ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kaciatko81
15. feb 2011

@bibi24 ahoj 🙂 fiiha, no na jednej strane chuda mili, na druhej by to mohlo znamenat to, co chceme 🙂 tak ju pozdrav a nech sa drzi aj ona aj embryjka 🙂 😵

andysok
15. feb 2011

@bibi24 dakujeme a drzime prsty 🙂

andysok
15. feb 2011

@bibi24 a nie je to skoro, ja som uhniezdivanie citila uz druhy treti den

petuska123
15. feb 2011

@andysok uhniezdovanie sa da citit???

andysok
15. feb 2011

@petuska123 jasneee , 🙂 je to take akokeby pichnutie v podbrusku

petuska123
15. feb 2011

@andysok 😕 hej??????to som nevedela...zatial nic take som necitila

andysok
15. feb 2011

@petuska123 mozno si si to ani nevsimla ked si nevedela ze je to mozne citit

petuska123
15. feb 2011

@andysok mozno.

bibi24
15. feb 2011

@petuska123 Niekto to citi, niekto zase nie 😉

Aj ja si myslim, ze je to este skoro, ale aj tak, drzim palce 🙂

lowee
15. feb 2011

uz aby som to mala za sebou aj ja velmi uz chcem vediet vysledok.... samozrejme dobry vysledoka ked ie nevzdat sa a dalej,,,mna to etse len caka

nemko
15. feb 2011

tak kocky zajtra idem pre injekcie a buduci tyzden idem do boja 🙂 vsetkym cakatelkam drzim moc palce

diankas
15. feb 2011

@andysok waw, tak to potom asi znamena, ze aj u mna sa uhniezdovali, ale dako to asi nestacilo...prestali sa totiz vyvijat...☹((

lowee
15. feb 2011

prosim vas ako dlho ste cakali na schvalenie ziadosti? 🙂

lowee
15. feb 2011

@andysok ahoj konecne vidim niekoho koho som videla ja v centre... aj 2x hadam az nie vaic 🙂 ,ale ti uz to mas za sebou co? dvojciky 😀

diankas
15. feb 2011

ahojte baby...tak dnes som bola na konzultacii u Valkyho - preco nam to nevyslo, kedze vsetko bolo ok...tak mam vraj ,,malo protilatok,, ci take daco ...inymi slovami...vsetkemu je na vine moja nestastna laparoskopia a jej nasledna liecba...fnuuuuk...inak by bolo vsetko ok...tak teraz mi dal prednison, tak uvidime...sa mame pokusit teraz ,,normalne,,....ozaj, nemate prosim niektora s tym prednisonom dake skusenosti? dakujeeeeem....

diankas
15. feb 2011

@lowee na ziadost sa caka cca 3-4 tyzdne, zavisi aj od poistovne

lowee
15. feb 2011

@diankas dakujem 🙂

kaaaty
15. feb 2011

@diankas ahoj ja beriem prednison pol tabletky rano od zajtra uz druhe balenie....bola si na iui? Dala mi to Petrova...nemam ziadne vedlajsie ucinky...ako ho mas brat?

diankas
15. feb 2011

@kaaaty uf, tak asponze tak...ja mam dve tabletky denne, rano a vecer jednu...ja som bola na OPU a potom na ET - nikdy si neviem zapamatat, ako sa vola tato medota... 😝

diankas
15. feb 2011

@kaaaty a ty ho preco beries?

matahacik
15. feb 2011

@nemko --no tak to si budeme spolu drzat päste🙂)))a kam chodis???

andysok
15. feb 2011

@lowee no ved to bol uuucel aby sme sa okukali iscarky ;) dnes reku hodín si aj foto , panelom sa) a ty ako kto vás má pod krídlami?

gabikasz
15. feb 2011

@andysok teraz čítam, ty máš v brušku pááárik!!!

andysok
15. feb 2011

@diankas najdôležitejšia je psychicky pohoda ja som prvy krát mala dnes depku samozrejme bezdôvodne ;)

lowee
15. feb 2011

sak jasne......no ja chodim hruzikovi ale teraz mi robil valky histeroaskpiu ,lebo hruzik mal dovolenku ideme prvy krat icsi len cakame na schvalenie,, metodu icsi,,,,, aty aku si mala?

andysok
15. feb 2011

@lowee ja tam chodím stále som tam aj v poradni ale samozrejme za poplatok a som u dr.petrova v pondelok idem akurát tam

diankas
15. feb 2011

@andysok joooj, dakujem si zlata....len akosi to nedokazem...stale na to myslim...v robote mam tiez stresy...tak to je tazke...☹

andysok
15. feb 2011

@gabikasz veru veru a ty budeš mat dve slečna a jedného futbalistu tak mi vraví moja intuiiiiicia 😉

gabikasz
15. feb 2011

@andysok mne vložili 3futbalistov z toho už slečna nebude

lowee
15. feb 2011

no ja pojdem az ked mi schvalia a uz nech to mama za sebou neviem sa dockat uz aby sa to podarilooo achh

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre