvi vidiet, ci uz ano?

momitko
21. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka No ahoj statocnica!presne viem,co prezivas a nie je to lahke,ale kazduckym ultrazvukom nazbieras viac a viac sil.mna to zakazdym posuvalo vpred...my sme uz na svete,narodili sme sa 12.9.v 34tt akutnou sekciou pre zhorsene prietoky mensieho drobceka.tak teraz lezime v svojich prechodnych domcekoch v martine.verim,ze deticky nam coskoro daju domov...velmi ti drzim palce a myslim na teba!

cucoriedkacucoriedka
21. sep 2013

@gigi77 ahoooj moja....no utz mi už robili, jeden, dutinka je, aj činnosť ale na vizite niečo lekár hovoril, že srdiečko už v pondelok? ale petrová mi robila ultrazvuk a bola natešená, akurát v stredu slúžila tu na gynde...tak som ju poprosila nech ta pozdraví🙂

dnes bol hrudný chirurg, tak povedal, že drén vymenia, resp už vytiahnu...tak sa snažím s mojim telom dohodnút, nech už neprodukujem. drž mi prsty, nech mi tam už nič nedávajú, strašne to bolo nepríjemé a hlavne je, lebo spím len na chrbte, ale už sa aspon lepšie dýcha...strašne by som už išla domov. ale strašne.....už ani neviem či trafím 😀 😀 😀 😀 😀

a tebe držím prsty.....inak, ja hned po vklade som prespala dva dní, od vkladu som nevložila sladkosť do úst čo ja som sladké milovala každý den, a prestala mi hned káva chutiť....tak dáme nejaký džúsik🙂)

cucoriedkacucoriedka
21. sep 2013

@gigi77 hcg mi mali po správnosti robiť 7.9, ale urobili mi už 3.9...bolo 104, o dva dni bolo 250 o dalšie dva dní cez 700, o dalšie dva dní 2500 a o dlšie dva dní 7755.....a potom utz po asi desiatich dnoch.

som dopichaná jak rešeto, vkuse mám zavedenú kanilu, tú musia každé tri dni meniť, tak som hotový partizán🙂

cucoriedkacucoriedka
21. sep 2013

@momitko blahoželám k narodeniu drobca🙂 strašne dakujem za podporu a držím vám pršteky, nech ste rýchlo vacsí a vacsí a šup domov🙂

katla
21. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka Ja sem chodím uz len sem tam aby som pokukala ako sa.máte. moc ti drzim palce. Z casti viem ako sa cítiš. Okrem pobytu v nemocnici som si to zažila, ale stalo to za to a dnes tu pri mne buvaju dva poklady. Drz sa a všetko dobre.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre